użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Nadchodzące Turnieje

komunikat turnieju do bazy

rodzajdataturniej
Styczeń 2018
19.01
Piątek
Szybkie FIDEgranie w Hetmanie 3_2018, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141 lok. 607A
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
20.01
Sobota
V Małopolska Liga Juniorów, Roztoka Remiza OSP
[Tempo gry: P'15]
20.01
Sobota
V GRAND PRIX SP IWLA - turniej nr 3, Szkoła Podstawowa w Iwli
[Tempo gry: P'30+5"]
20.01
Sobota
, Tczew ul. Saperska 12
[Tempo gry: 20' + 10'' na ruch]
20.01
Sobota
5. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2008 i młodsi), Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
20.01 - 21.01XV Noworoczny Mityng Szachowy o Puchar Burmistrza Wielunia - gr. C., sala SP 5 w Wieluniu, ul. Traugutta 38
[Tempo gry: P'30]
20.01 - 21.01XV Noworoczny Mityng Szachowy o Puchar Burmistrza Wielunia - gr. B., sala SP 5 w Wieluniu, ul. Traugutta 38
[Tempo gry: P'30]
20.01 - 21.01XV Noworoczny Mityng Szachowy o Puchar Burmistrza Wielunia - gr. A., sala SP 5 w Wieluniu, ul. Traugutta 38
[Tempo gry: P'30]
20.01 - 21.01Turniej o Puchar CH MRÓWKA, Ciechanów
[Tempo gry: P'60]
20.01 - 27.01VI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA C, KUDOWA ZDRÓJ
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
20.01 - 27.01VI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA B, KUDOWA ZDRÓJ
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
20.01 - 27.01VI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA A, KUDOWA ZDRÓJ
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
20.01 - 27.01OBOZ SZACHOWO NARCIARSKI - WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL, KUDOWA ZDRÓJ
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
21.01
Niedziela
Turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2018 o Puchar Wójta Gminy Chodel (FIDE), Chodel
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch (15minut)]
21.01
Niedziela
Blitz o Puchar Dyrektora Rosyjskiego Osrodka Nauki i Kultury, Warszawa Belwederska 25
[Tempo gry: P'5+ 3 sec]
25.01 - 27.03VIII GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI - P'60+10", Miejski Osrodek Sportu i Rekreacji w Dukli
[Tempo gry: P'60+10"]
25.01 - 27.03VIII GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI - P'15+5", Miejski Osrodek Sportu i Rekreacji w Dukli
[Tempo gry: P'15+5"]
26.01
Piątek
Szybkie FIDEgranie w Hetmanie 4_2018, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141, lok. 607 A
[Tempo gry: 15' + 15'' na ruch]
26.01
Piątek
III Grand Prix Chrzanowa - 5 turniej, Chrzanów
[Tempo gry: P'10]
27.01
Sobota
Turniej Szachowy na kategorie V i IV "O Puchar Firmy KOMPLEXBUD", Kielce; ul. Św. Stanisława Kostki 17
[Tempo gry: P'30]
27.01
Sobota
TURNIEJ FERIE ZIMOWE 2018, Choszczeński Dom Kultury
[Tempo gry: P`10+5"]
27.01
Sobota
Sieradzka Liga Szachowa 2018 - Styczeń, Sieradz, ul. Tysiaclecia 3
[Tempo gry: 10' + 5"/pos.]
27.01
Sobota
LXX Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]
27.01
Sobota
Lubuska Akademia Szachowa, Wydział Zamiejscowy UZ w Sulechowie
[Tempo gry: ]
27.01
Sobota
I Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
27.01
Sobota
I TURNIEJ GRAND PRIX PŁOCKA W SZACHACH 2018, Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku przy ul. Krzywoustego 3
[Tempo gry: ]
27.01 - 28.01TURNIEJ SZACHOWY na KATEGORIE III i II "O Puchar Firmy Komplexbud", Kielce, ul. Św. S.Kostki 17; Zespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej
[Tempo gry: P'60]
27.01 - 02.02XVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2018 OPEN FIDE, Racibórz
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
28.01
Niedziela
I Grand Prix w Szachach Bliżyn 2018 XVIII edycja, BLIŻYN
[Tempo gry: P'15]
28.01 - 03.02VI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 14, Jastrzębia Góra
[Tempo gry: P'90]
28.01 - 03.02VI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 10, Jastrzębia Góra
[Tempo gry: P'90]
28.01 - 03.02VI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN, Jastrzębia Góra
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
28.01 - 03.02 Zimowy obóz "FERIE Z SZACHAMI" , Jastrzębia Góra
[Tempo gry: ]
31.01 - 21.02Na III kategorię w Hetmanie 1_2018, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141 lok 607A
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
31.01 - 21.02Na II kategorię w Hetmanie 1_2018, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141 lok 607A
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
Luty 2018
02.02
Piątek
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl.7 , Zespół Szkolno Przedszkolny w Wysokiej, ul. Chabrowa 99
[Tempo gry: P'14]
02.02
Piątek
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl.6, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wysokiej, ul.Chabrowa 99
[Tempo gry: P'14]
02.02
Piątek
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl.5, Zespół Szkolno Przedszkolny w Wysokiej, ul. Chabrowa 99
[Tempo gry: P'14]
02.02
Piątek
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl.4, Zespół Szkolno Przedszkolny w Wysokiej, ul. Chabrowa 99
[Tempo gry: P'14]
02.02
Piątek
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl.3, Zespół Szkolno Przedszkolny w Wysokiej, ul. Chabrowa 99
[Tempo gry: P'14]
02.02
Piątek
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl.2, Zespół Szkolno Przedszkolny w Wysokiej, ul. Chabrowa 99
[Tempo gry: P'14]
02.02
Piątek
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl.1 , Zespół Szkolno Przedszkolny w Wysokiej, ul. Chabrowa 99
[Tempo gry: P'14]
02.02
Piątek
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl.0 , Zespół Szkolno Przedszkolny w Wysokiej, ul. Chabrowa 99
[Tempo gry: P'14]
02.02
Piątek
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.7, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wysokiej, ul.Chabrowa 99
[Tempo gry: P'14]
02.02
Piątek
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.6, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wysokiej, ul.Chabrowa 99
[Tempo gry: P'14]
02.02
Piątek
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.5, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wysokiej, ul.Chabrowa 99
[Tempo gry: P'14]
02.02
Piątek
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.4, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wysokiej, ul.Chabrowa 99
[Tempo gry: P'14]
02.02
Piątek
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.3, Zespół Szkolno Przedszkolny w Wysokiej, ul. Chabrowa 99
[Tempo gry: P'14]
02.02
Piątek
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.2 , Zespół Szkolno Przedszkolny w Wysokiej, ul. Chabrowa 99
[Tempo gry: P'14]
02.02
Piątek
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.1, Zespół Szkolno Przedszkolny w Wysokiej, ul. Chabrowa 99
[Tempo gry: P'14]
02.02
Piątek
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.0 , Zespół Szkolno Przedszkolny w Wysokiej, ul. Chabrowa 99
[Tempo gry: P'14]
02.02
Piątek
Szybkie FIDEgranie w Hetmanie 5_2018, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141 lok. 607A
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
02.02 - 09.02Turniej piatkowy (1), Mińsk Mazowiecki
[Tempo gry: ]
03.02 - 04.02XVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2018 - do 9 lat, Racibórz
[Tempo gry: P'60]
03.02 - 04.02XVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2018 - do 11 lat, Racibórz
[Tempo gry: P'60]
04.02 - 16.12Grand-Prix 2018 województwa warmińsko-mazurskiego,
[Tempo gry: ]
05.02 - 09.02VII TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ B, DUKLA
[Tempo gry: P'60+10"]
05.02 - 09.02VII TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ A, Szkoła Podstawowa w Dukli
[Tempo gry: 90' + 15'' na ruch]
07.02
Środa
V TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ C, DUKLA
[Tempo gry: P'15+3]
07.02 - 07.03Na mała normę I kategorii w Hetmanie 2_2018, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141, lok.. 607A
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
09.02
Piątek
V GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH - turniej V, Dobczyce
[Tempo gry: P'15]
09.02
Piątek
III Grand Prix Chrzanowa - 6 turniej, Chrzanów
[Tempo gry: P'10]
10.02
Sobota
Turniej D o Puchar Burmistrza Ursusa - Dzieci z rocznika 2010 i młodsze, Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10
[Tempo gry: P'30]
10.02
Sobota
6. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2010 i młodsi), Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
10.02 - 11.02VI Turniej o Puchar Dyrektora Choszczeńskiego Domu Kultury, Choszczeński Dom Kultury ul. Bohaterów Warszawy 17
[Tempo gry: 60'+30'' na ruch]
10.02 - 11.02Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250), Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10
[Tempo gry: P'60]
11.02
Niedziela
Turniej E o Puchar Burmistrza Ursusa (Dla osób bez kategorii oraz z V kategoria), Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10
[Tempo gry: P'30]
11.02
Niedziela
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego - Zielonka 2018, Hotel "U Pietrzaków", Lipowa 20, Zielonka
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
11.02
Niedziela
6. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi), Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
14.02 - 15.02II Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Koscielec 2018 - grupa C, Koscielec
[Tempo gry: ]
14.02 - 18.02II Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Koscielec 2018 - grupa B, Koscielec
[Tempo gry: ]
14.02 - 18.02II Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Koscielec 2018 - grupa A, Koscielec
[Tempo gry: ]
15.02 - 15.12Finał 61 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych, Serwer ICCF
[Tempo gry: 10 dni na partię + 3 dni na 1 pos.]
15.02 - 15.10Półfinały 63 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych, Serwer ICCF
[Tempo gry: 10 dni na partię + 3 dni na 1 pos.]
15.02 - 15.10Ćwierćfinały 65 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych, Serwer ICCF
[Tempo gry: 10 dni na partię + 3 dni na 1 pos.]
16.02
Piątek
Szybkie FIDEgranie w Hetmanie 7_2018, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141 lok. 607A
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
17.02
Sobota
VII Turniej Szachowy w Powiatowym Zespole Szkół o Puchar Polskiej Miedzi, Chojnów
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
17.02
Sobota
V GRAND PRIX SP IWLA - turniej nr 4, Szkoła Podstawowa w Iwli
[Tempo gry: P'30+5"]
17.02
Sobota
6. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2008 i młodsi), Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
17.02 - 18.02Turnieje Fide w Ursusie grupa B: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400, Dom Kultury Kolorowa, ul. Sosnkowskiego 16, Warszawa-Ursus
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
17.02 - 18.02Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199), Dom Kultury Kolorowa, ul. Sosnkowskiego 16, Warszawa-Ursus
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
17.02 - 18.02III Liga Zachodniopomorskiego Zwiazku Szachowego 2018, Choszczeński Dom Kultury
[Tempo gry: 60'+30'' na ruch]
17.02 - 25.02XVI ZIMOWY OBÓZ SZKOLENIOWY I TURNIEJ MŁODE TALENTY, Łagów, woj. lubuskie
[Tempo gry: ]
18.02
Niedziela
6. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 1998 i młodsi), Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
23.02
Piątek
Szybkie FIDEgranie w Hetmanie 8_2018, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141, lok. 607 A
[Tempo gry: 15' + 15'' na ruch]
24.02
Sobota
LXXI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]
24.02
Sobota
II Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
Marzec 2018
02.03
Piątek
Szybkie FIDEgranie w Hetmanie 9_2018, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141 lok. 607A
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
09.03
Piątek
V GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH - turniej VI, Dobczyce
[Tempo gry: P'15]
10.03
Sobota
7. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2010 i młodsi), Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
11.03
Niedziela
7. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi), Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
11.03
Niedziela
25. Turniej o Puchar Burmistrza Trzebiatowa, Trzebiatowski Osrodek Kultury
[Tempo gry: 13'+3'']
17.03 - 18.03V OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA E, EZN, Wrocław, ul. Braniborska 57; sala nr 3
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
17.03 - 18.03V OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA D, EZN, Wrocław, ul. Braniborska 57; sala nr 3
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
17.03 - 18.03V OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA C, EZN, Wrocław, ul. Braniborska 57; sala nr 3
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
17.03 - 18.03V OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA B, EZN, Wrocław, ul. Braniborska 57; sala nr 3
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
17.03 - 18.03V OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA A, EZN, Wrocław, ul. Braniborska 57; sala nr 3
[Tempo gry: 30' ]
18.03 - 25.03II MISTRZOSTWA POLSKI SENIOREK I SENIORÓW W SZACHACH, USTROŃ-JASZOWIEC - DW Nauczyciel
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
24.03
Sobota
7. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2008 i młodsi), Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
25.03
Niedziela
7. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 1998 i młodsi), Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
31.03
Sobota
LXXII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]
31.03
Sobota
III Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
Kwiecień 2018
13.04
Piątek
V GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH - turniej VII, Dobczyce
[Tempo gry: P'15]
14.04
Sobota
8. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2010 i młodsi), Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
15.04
Niedziela
8. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi), Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
21.04
Sobota
LXXIII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]
21.04
Sobota
8. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2008 i młodsi), Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
22.04
Niedziela
8. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 1998 i młodsi), Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
28.04
Sobota
V TURNIEJ SZACHOWY KLAS I-III SP IWLA, Szkoła Podstawowa w Iwli
[Tempo gry: P'30]
28.04
Sobota
IV Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
Maj 2018
05.05 - 06.05VI Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Grupa Open, A, B, C, D, E
, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice
[Tempo gry: ]
07.05
Poniedziałek
Otwarte Mistrzostwa Garnizonu 2018 w szachach błyskawicznych, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141, lok. 607A
[Tempo gry: 5' +3'' na ruch]
11.05
Piątek
V GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH - turniej VIII, Dobczyce
[Tempo gry: P'15]
19.05
Sobota
Turniej Mistrzów XXIII edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do lat 20, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
19.05
Sobota
Turniej Mistrzów XXIII edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do lat 13, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
19.05
Sobota
Turniej Mistrzów XXIII edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do lat 10, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
19.05
Sobota
