użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Druzynowe Mistrzostwa Polski - II Liga Seniorow, Ustroń 2008
1/2-1/2
[D26] Gambit Hetmański (przyjęty bądź nieprzyjęty), Classical Defense, QGA
Renata
Bursa

WFM
1967
PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
Marta
Szydlowska




Ruch:
Ostatni ruch:


Zobacz wyniki turnieju

uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMHera, Imre2614UKS "Rotmistrz" Grudziadz
2.GMMista, Aleksander2582KSz "Miedz" Legnica
3.GMBulski, Krzysztof2535KSz "HETMAN" Katowice
4.IMKlekowski, Maciej2499TS Wisla Krakow
5.IMNguyen, Piotr2431"WIEZA PEGOW"
6.IMMurdzia, Piotr2422MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
7.K+Wcislo, Damian2399"WIEZA PEGOW"
8.IMDobosz, Henryk2398
9.MSwicarz, Maciej2388KSz Polonia Wroclaw
10.IMGrabarczyk, Bogdan2386SzUKS Gostmat 83 Gostynin
11.FMSteczek, Marcin2375TS-R "Hetman" Konin
12.IMMikrut, Dariusz2374TS Wisla Krakow
13.FMPiesik, Piotr2371UKS "Hetman" Czestochowa
14.MNurkiewicz, Maciej2370LKS "Wrzos" Miedzyborow
15.MDlugosz, Jedrzej2367KSz "Miedz" Legnica
16.FMTomczak, Rafal2361MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
17.MKolago, Marcin2356SSz GMINY PAWLOWICE
18.FMMaciejczak, Jakub2352OTSz Ostrow Wielkopolski
19.FMWisniewski, Adrian2351LZS "Victoria" Chroscice
20.FMBernard, Ryszard2339KSz "LECH-WSUS Poznan"
21.MProtaziuk, Grzegorz2334LKS "Wrzos" Miedzyborow
22.MJuroszek, Tadeusz2320Akademia Szachowa Gliwice
23.FMWalach, Marcin2319MKSz Rybnik
24.MKosiorek, Marek2307UKS "Rotmistrz" Grudziadz
25.FMCichocki, Adam2305KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
26.K++Kuziola, Mateusz2300TS Wisla Krakow
27.MKrogulski, Grzegorz2294GKSz "Hetman" Pilzno
28.FMPolok, Kacper2289KSz "Silesia" Raciborz
29.MTustanowski, Robert2277LKS "Zarzewie" Prudnik
30.MCiesla, Adam2276UKS "Hetman" Czestochowa
31.FMSzczechowicz, Bartosz2265TKKF "Drogowiec" Krakow
32.KBugalski, Michal2263UKS Zawisza Kolbudy
33.FMTworuszka, Michal2260KSz "HETMAN" Katowice
34.KJaroch, Pawel2257UMKSz "Jacwiez" Suwalki
35.KLercel, Michal2252Bialy Krol Wisznia Mala
36.MJaroch, Karol2252SSz GMINY PAWLOWICE
37.MDawidow, Jacek2252KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
38.K+Stuczynski, Andrzej2249UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
39.K+Jozwicki, Jakub2247PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
40.FMFlis, Jacek2247UKS "Hetman" Czestochowa
41.K++Najbar, Marcin2246LZS "Victoria" Chroscice
42.KDenderski, Piotr2246UKS "Hetman" Czestochowa
43.K+Gbyl, Andrzej2243KKSz Krakow
44.K+Pazderski, Ziemowit2239UKS TSz Zieloni Zielonka
45.KChojnacki, Slawomir2237KSz Polonia Wroclaw
46.MWojciechowski, Piotr2235KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
47.KUrbanski, Grzegorz2234MUKS "SZS" Cieszyn
48.KKos, Pawel2234MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
49.KDuch, Mariusz2229SzUKS Gostmat 83 Gostynin
50.KLatas, Boguslaw2227SSz GMINY PAWLOWICE
51.MKolosowski, Pawel2225MCKiS Jaworzno
52.KBabik, Tomasz2223LKS "Wrzos" Miedzyborow
53.FMPacuszka, Tomasz2220UKS "Rotmistrz" Grudziadz
54.KFlasinski, Michal2218KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
55.IMSygulski, Boguslaw2215GKSz "Hetman" Pilzno
56.FMGralka, Julian2214BKS "Chemik" Bydgoszcz
57.KGola, Karol2214KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
58.KGrabowski, Pawel2212
59.FMFudalej, Michal2209KSz Polonia Wroclaw
60.MBudrewicz, Krzysztof2204MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn
61.KNiemiec, Artur2202
62.K++Duda, Lukasz2198KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice
63.IMPinkas, Karol2196MCKiS Jaworzno
64.KWieclaw, Michal2195KSz "LECH-WSUS Poznan"
65.KMasternak, Aleksander2193KSz "HETMAN" Katowice
66.KFlak, Pawel2193Stowarzyszenie AS Plock
67.FMWalkusz, Witoslaw2191KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
68.KSzromba, Krzysztof2191KSz "HETMAN" Katowice
69.K++Chalupnik, Marcin2188ZMCh Polska YMCA Warszawa
70.KZaskalski, Arkadiusz2186GKSz "Hetman" Pilzno
71.KRudnicki, Milosz2184GKSz "Solny" Grzybowo
72.WIMCzarnota, Dorota2184UKS "Rotmistrz" Grudziadz
73.K+Kukula, Pawel2181UKS "Rotmistrz" Grudziadz
74.I+Zdrojewski, Wojciech2177UKS "WDA" Lipusz
75.Krestianowa, Tatiana2176MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
76.FMKempinski, Tomasz2176KS KORONA Zakrzewo
77.K+Rams, Michal2175ZMCh Polska YMCA Warszawa
78.IMSzymczak, Zbigniew2173SSz BDK Biskupiec
79.KMichniewski, Tomasz2173
80.KBanasik, Krzysztof2173LKS "Zarzewie" Prudnik
81.KPfranger, Adam2172
82.MKaim, Piotr2172ZMCh Polska YMCA Warszawa
83.KKubica, Kamil2171St Eurobeskidy Lodygowice
84.KKrzywda, Andrzej2171LZS "Victoria" Chroscice
85.KTokarski, Bartosz2169MCKiS Jaworzno
86.KWawrowski, Zbigniew2167
87.MWarszawski, Bartosz2165ZMCh Polska YMCA Warszawa
88.I++Murawski, Wieslaw2163UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
89.I+Gusarow, Mariusz2159
90.IKalinowski, Roman2151MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
91.KSzadkowski, Krzysztof2150UKS "Smecz" Konin
92.FMBardeli, Lukasz2147LKS "Chrobry" Gniezno
93.KZiolkowski, Dawid2146SSz Pocztowiec Bydgoszcz
94.MPokojska, Daria2145TKKF "Drogowiec" Krakow
95.I+Przybyla, Kamil2136ZMCh Polska YMCA Warszawa
96.FMSeifert, Henryk2133St Eurobeskidy Lodygowice
97.KStolarczyk, Adam2130KSz "Gambit" Swiecie
98.K+Stepien, Marcin2129Bialy Krol Wisznia Mala
99.KPaszek, Krzysztof2128UKS "Centrum" Tczew
100.KSzczyrba, Daniel2127TMS "Roszada" Gliwice
101.FMRawski, Slawomir2126KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
102.I+Machlowski, Slawomir2124UKS "Giecek" Radkow
103.KZgadzaj, Rafal2121LZS "Victoria" Chroscice
104.KSiekaniec, Jan2121LKS "Zarzewie" Prudnik
105.KNiedzwiedz, Marek2118KSz "HETMAN" Katowice
106.KWypych, Dominik2116SzUKS Gostmat 83 Gostynin
107.I+Moniszka, Krzysztof2115
108.KRubinowski, Sebastian2111
109.I++Zwolakiewicz, Krzysztof2110UKS "Rotmistrz" Grudziadz
110.WFMLabedz, Patrycja2109MCKiS Jaworzno
111.KRzepka, Krzysztof2106KSz Polonia Wroclaw
112.KKomorzycki, Jakub2100
113.KSiedlinski, Piotr2099MCKiS Jaworzno
114.FMBorysiak, Boguslaw2098
115.KKusmierz, Maciej2097UKS Zawisza Kolbudy
116.MMaszota, Natalia2095UKS "WDA" Lipusz
117.K+Zowada, Kazimierz2092MCKiS Jaworzno
118.KGraczyk, Damian2090KSz "HETMAN" Katowice
119.KWalaszczyk, Witold2083TS-R "Hetman" Konin
120.K++Poznanska, Katarzyna2082KSz "Miedz" Legnica
121.FMKornasiewicz, Stanislaw2082
122.KBernat, Marcin2080ASSz "Lipno" Steszew
123.KHermanowicz, Dominika2074LZS "Victoria" Chroscice
124.KSliwinski, Marcin2073UKS TSz Zieloni Zielonka
125.KOlenderek, Tomasz2072ZMCh Polska YMCA Warszawa
126.KLisowski, Krzysztof2072MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
127.IJonczyk, Krzysztof2071
128.KSzczesniak, Konrad2067UKS "Giecek" Radkow
129.I+Palacz, Krzysztof2063UKS "Hetman" Czestochowa
130.MTekielak, Izabela2062
131.KBanach, Wieslaw2061LKS "Chrobry" Gniezno
132.KMoskwinski, Tadeusz2060UKS TSz Zieloni Zielonka
133.KMazalon, Mariusz2060UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
134.K+Karbowiak, Adam2057UKS "Rotmistrz" Grudziadz
135.I++Rychlik, Piotr2056WKSz HETMAN Walbrzych
136.KMaka-Polkowska, Magdalena2056
137.KMackowiak, Marek2053AZS Poznan
138.KWozniak, Maciej2052LKS "Parnas" Stara Wies
139.KLewandowski, Miroslaw2050
140.K+Gawronski, Miroslaw2050Stowarzyszenie AS Plock
141.FMBarwinski, Dionizy2050MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
142.KKowalczuk, Wojciech2046GLKS Goniec Zarow
143.IJedrzejewski, Kamil2045LKS "Chrobry" Gniezno
144.KKulik, Wojciech2043
145.KBetkowski, Andrzej2041TKKF "Drogowiec" Krakow
146.WIMLeszner, Liliana2037Stowarzyszenie AS Plock
147.I++Migala, Andrzej2030MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
148.KJaniszewski, Maciej2029KS DORS Ruda Slaska
149.IPiechota, Pawel2028OSz "Baszta" Szamotuly
150.IMZolnierowicz, Krzysztof2027KSz "Gambit" Swiecie
151.I++Markiewicz, Mateusz2024GKSz "Hetman" Pilzno
152.KHalamus, Agata2023AKS Mikolow
153.WFMGuzik, Jolanta2020MCKiS Jaworzno
154.IProszynski, Waldemar2018LKS "Wrzos" Miedzyborow
155.I++Nowak, Rafal2017LKS "Chrobry" Gniezno
156.KMichalczyk, Stanislaw2016
157.KCzarnecki, Wojciech2015TKSzach Tarnobrzeg
158.IKurkowski, Zbigniew2009SzUKS Gostmat 83 Gostynin
159.I+Grajdek, Jaroslaw2007LKS "Zarzewie" Prudnik
160.K++Sliwerski, Radoslaw2005LKS "Wrzos" Miedzyborow
161.MGonsior, Monika2004KS "Roszada" Zory
162.I++Waruga, Wojciech2003KS HETMAN Marklowice
163.K+Olszewski, Marek2003BKS "Chemik" Bydgoszcz
164.I++Sapeta, Robert2000SSz GMINY PAWLOWICE
165.K+Krasiewicz, Robert2000UKS TSz Zieloni Zielonka
166.K+Kusina, Jan1998TKKF "Drogowiec" Krakow
167.KKrokay, Urszula1995Bialy Krol Wisznia Mala
168.K+Malecki, Rafal1994LZS "Victoria" Chroscice
169.IPaczkowski, Adam1993SCS "Sokol" Chorzow
170.IBartoszek, Henryk1987MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
171.KZminda, Bogdan1976MGLKS "Parnas" Olawa
172.KSciborowski, Miroslaw1974UKS "Rotmistrz" Grudziadz
173.KSwiatnicki, Andrzej1972TS-R "Hetman" Konin
174.ITrendota, Dawid1968AKS Mikolow
175.WFMBursa, Renata1967PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
176.KSzymczak, Rafal1966KSz SKOCZEK TROJANSKI
177.IPietal, Leszek1965
178.I+Siekierski, Pawel1959LKS "Wrzos" Miedzyborow
179.IWolak, Jacek1956KKSz Krakow
180.KSlabek, Grzegorz1956TS Wisla Krakow
181.ILusio, Stanislaw1956
182.KSroka, Janusz1954TMS "Roszada" Gliwice
183.WFMWesolowska, Hanna1953MKS "Sandecja" Nowy Sacz
184.I++Szuminski, Marek1946KSz "LECH-WSUS Poznan"
185.I++Kuciel, Wladyslaw1945MKS "Sandecja" Nowy Sacz
186.CMDelega, Tomasz1940LKS "Wrzos" Miedzyborow
187.ISokolowski, Krzysztof1939KS "Sparta" Nasielsk
188.I++Sobczak, Miroslaw1931LKS "Chrobry" Gniezno
189.KWesolowska, Edyta1930BKS "Chemik" Bydgoszcz
190.KGrzelachowska, Grazyna1926LKS "Chrobry" Gniezno
191.KCzyz, Artur1919KSz Polonia Wroclaw
192.WFMJalowiec, Halina1917GKSz "Hetman" Pilzno
193.KZawierucha, Aleksander1912KS "Roszada" Zory
194.IIGraczyk, Konrad1909KSz "HETMAN" Katowice
195.IRupental, Janusz1907
196.K++Bukowska, Katarzyna1907TS-R "Hetman" Konin
197.II+Kacprzak, Robert1906WOK Walbrzych
198.ISmolenska, Olga1904TS-R "Hetman" Konin
199.ILach, Ireneusz1904TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice
200.KSygulska, Anna1893GKSz "Hetman" Pilzno
201.I++Obiedzinski, Pawel1893KSz "Maraton" Lomza
202.I+Rys, Sebastian1892UKS "Mosinska Jedynka" Mosina
203.KKaminska, Paulina1892KKSz Krakow
204.KMatuszczyk, Krystian1884KS DORS Ruda Slaska
205.IDraganik, Grzegorz1881GKSz "Hetman" Pilzno
206.I+Flazinska, Anna1871UKS-STSz Sokolow Podlaski
207.KSpicak, Krzysztof1870MAZSzach w Warszawie
208.ILusio, Daniel1857TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski
209.IObiedzinski, Piotr1843KSz "Maraton" Lomza
210.KZajkowska, Olga1836ZMCh Polska YMCA Warszawa
211.ISafanowski, Tomasz1833KSz "Maraton" Lomza
212.ILusio, Marek1823
213.IWisniewski, Emil1809LKS "Chrobry" Gniezno
214.KRzepecka, Dorota1808LKS "Wrzos" Miedzyborow
215.IBec, Slawomir1808GKSz "Hetman" Pilzno
216.ISzopa, Jan1805
217.I+Kmiecik, Emilia1795UKS "Debiut" Przedwojow
218.ISron, Przemyslaw1789
219.I++Milanowski, Jan1789SSz GMINY PAWLOWICE
220.IGraczyk, Natalia1769KSz "HETMAN" Katowice
221.I+Pacak, Patrycja1754UKS "Hetman" Czestochowa
222.I++Michalak, Robert1753KSz "Maraton" Lomza
223.WFMSosnowska, Elzbieta1723MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
224.I+Starzynski, Waldemar1716BKS "Chemik" Bydgoszcz
225.INapierala, Malgorzata1697KSz "LECH-WSUS Poznan"
226.I+Kaczmarek, Piotr1692LKS "Piast" Srem
227.KWidera, Jan1691KS "Polanica-Zdroj"
228.IBuksa, Ewelina1679LKS "Zarzewie" Prudnik
229.IBialowas, Inga1641
230.IISikorska, Agata1596MKS "Sandecja" Nowy Sacz
231.IIFilipkowska, Martyna1573KSz "Maraton" Lomza
232.IIBudnik, Kazimierz1180BKS "Chemik" Bydgoszcz
233.IVWozniak, Marcin0UMKSz "Jacwiez" Suwalki
234.IWalkiewicz-Krauze, Anna0MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
235.IISzymanski, Piotr0
236.IMShkapenko, Pavel0MLKS "Nadnarwianka" Pultusk
237.Mackowiak, Oliwia0
238.KMaciaga, Marcin0ZMCh Polska YMCA Warszawa
239.IKujawski, Ryszard0KSz "Gambit" Swiecie
240.II+Hasanov, Sahib0KSz "Maraton" Lomza
241.IDuch, Alina0
242.Drozd, Ryszard0

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Dobry szachista ma zawsze szczęście."

~Jose Raul Capablanca

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies