użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrostwa Mazowsza, woj. Mazowieckie 2009
1-0
[C53] Partia Włoska, Giuoco Pianissimo
Eliza
Truszkiewicz

K
1906
KS "Entropia" NZSPW Warszawa
Monika
Herman

I++
1804
KS LAURA Chylice
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.FMSkawinski, Arkadiusz2422Bialy Krol Wisznia Mala
2.FMBartel, Michal2360LKS "Wrzos" Miedzyborow
3.MPaterek, Michal2327SzUKS Gostmat 83 Gostynin
4.K+Pazderski, Ziemowit2239UKS TSz Zieloni Zielonka
5.KSzymanski, Andrzej2209UKS TSz Zieloni Zielonka
6.FMBugajski, Robert2203KU AZS UW w Warszawie
7.KMannke, Manfred2183KU AZS UW w Warszawie
8.K++Rozycki, Bartlomiej2154KS LAURA Chylice
9.I+Smoczynski, Marcin2146
10.I+Gasik, Adam2132KS "Entropia" NZSPW Warszawa
11.KPieczonka, Marcin2096KS "Entropia" NZSPW Warszawa
12.KMoskwinski, Tadeusz2060UKS TSz Zieloni Zielonka
13.KKaczorowski, Piotr2056Szachowy Uniwersytet Warszawa
14.I+Wengierow, Michal2044KS "Entropia" NZSPW Warszawa
15.I++Wojtaszewski, Piotr2039KS LAURA Chylice
16.KKaliszewski, Tomasz2027KU AZS UW w Warszawie
17.K+Krasiewicz, Robert1997UKS TSz Zieloni Zielonka
18.I++Borowicz, Przemyslaw1997
19.I++Skwarnicki, Adam1980
20.I++Sielicki, Tomasz1952KSz SKOCZEK TROJANSKI
21.ISuchocki, Tomasz1950KU AZS UW w Warszawie
22.IPienkos, Slawomir1944
23.I+Bajkowski, Marcin1919KS LAURA Chylice
24.KTruszkiewicz, Eliza1906KS "Entropia" NZSPW Warszawa
25.IAutowicz, Boguslawa1901KU AZS UW w Warszawie
26.KMarks, Zofia1843UKS TSz Zieloni Zielonka
27.I++Herman, Monika1804KS LAURA Chylice
28.IMilczarek, Robert1766KSz SKOCZEK TROJANSKI
29.IBorowicz, Miroslaw1761
30.INozynska, Anna1758
31.ISzukalski, Antoni1750KS LAURA Chylice
32.II+Golebiewski, Marek1743KS LAURA Chylice
33.I+Brudzinski, Maciej1742
34.IJanion, Ludwik1703KU AZS UW w Warszawie
35.ISokalski, Daniel1701UKSz "Hetman" Warszawa
36.IIKundzik, Jacek1683
37.IKowalik, Pawel1677
38.IIPac, Maciej1657KS "Entropia" NZSPW Warszawa
39.IWilczynski, Adam1638UKSz "Hetman" Warszawa
40.IIDuniec, Mateusz1620KS LAURA Chylice
41.II+Paziewski, Marcin1608
42.IIRadek, Kasper1559KS LAURA Chylice
43.IStezycka, Paulina1531
44.IIZygacka, Monika1416
45.IBartczak, Hanna1408KSz SKOCZEK TROJANSKI
46.KMaciaga, Marcin0ZMCh Polska YMCA Warszawa

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Jak długo mój przeciwnik ma okazję do popełnienia błędu, tak długo mogę liczyć na sukces."

~Emanuel Lasker

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies