użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Nadchodzące Turnieje

komunikat turnieju do bazy

rodzajdataturniej
Maj 2018
26.05
Sobota
Sieradzka Liga Szachowa 2018 - kwiecień, Sieradz, ul.Tysiaclecia 3
[Tempo gry: 10' + 5''/ruch]
26.05
Sobota
V Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
26.05
Sobota
LXXIV Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]
26.05 - 27.05Mini-ELO Białystok 2018 (15) - grupa B, Białystok
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
26.05 - 27.05Mini-ELO Białystok 2018 (15) - grupa A, Białystok
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
27.05
Niedziela
IV Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Powiatu Koscierskiego 2018, GOKSiR w Lipuszu, ul. Młyńska 12
[Tempo gry: P'15]
27.05
Niedziela
IV Turniej o Puchar Burmistrza Wolina - Open FIDE, Wolin, ul. Mostowa 1 - MARINA
[Tempo gry: 13' + 3'' na ruch]
Czerwiec 2018
01.06
Piątek
21. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2018, Białystok
[Tempo gry: 3' + 2'' na ruch]
02.06
Sobota
TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA - 4 GRUPY TURNIEJOWE, POZNAŃ ORLE GNIAZDO, DK ORLE GNIAZDO, POZNAŃ, Os. Lecha 43
[Tempo gry: P'15]
02.06
Sobota
XX Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka
Grupa D (do lat 16)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
02.06
Sobota
XX Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka
Grupa C (do lat 13)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
02.06
Sobota
XX Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka
Grupa B (do lat 10)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
02.06
Sobota
XX Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka
Grupa A (do lat 8)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
05.06
Wtorek
Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium WIOSNA 2018 - turniej pocieszenia, Rzeszów, OKK Akwarium ul. Pułaskiego 3
[Tempo gry: P'15]
05.06
Wtorek
Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium WIOSNA 2018 - turniej MASTERS Seniorzy, Rzeszów, OKK Akwarium ul. Pułaskiego 3
[Tempo gry: P'15]
05.06
Wtorek
Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium WIOSNA 2018 - turniej MASTERS Juniorzy, Rzeszów, OKK Akwarium ul. Pułaskiego 3
[Tempo gry: P'15]
08.06
Piątek
22. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2018, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
08.06
Piątek
V GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH - turniej IX, Dobczyce
[Tempo gry: P'15]
11.06
Poniedziałek
Grand-Prix Rzeszowa P-5 w OKK Akwarium WIOSNA 2018 - turniej pocieszenia, Rzeszów, OKK Akwarium ul. Pułaskiego 3
[Tempo gry: P'5]
11.06
Poniedziałek
Grand-Prix Rzeszowa P-5 w OKK Akwarium WIOSNA 2018 - turniej MASTERS Seniorzy, Rzeszów, OKK Akwarium ul. Pułaskiego 3
[Tempo gry: P'5]
11.06
Poniedziałek
Grand-Prix Rzeszowa P-5 w OKK Akwarium WIOSNA 2018 - turniej MASTERS Juniorzy, Rzeszów, OKK Akwarium ul. Pułaskiego 3
[Tempo gry: P'5]
15.06
Piątek
23. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2018, Białystok
[Tempo gry: 3' + 2'' na ruch]
16.06
Sobota
Sieradzka Liga Szachowa 2018 - Czerwiec, Sieradz, ul.Tysiaclecia 3
[Tempo gry: 10' + 5''/ruch]
21.06
Czwartek
VI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W IWLI, Szkoła Podstawowa w Iwli
[Tempo gry: P'15+3"]
22.06
Piątek
24. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2018, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
23.06 - 25.0610. Memoriał Szachowy Braci Bieluczyków - grupa B, Białystok
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
23.06 - 28.0610. Memoriał Szachowy Braci Bieluczyków - grupa A, Białystok
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
23.06 - 30.06XII Turniej Szachowy "Karkonosze", Karpacz
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
23.06 - 03.07Międzynarodowy Festiwal Szachowy - II Puchar Bałtyku - Open D, Darłówko ,Hotel Lidia , ul. Dorszowa 3
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
23.06 - 03.07Międzynarodowy Festiwal Szachowy - II Puchar Bałtyku - Open C, Darłówko ,Hotel Lidia , ul. Dorszowa 3
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
23.06 - 03.07Międzynarodowy Festiwal Szachowy - II Puchar Bałtyku - Open B, Darłówko ,Hotel Lidia , ul. Dorszowa 3
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
23.06 - 03.07Międzynarodowy Festiwal Szachowy - II Puchar Bałtyku - Open A, Darłówko ,Hotel Lidia , ul. Dorszowa 3
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
24.06
Niedziela
10. Memoriał Szachowy Braci Bieluczyków - grupa D błyskawiczne, Białystok
[Tempo gry: 3' + 2'' na ruch]
24.06 - 03.07XIV MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA C (seniorzy 50+), ŁAZY - OW BRYZA
[Tempo gry: ]
24.06 - 03.07XIV MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA C (dzieci do lat 10), ŁAZY - OW BRYZA
[Tempo gry: ]
24.06 - 03.07XIV MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA B, ŁAZY - OW BRYZA
[Tempo gry: ]
24.06 - 03.07XIV MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA A, ŁAZY - OW BRYZA
[Tempo gry: ]
25.06 - 06.07Z szachami przez swiat - Albania 2018, Durres - Albania
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
26.06
Wtorek
10. Memoriał Szachowy Braci Bieluczyków - grupa E szybkie, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
26.06 - 28.0610. Memoriał Szachowy Braci Bieluczyków - grupa C, Białystok
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
29.06
Piątek
25. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2018, Białystok
[Tempo gry: 3' + 2'' na ruch]
30.06
Sobota
VI Turniej z cyklu PGrand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
Lipiec 2018
02.07 - 07.07II Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Emanuela Laskera, GORZÓW WLKP.
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
28.07
Sobota
VII Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-30 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
Sierpień 2018
13.08 - 20.08Maluchy przy szachownicy - VIII Wakacyjny Turniej Szachowy, Międzyzdroje
[Tempo gry: ]
18.08 - 30.08X Szachowe Wakacje, Dabki k/Darłowa
[Tempo gry: ]
20.08 - 29.08XVIII OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ, Dabki k/Darłowa
[Tempo gry: ]
20.08 - 30.08Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VI TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2018, Dabki k/Darłowa
[Tempo gry: ]
24.08 - 30.08VI Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - C, Mikoszewo, Osrodek Wypoczynkowy "Lesny Zakatek", ul.Gdańska 14
[Tempo gry: P'60]
24.08 - 30.08VI Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - B, Mikoszewo, Osrodek Wypoczynkowy "Lesny Zakatek", ul.Gdańska 14
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
24.08 - 30.08VI Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - A, Mikoszewo, Osrodek Wypoczynkowy "Lesny Zakatek", ul.Gdańska 14
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
25.08
Sobota
VIII Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
Wrzesień 2018
29.09
Sobota
Sieradzka Liga Szachowa 2018 - Wrzesień, Sieradz, ul.Tysiaclecia 3
[Tempo gry: 10' + 5''/ruch]
29.09
Sobota
LXXV Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]
29.09
Sobota
IX Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul,Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
Październik 2018
27.10
Sobota
Sieradzka Liga Szachowa 2018 - Październik, Sieradz, ul.Tysiaclecia 3
[Tempo gry: 10' + 5''/ruch]
27.10
Sobota
X Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
27.10
Sobota
LXXVI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]
27.10 - 28.10XIX Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Gminy Pawłowice, HALA SPORTOWA GMINNEGO OŚRODKA SPORTU W PAWŁOWICACH UL. SPORTOWA 14 OBOK BASENU WODNY RAJ
[Tempo gry: P'5]
Listopad 2018
10.11
Sobota
Mistrzostwa Garnizonu w Szachach Szybkich z okazji Święta Niepodległosci, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141a, lok. 607A
[Tempo gry: 11' + 11'' na ruch]
24.11
Sobota
Sieradzka Liga Szachowa 2018 - Listopad, Sieradz, ul.Tysiaclecia 3
[Tempo gry: 10' + 5''/ruch]
24.11
Sobota
LXXVII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]
Grudzień 2018
01.12
Sobota
XVII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci
Grupa D (do lat 16)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
01.12
Sobota
XVII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci
Grupa C (do lat 13)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
01.12
Sobota
XVII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci
Grupa B (do lat 10)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
01.12
Sobota
XVII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci
Grupa A (do lat 8)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
15.12
Sobota
XI Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
29.12
Sobota
LXXVIII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]

  • Baza komunikatów

Polska

Herb
WZSzach Polski Związek Szachowy






Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Gra w szachy przypomina wpatrywanie się w bezkresny ocean, gra w warcaby spoglądanie w głąb bezdennej studni."

~Marion Tinsley

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies