użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Mistrzostwa Gdanska, Gdańsk 2008
1-0
[B26] Obrona Sycylijska, B26
Andrzej
Krawczyk

I
2103

Karol
Ulanowski

K
2149
UKS SP11 "Skoczek" Tczew
Zobacz historię ELO

Ruch:
Ostatni ruch:


uczestnicy turnieju

lp.kat.nazwisko i imięelo klub
1.GMMista, Aleksander2587KSz "Miedz" Legnica
2.GMJakubowski, Krzysztof2526KSz "Silesia" Raciborz
3.IMMurdzia, Piotr2426MLKS "Ostrodzianka" Ostroda
4.IMSzczepkowska-Horowska, Karina2419MKSz Rybnik
5.FMPiesik, Piotr2374UKS "Hetman" Czestochowa
6.FMCichocki, Adam2305KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
7.MMarszalek, Maciej2297MKS "Sandecja" Nowy Sacz
8.WGMWorek, Joanna2292PSSz Pszczyna
9.KBugalski, Michal2263UKS Zawisza Kolbudy
10.Khamitskiy, Sergei2243
11.KKumala, Aleksander2220MKSz GRYF Debica
12.K+Zielinski, Maciej2197UKS Zawisza Kolbudy
13.FMWalkusz, Witoslaw2191KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
14.KBartkowiak, Damian2191KS KORONA Zakrzewo
15.KZielinski, Wojciech2169UKS Zawisza Kolbudy
16.I++Murawski, Wieslaw2163UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
17.KZielinski, Stanislaw2160UKS Zawisza Kolbudy
18.KUlanowski, Karol2149UKS SP11 "Skoczek" Tczew
19.KStolarczyk, Adam2130KSz "Gambit" Swiecie
20.FMRawski, Slawomir2126KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
21.KKanarkiewicz, Michal2107MKSz GRYF Debica
22.I++Suliborski, Jakub2105MTSz Minsk Mazowiecki
23.IKrawczyk, Andrzej2103
24.KKusmierz, Maciej2097UKS Zawisza Kolbudy
25.I++Kobus, Sebastian2091UKS Zawisza Kolbudy
26.I++Szczukiewicz, Andrzej2085
27.I++Turek, Andrzej2082
28.IBachan, Daniel2076UKS "Gedanensis" Gdansk
29.KMazalon, Mariusz2060UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz
30.IKaszynski, Bartlomiej2058
31.KLewandowski, Miroslaw2050
32.IMZolnierowicz, Krzysztof2034KSz "Gambit" Swiecie
33.I++Kotlowski, Tomasz2024KKS "Ormuzd" Kartuzy
34.MPioch, Zygmunt2022
35.I+Szczyglo, Michal2020
36.MKorosciel, Aneta2006"WIEZA PEGOW"
37.I+Walczak, Krystian1990UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
38.IWrzesinski, Pawel1984UKS "Gedanensis" Gdansk
39.CMWalkusz, Miroslaw1944UKS "Korona" Gdansk
40.CMKrupa, Krzysztof1941
41.ISmalara, Kazimierz1937
42.CMTyda, Krzysztof1931UKS "Korona" Gdansk
43.KSzczepaniec, Stanislaw1916
44.I+Poniewierski, Piotr1916UKS "Gedanensis" Gdansk
45.ISuliborski, Artur1915MTSz Minsk Mazowiecki
46.ICiszewski, Marek1914UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski
47.I++Strzelczyk, Anna1899
48.IIZajewski, Zbigniew1884
49.ILes, Czeslaw1880
50.IGrota, Mateusz1867UKS Zawisza Kolbudy
51.IKrzywkowski, Marcin1858UKS "Centrum" Tczew
52.IDombrowski, Bartosz1845UKS "Centrum" Tczew
53.IPlewa, Piotr1844KSz "Start" Elblag
54.IZiemann, Jaroslaw1843UKS "Centrum" Tczew
55.KMarszk, Kazimierz1832UKS "WDA" Lipusz
56.Kostecki, Rafal1829
57.Fraczek, Zdzislaw1827
58.KPazurkiewicz, Janusz1826
59.IZiolkowski, Marcin1814UKS "Centrum" Tczew
60.IMoszczenski, Milosz1771
61.IIGolabiewski, Adam1766MKS "EMDEK" Bydgoszcz
62.IMajdziak, Witold1762WKSz GANT HETMAN
63.Milewczyk, Rafal1731
64.IIWitbrodt, Jakub1682TKKF "Rzemyk" Gdynia
65.IDobrowolski, Henryk1655
66.IPrzybylowicz, Kazimierz1651UKS "Korona" Gdansk
67.IISzulc, Krzysztof1592TKKF "Rzemyk" Gdynia
68.II+Ossowski, Boleslaw1574COR CORDIUM Starogard Gdanski
69.Szczukiewicz, Maciej0

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Im bardziej się starzeję, tym bardziej cenię pionki."

~Paul Keres

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies