użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
V Miedzynarodowy Festiwal Szachowy - Open B, Chojnice 2009
1-0
[B33] Obrona Sycylijska, Four Knights Variation, Sicilian
Jaroslaw
Smagalski

I
1883
TS-R "Hetman" Konin
Boleslaw
Panczuk

II
1414

Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.KSnihur, Piotr2233UKS "Smecz" Konin
2.KGulik, Pawel2112WKS Kopernik
3.I+Walczak, Krystian1990UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
4.I++Grajczak, Adrian1980UKS "WDA" Lipusz
5.IGorniewicz, Oskar1960KSz "Torfarm-64" Torun
6.IJanuszewski, Piotr1937UKS "Osemka" Chojnice
7.I+Wodzynski, Michal1926KSz "Torfarm-64" Torun
8.ISzymanowski, Mateusz1913UKS "Gedanensis" Gdansk
9.ISzatan, Rafal1894TS-R "Hetman" Konin
10.IObrocki, Dariusz1888
11.ISmagalski, Jaroslaw1883TS-R "Hetman" Konin
12.ISciwiarski, Mariusz1874KSz "Start" Elblag
13.ICzapiewski, Waldemar1871UKS "Osemka" Chojnice
14.IPham, Juliusz1863WKS "FLOTA" Gdynia
15.IIGrabowski, Jan1858
16.IBartoszek, Marcin1857UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
17.IZadlo, Anna1849UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
18.IIZbrzezny, Tomasz1835
19.I++Szmidt, Przemyslaw1826KSz "Gambit" Swiecie
20.II+Belka, Andrzej1815
21.IWojcicki, Mateusz1809MLKS "Krajna" Sepolno Kr.
22.II+Wodzynski, Mieszko1792KSz "Torfarm-64" Torun
23.II+Zwara, Szymon1788UKS "OPP" Torun
24.IHarmata, Marek1785UKS "Osemka" Chojnice
25.II+Bartoszek, Michal1778UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
26.ICiesielski, Tomasz1773TKKF "Rzemyk" Gdynia
27.II+Choinski, Lukasz1770UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
28.II+Bartoszek, Jakub1751UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
29.IILukaszuk, Aron1739UKS "Gedanensis" Gdansk
30.II+Jastrzebski, Wlodzimierz1736OSiR Tuchola
31.I+Kaczmarek, Piotr1733LKS "Piast" Srem
32.ISalamon, Jan1731
33.IISzymanowski, Igor1727UKS "Gedanensis" Gdansk
34.ISiwon, Zbigniew1724KSz "Start" Elblag
35.II+Kropidlowski, Maciej1714UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
36.IDus, Leszek1709
37.IRycyk, Radoslaw1652UKS "Gedanensis" Gdansk
38.IIGrodzicki, Tomasz1645AZS UMK Torun
39.IIBruch, Tomasz1625M-GOK "GAMBIT" Slesin
40.II+Kurcaba, Lukasz1619UKS "WDA" Lipusz
41.IBelka, Marta1610
42.IKaczanowski, Pawel1591UKS "Gedanensis" Gdansk
43.II+Majdecki, Robert1566M-GOK "GAMBIT" Slesin
44.IWodzynska, Zofia1553KSz "Torfarm-64" Torun
45.IIChojnowski, Robert1542UKS "Palac" Nieborow
46.II+Niewiarowski, Mieszko1536WKS "FLOTA" Gdynia
47.IIRabeda, Grzegorz1452CK Lubianka
48.IIPanczuk, Boleslaw1414
49.ILasota, Marcin0
50.IIKolodziejski, Marcin0TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
51.IIIKaminski, Damian0KSz. "Hancza" Suwalki


Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Czy jeśli matematycy używają kalkulatorów, to to oznacza, ze kalkulatory zastąpią matematyków? Podobnie jest z szachami."

~Viswanathan Anand

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies