Komunikaty


Data Turniej
Sierpień 2018
rapid20.08
Poniedziałek
Szybkie FIDEgranie w Hetmanie 31_2018, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141 lok. 607A
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid22.08
Środa
Blitza FIDEgranie w Hetmanie 13_2018, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141 lok. 607A
[Tempo gry: 2x3' + 2'' na ruch]
rapid25.08
Sobota
VIII Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
classic19.08 - 25.08MRĄGOWO 2018. Turniej Szachowy Szkoleniowo -Wypoczynkowy - Gr. OPEN, MRĄGOWO
[Tempo gry: ]
classic19.08 - 25.08MRĄGOWO 2018. Turniej Szachowy Szkoleniowo -Wypoczynkowy - Gr. Junior do 14 lat, Mragowo
[Tempo gry: ]
classic21.08 - 26.08XXXVIII Szachowe Mistrzostwa Polski Drukarzy i Wydawców, Garbatka Letnisko ul. H. Lewandowicz 4
[Tempo gry: P'60]
rapid26.08
Niedziela
XXIV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" CZESTOCHOWA, Częstochowa, ul. Łódzka 8/12
[Tempo gry: ]
classic20.08 - 29.08XVIII OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ, Dabki k/Darłowa
[Tempo gry: ]
classic20.08 - 30.08Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VI TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2018, Dabki k/Darłowa
[Tempo gry: ]
classic24.08 - 30.08VI Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - A, Mikoszewo, Osrodek Wypoczynkowy "Lesny Zakatek", ul.Gdańska 14
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic24.08 - 30.08VI Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - B, Mikoszewo, Osrodek Wypoczynkowy "Lesny Zakatek", ul.Gdańska 14
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
classic24.08 - 30.08VI Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - C, Mikoszewo, Osrodek Wypoczynkowy "Lesny Zakatek", ul.Gdańska 14
[Tempo gry: P'60]
Wrzesień 2018
classic01.09 - 02.09IX Hetmańska Buława, Puszcza Mariańska
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
classic01.09 - 02.09Pierwsze Kroki 2018, Puszcza Mariańska
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
rapid02.09
Niedziela
IV Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 3, Międzyrzec Podlaski
[Tempo gry: ]
rapid08.09
Sobota
26. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia mlodziezy do lat 11 - grupa B - IV turniej, Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31b
[Tempo gry: 10' + 5" na ruch]
rapid08.09
Sobota
26. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia mlodziezy do lat 14 - grupa A - IV turniej, Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31b
[Tempo gry: 10' + 5" na ruch]
rapid08.09
Sobota
26. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia mlodziezy do lat 9 - grupa C - IV turniej, Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31b
[Tempo gry: 10' + 5" na ruch]
classic01.09 - 09.09Ogólnopolski-Integracyjny Turniej Szachowy "FIANCHETTO", Rowy k.Słupska
[Tempo gry: P'120]
classic07.09 - 09.09IX TURNIEJ SZACHOWY BESKIDY CUP-MAUXION CHOCOLATES, CIESZYN
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
rapid10.09
Poniedziałek
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej, Wrocław
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid15.09
Sobota
III GRAND PRIX Miasta Katowic-Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 14 -Rok Szkolny, MDK Bogucice-Zawodzie Katowice ul. Markiefki 44A
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid15.09
Sobota
OGÓLNOPOLSKI INTEGRACYJNY TURNIEJ W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH, Częstochowa, ul. Sobieskiego 9
[Tempo gry: ]
rapid15.09
Sobota
TURNIEJ SZACHOWY WITAJ SZKOŁO - do III kl. SP, IV-VII SP, ponadpodst i dorosli, DK ORLE GNIAZDO, POZNAŃ Os. Lecha 43
[Tempo gry: P'15]
classic14.09 - 16.09Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM) Chłopcy (2008-2010), Brok, OSW Rzemieslnik
[Tempo gry: P'60]
classic14.09 - 16.09Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM) Dziewczęta (2008-2010), Brok, OSW Rzemieslnik
[Tempo gry: P'60]
rapid16.09
Niedziela
OGÓLNOPOLSKI INTEGRACYJNY TURNIEJ
NIEPEŁNOSPRAWNYCH W SZACHACH SZYBKICH
, Częstochowa, ul. Sobieskiego 9
[Tempo gry: ]
rapid16.09
Niedziela
VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BACHUSA - GRUPA A, ZIELONA GÓRA
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid16.09
Niedziela
VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BACHUSA - GRUPA B, ZIELONA GÓRA
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid21.09
Piątek
Turniej Szachowy "Absolwenci kontra Uczniowie & Przyjaciele" , Węgrów, I LO im. A. Mickiewicza
[Tempo gry: ]
classic22.09 - 23.09VI Malbork Junior Open, Malbork - sala Muzeum Zamkowego "Karwan"
[Tempo gry: P'30]
classic22.09 - 23.09XXI Turniej o Puchar Zamku Malborskiego, Malbork - sala Muzeum Zamkowego "Karwan"
[Tempo gry: 25' + 05'' na ruch]
rapid29.09
Sobota
III PRZEMKOWSKA LIGA SZACHOWA 2018 - 2 turniej - Grupa C, Przemków
[Tempo gry: P'30]
rapid29.09
Sobota
Otwarte Mistrzostwa Woj. ZP Seniorów Starszych 55+, Choszczeński Dom Kultury
[Tempo gry: 13'+3'' na ruch]
rapid29.09
Sobota
Szachy Dla Dzieci #9, Strzelce Krajeńskie
[Tempo gry: P'15]
rapid29.09
Sobota
GRAND PRIX SZCZAWNA ZDROJU - 3. turniej, Szczawno Zdrój
[Tempo gry: P'15]
rapid29.09
Sobota
Sieradzka Liga Szachowa 2018 - Wrzesień, Sieradz, ul.Tysiaclecia 3
[Tempo gry: 10' + 5''/ruch]
rapid29.09
Sobota
IX Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul,Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
rapid29.09
Sobota
LXXV Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]
classic29.09 - 30.09III PRZEMKOWSKA LIGA SZACHOWA 2018 - 2 turniej - Grupa A, Przemków
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
classic29.09 - 30.09III PRZEMKOWSKA LIGA SZACHOWA 2018 - 2 turniej - Grupa B, Przemków
[Tempo gry: P'60]
classic25.09 - 30.09Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C11, OSW Nadrzecze ul. Brzostowa 5, 07-306 Brok
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic25.09 - 30.09Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C13, OSW Nadrzecze ul. Brzostowa 5, 07-306 Brok
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic25.09 - 30.09Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C9, OSW Nadrzecze ul. Brzostowa 5, 07-306 Brok
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic25.09 - 30.09Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D11, OSW Nadrzecze ul. Brzostowa 5, 07-306 Brok
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic25.09 - 30.09Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D13, OSW Nadrzecze ul. Brzostowa 5, 07-306 Brok
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
classic25.09 - 30.09Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D9, OSW Nadrzecze ul. Brzostowa 5, 07-306 Brok
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
Październik 2018
rapid07.10
Niedziela
IV Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 4, Międzyrzec Podlaski
[Tempo gry: ]
rapid08.10
Poniedziałek
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej, Wrocław
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid13.10
Sobota
Szachy Dla Dzieci #10, Strzelce Krajeńskie
[Tempo gry: P'15]
rapid13.10
Sobota
ZIELONY MAT 2018 - TURNIEJ 3 A, Szkoła Podstawowa nr 22 w Zielonej Górze, ul. Francuska 25a
[Tempo gry: P'10]
rapid13.10
Sobota
ZIELONY MAT 2018 - TURNIEJ 3 B, Szkoła Podstawowa nr 22 w Zielonej Górze, ul. Francuska 25a
[Tempo gry: P'10]
rapid20.10
Sobota
26. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia mlodziezy do lat 11 - grupa B - V turniej, Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31b
[Tempo gry: 10' + 5" na ruch]
rapid20.10
Sobota
26. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia mlodziezy do lat 9 - grupa C - V turniej, Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31b
[Tempo gry: 10' + 5" na ruch]
rapid20.10
Sobota
VI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Koscierzyna Wielki Podles 2018, Szkoła Podstawowa w Wielkim Podlesiu
[Tempo gry: P'10]
classic14.10 - 21.10JUBILEUSZOWY TURNIEJ SZACHOWY NIEPEŁNOSPRAWNYCH I SENIORÓW, Zawoja OW. "Jędrus"
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
rapid27.10
Sobota
Jesienny turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku, Warszawa-Bemowo, ul Szadkowskiego 3
[Tempo gry: P'30]
rapid27.10
Sobota
Sieradzka Liga Szachowa 2018 - Październik, Sieradz, ul.Tysiaclecia 3
[Tempo gry: 10' + 5''/ruch]
rapid27.10
Sobota
LXXVI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]
rapid27.10
Sobota
X Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
classic27.10 - 28.10Jesienny Turniej Fide na Bemowie, Warszawa, ul.Szadkowskiego 3
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
classic27.10 - 28.10Jesienny turniej na Bemowie (dla zaw. z IV i III oraz II kobieca kat.), SP 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo
[Tempo gry: P'60]
classic27.10 - 28.10Mistrzostwa Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego, Strzelce Krajeńskie
[Tempo gry: P'15]
rapid28.10
Niedziela
Jesienny turniej dla zawodników ur. w 2010 r. i młodszych, Szkoła Podstawowa nr 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo
[Tempo gry: P'30]
classic27.10 - 28.10XIX Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Gminy Pawłowice, HALA SPORTOWA GMINNEGO OŚRODKA SPORTU W PAWŁOWICACH UL. SPORTOWA 14 OBOK BASENU WODNY RAJ
[Tempo gry: P'5]
Listopad 2018
rapid10.11
Sobota
Turniej Szachowy z okazji 100-lecia odzyskania niepodległosci, Szczawno Zdrój
[Tempo gry: P'15]
rapid10.11
Sobota
Mistrzostwa Garnizonu w Szachach Szybkich z okazji Święta Niepodległosci, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141a, lok. 607A
[Tempo gry: 11' + 11'' na ruch]
rapid11.11
Niedziela
II Międzynarodowy Turniej Szachowy z Okazji Święta Niepodległosci, Przejazdowo
[Tempo gry: P'10]
rapid11.11
Niedziela
VII TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA A, ZIELONA GÓRA
[Tempo gry: P'10]
rapid11.11
Niedziela
VII TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA B, ZIELONA GÓRA
[Tempo gry: P'10]
rapid17.11
Sobota
Szachy Dla Dzieci #11, Strzelce Krajeńskie
[Tempo gry: P'15]
rapid18.11
Niedziela
IV Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 5, Międzyrzec Podlaski
[Tempo gry: ]
rapid24.11
Sobota
Mikołajkowy turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku, Warszawa-Bemowo, ul Szadkowskiego 3
[Tempo gry: P'30]
rapid24.11
Sobota
Sieradzka Liga Szachowa 2018 - Listopad, Sieradz, ul.Tysiaclecia 3
[Tempo gry: 10' + 5''/ruch]
rapid24.11
Sobota
LXXVII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]
classic20.11 - 25.11XVI MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY,
[Tempo gry: ]
classic24.11 - 25.11Jesienny Turniej Szachowy, Strzelce Krajeńskie
[Tempo gry: P'60]
classic24.11 - 25.11Mikołajkowy Turniej Fide na Bemowie , Warszawa, ul.Szadkowskiego 3
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
classic24.11 - 25.11Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zaw. z IV i III oraz II kobieca kat.), SP 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo
[Tempo gry: P'60]
rapid25.11
Niedziela
Mikołajkowy turniej dla zawodników ur. w 2010 r. i młodszych, Szkoła Podstawowa nr 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo
[Tempo gry: P'30]
Wrzesień 2018
classic27.09 - 27.11VIII GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI - P'60+10", Miejski Osrodek Sportu i Rekreacji w Dukli
[Tempo gry: P'60+10"]
classic27.09 - 27.11VIII GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI - P'15+5", Miejski Osrodek Sportu i Rekreacji w Dukli
[Tempo gry: P'15+5"]
Grudzień 2018
rapid01.12
Sobota
III GRAND PRIX Miasta Katowic-Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 14 -Mikołajkowy, MDK Bogucice-Zawodzie Katowice ul. Markiefki 44A
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
rapid01.12
Sobota
ZIELONY MAT 2018 - TURNIEJ 4 A, Szkoła Podstawowa nr 1 w Zielonej Górze, ul. Wyszyńskiego 17
[Tempo gry: P'10]
rapid01.12
Sobota
ZIELONY MAT 2018 - TURNIEJ 4 B, Szkoła Podstawowa nr 1 w Zielonej Górze, ul. Wyszyńskiego 17
[Tempo gry: P'10]
rapid01.12
Sobota
XVII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci
Grupa A (do lat 8)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
rapid01.12
Sobota
XVII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci
Grupa B (do lat 10)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
rapid01.12
Sobota
XVII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci
Grupa C (do lat 13)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
rapid01.12
Sobota
XVII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci
Grupa D (do lat 16)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
Wrzesień 2018
classic17.09 - 03.12Jesienne granie w Hetmanie_ABC 2018 - lista wstępna, Klub DGW, Al. Niepodległosci141/róg Madalińskiego
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
Grudzień 2018
rapid09.12
Niedziela
IV Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej finałowy, Międzyrzec Podlaski
[Tempo gry: ]
rapid15.12
Sobota
Mikołajkowo - Świateczny Turniej Szachowy, Strzelce Krajeńskie
[Tempo gry: P'15]
rapid15.12
Sobota
XI Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
rapid29.12
Sobota
LXXVIII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]

Polska


Polski Związek Szachowy
Nadchodzące turnieje