u偶ytkownik:
has艂o:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
XIX Miedzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2008, Gr-A, Krak贸w 2009
1/2-1/2
[B01] Obrona Skandynawska, Gubinsky-Melts Defense, Center Counter
Sigitas
Kalvaitis


2169
KS AZS Wratislavia
Jagoda
Golek

K
2033
LKS "Chrobry" Gniezno
Zobacz histori臋 ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMDuda, Jan-Krzysztof2737MKS MOS Wieliczka
2.GMSwiercz, Dariusz2663KSz Polonia Wroclaw
3.GMPiorun, Kacper2612KSz Stilon Gorzow Wlkp.
4.GMGajewski, Grzegorz2607KSz "HETMAN" Katowice
5.GMDragun, Kamil2594KSz Stilon Gorzow Wlkp.
6.GMSadzikowski, Daniel2567KSz Polonia Wroclaw
7.GMBulski, Krzysztof2540KSz "HETMAN" Katowice
8.IMKlekowski, Maciej2511TS Wisla Krakow
9.GMKanarek, Marcel2508KSz Stilon Gorzow Wlkp.
10.IMNasuta, Grzegorz2491MUKS "Stoczek 45" Bialystok
11.IMLeniart, Arkadiusz2489TS Wisla Krakow
12.IMKrzyzanowski, Marcin2473KSz "Silesia" Raciborz
13.IMDrozdowski, Kacper2455UKS "Rotmistrz" Grudziadz
14.IMBrodowski, Piotr2437Bialy Krol Wisznia Mala
15.IMBarski, Radoslaw2431MKS "Sandecja" Nowy Sacz
16.IMLubczynski, Rafal2429LKS "Chrobry" Gniezno
17.FMSkawinski, Arkadiusz2422Bialy Krol Wisznia Mala
18.IMNguyen, Piotr2410"WIEZA PEGOW"
19.IMHnydiuk, Aleksander2400"WIEZA PEGOW"
20.FMSzwed, Jacek2397KSz "HETMAN" Katowice
21.K+Wcislo, Damian2388"WIEZA PEGOW"
22.IMCzerwonski, Aleksander2379KSz Stilon Gorzow Wlkp.
23.IMRutkowski, Maciej2368"WIEZA PEGOW"
24.MNurkiewicz, Maciej2368LKS "Wrzos" Miedzyborow
25.IMOrzech, Dominik2365RPW Okucia Budowlane Lodz
26.MKlim, Kamil2365KSz Stilon Gorzow Wlkp.
27.FMMotyka, Michal2361
28.MPanocki, Adrian2356GKSz "Solny" Grzybowo
29.WGMKulon, Klaudia2355LKS "Wrzos" Miedzyborow
30.FMRudolf, Michal2352ZMCh Polska YMCA Warszawa
31.WIMWarakomska, Anna2342Akademia Szachowa Gliwice
32.MBrzeski, Maciej2339
33.IMBobula, Mateusz2339TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
34.MPaterek, Michal2327SzUKS Gostmat 83 Gostynin
35.FMWiewiora, Eneasz2324SSz GMINY PAWLOWICE
36.MStoma, Pawel2317KSz "DRAKON" Lublin
37.FMMiroslaw, Michal2280KSz "DRAKON" Lublin
38.FMObrusnik, Michal2277KSz "Silesia" Raciborz
39.MMarszalek, Maciej2266MKS "Sandecja" Nowy Sacz
40.KGalazewski, Tomasz2260UKS SP3 w Bogatyni
41.WIMIwanow, Anna2247KSz Polonia Wroclaw
42.K+Musialkiewicz, Jan2244LKS "Chrobry" Gniezno
43.K+Sowul, Bartosz2242KSz. "Hancza" Suwalki
44.K+Pazderski, Ziemowit2239UKS TSz Zieloni Zielonka
45.FMGumula, Daniel2218MCKiS Jaworzno
46.KKielczewski, Krzysztof2212
47.MPietruszewski, Marcin2208UKSz "Hetman" Warszawa
48.FMKocwin, Bartosz2207"Strzelec" Strzelce Opolskie
49.I++Siwiec, Arkadiusz2206KSz Stilon Gorzow Wlkp.
50.WIMLach, Aleksandra2205UKS "Hetman" Czestochowa
51.FMTokarski, Lukasz2204MCKiS Jaworzno
52.KTofil, Borys2202
53.KSzromba, Krzysztof2191KSz "HETMAN" Katowice
54.KRudnicki, Milosz2184GKSz "Solny" Grzybowo
55.KSwiech, Przemyslaw2176UKS "GONIEC" Staniatki
56.KTokarski, Bartosz2169MCKiS Jaworzno
57.Kalvaitis, Sigitas2169KS AZS Wratislavia
58.KBalinski, Damian2168UKS "POGON Olesnica"
59.WIMJakubiec, Edyta2153SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
60.KGalyga, Zbigniew2146TMS "Roszada" Gliwice
61.KZysko, Jan2145KSz Polonia Wroclaw
62.I++Moryc, Ignacy2141
63.KLis, Marek2130LKSz GCKiP Czarna
64.KJaniszewski, Maciej2130KS DORS Ruda Slaska
65.K+Smola, Michal2125LKSz GCKiP Czarna
66.KKopczyk, Daniel2125LKS "Sanovia" Lesko
67.KGoslawski, Michal2122
68.WFMWisniowska, Klaudia2121KSz Stilon Gorzow Wlkp.
69.KMarkowski, Piotr2117RUKS Korona-Rawbud Rawicz
70.WFMZakoscielna, Kinga2111TS-R "Hetman" Konin
71.KKaleta, Blazej2110KSz "HETMAN" Katowice
72.I++Rusiniak, Slawomir2104
73.MDemidowicz, Maria2103KSz Stilon Gorzow Wlkp.
74.KMuc, Marcin2097MKS "Polonia" Przemysl
75.I+Machlowski, Slawomir2097UKS "Giecek" Radkow
76.KJanus, Przemyslaw2091LKSz GCKiP Czarna
77.I++Zadlo, Tomasz2087UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski
78.KBaumann, Dariusz2087WKSz 1938 Wloclawek
79.KHermanowicz, Dominika2074LZS "Victoria" Chroscice
80.I++Baturo, Tomasz2070MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
81.I+Balandynowicz, Wojciech2054KKSz "Urania" Krosno
82.ILorek, Milosz2042UKS przy SP 8 Chrzanow
83.K+Motor, Marta2036KSz "DRAKON" Lublin
84.KGolek, Jagoda2033LKS "Chrobry" Gniezno
85.KWierzbicka, Wiktoria2027UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
86.MKucypera, Malgorzata2027KSz Polonia Wroclaw
87.I++Koziej, Maciej2027KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
88.KPietocha, Pawel2026SzUKS Gostmat 83 Gostynin
89.I++Markiewicz, Mateusz2024GKSz "Hetman" Pilzno
90.KHelaszek, Edward2022"WIEZA PEGOW"
91.IStanach, Fabian2021MLKSz Myslenice
92.K++Sliwerski, Radoslaw2011LKS "Wrzos" Miedzyborow
93.K+Chrzaszcz, Malvina2004MLKSz Myslenice
94.KAndrzejewska, Anna2004UKS TSz Zieloni Zielonka
95.KKumor, Lukasz1992KS "Korona" Krakow
96.KStarczewska, Dominika1991"WIEZA PEGOW"
97.K+Krasiewicz, Robert1990UKS TSz Zieloni Zielonka
98.I++Grajczak, Adrian1980UKS "WDA" Lipusz
99.KSlabek, Grzegorz1971TS Wisla Krakow
100.KCzarnecki, Wojciech1971TKSzach Tarnobrzeg
101.I++Kuciel, Wladyslaw1963MKS "Sandecja" Nowy Sacz
102.IWasik, Piotr1958KS "Korona" Krakow
103.I++Pipala, Janusz1949
104.KSroka, Janusz1948TMS "Roszada" Gliwice
105.IWcislo, Adrian1944UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
106.KGluszko, Monika1928UKS TSz Zieloni Zielonka
107.I+Gromczak, Dariusz1917"Kudowianka" Kudowa Zdroj
108.IGawronski, Lukasz1916KS Cracovia 1906 Krakow
109.I+Krzyzanowski, Kamil1889KS "Korona" Krakow
110.I+Smolak, Michal1875
111.I++Ogonowska, Katarzyna1849"WIEZA PEGOW"
112.IIKasprzyk, Zbigniew1845
113.II+Misztal, Piotr1820
114.I+Pietrzak, Wojciech1796
115.IGregulski, Zbigniew1741KKSz Krakow
116.IIKuta, Krzysztof1529MKS MOS Wieliczka
117.Shishkin, Vadim0
118.Shilov, Sergej0SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza
119.Aliavdin, Nikolai0Stowarzyszenie AS Plock

Baza turniej贸w

...to setki turniej贸w rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdj臋膰

zako艅czone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytat贸w

"Mo偶esz powali膰 swojego przeciwnika przy pomocy szachownicy, ale w ten spos贸b nie udowodnisz, 偶e jesteś lepszym od niego szachistą."

~przys艂owie rosyjskie

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatn艣ciPolityka plik贸w cookies