Turniej Mistrzów XXIII edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do lat 8, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
19.05
Sobota
Turniej Mistrzów XXIII edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Chłopcy do lat 20, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
19.05
Sobota
Turniej Mistrzów XXIII edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Chłopcy do lat 13, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
19.05
Sobota
Turniej Mistrzów XXIII edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Chłopcy do lat 10, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
19.05
Sobota
Turniej Mistrzów XXIII edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Chłopcy do lat 8, Białystok
[Tempo gry: 10' + 5'' na ruch]
26.05
Sobota
V Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
26.05
Sobota
LXXIV Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]
Czerwiec 2018
02.06
Sobota
XX Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka
Grupa D (do lat 16)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
02.06
Sobota
XX Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka
Grupa C (do lat 13)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
02.06
Sobota
XX Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka
Grupa B (do lat 10)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
02.06
Sobota
XX Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka
Grupa A (do lat 8)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
08.06
Piątek
V GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH - turniej IX, Dobczyce
[Tempo gry: P'15]
21.06
Czwartek
VI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W IWLI, Szkoła Podstawowa w Iwli
[Tempo gry: P'15+3"]
24.06 - 03.07XIV MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA C (dzieci do lat 10), ŁAZY - OW BRYZA
[Tempo gry: ]
24.06 - 03.07XIV MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA B, ŁAZY - OW BRYZA
[Tempo gry: ]
24.06 - 03.07XIV MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA A, ŁAZY - OW BRYZA
[Tempo gry: ]
25.06 - 06.07Z szachami przez swiat - Albania 2018, Durres - Albania
[Tempo gry: 60' + 30'' na ruch]
30.06
Sobota
VI Turniej z cyklu PGrand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
Lipiec 2018
28.07
Sobota
VII Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-30 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
Sierpień 2018
13.08 - 20.08Maluchy przy szachownicy - VIII Wakacyjny Turniej Szachowy, Międzyzdroje
[Tempo gry: ]
18.08 - 30.08X Szachowe Wakacje, Dabki k/Darłowa
[Tempo gry: ]
20.08 - 29.08XVIII OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ, Dabki k/Darłowa
[Tempo gry: ]
20.08 - 30.08Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VI TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2018, Dabki k/Darłowa
[Tempo gry: ]
24.08 - 30.08VI Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - C, Mikoszewo, Osrodek Wypoczynkowy "Lesny Zakatek", ul.Gdańska 14
[Tempo gry: P'60]
24.08 - 30.08VI Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - B, Mikoszewo, Osrodek Wypoczynkowy "Lesny Zakatek", ul.Gdańska 14
[Tempo gry: 30' + 30'' na ruch]
24.08 - 30.08VI Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - A, Mikoszewo, Osrodek Wypoczynkowy "Lesny Zakatek", ul.Gdańska 14
[Tempo gry: 90' + 30'' na ruch]
25.08
Sobota
VIII Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
Wrzesień 2018
29.09
Sobota
LXXV Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]
29.09
Sobota
IX Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul,Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
Październik 2018
27.10
Sobota
X Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
27.10
Sobota
LXXVI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]
Listopad 2018
10.11
Sobota
Mistrzostwa Garnizonu w Szachach Szybkich z okazji Święta Niepodległosci, Klub DGW, Al. Niepodległosci 141a, lok. 607A
[Tempo gry: 11' + 11'' na ruch]
24.11
Sobota
LXXVII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]
Grudzień 2018
01.12
Sobota
XVII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci
Grupa D (do lat 16)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
01.12
Sobota
XVII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci
Grupa C (do lat 13)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
01.12
Sobota
XVII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci
Grupa B (do lat 10)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
01.12
Sobota
XVII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci
Grupa A (do lat 8)
, Szkoła Podstawowa Nr 12, Gliwice ul. Kopernika 63 (os. Kopernik)
[Tempo gry: P'15]
15.12
Sobota
XI Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018, Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1
[Tempo gry: 10' + 10'' na ruch]
29.12
Sobota
LXXVIII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1, Czytelnia Naukowa Nr 1, ul. Św. Wincentego 85
[Tempo gry: P'15]

  • Baza komunikatów

Polska

Herb
WZSzach Polski Związek Szachowy






Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Są dwa rodzaje poświęceń: poprawne i... moje."

~Michaił Tal

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies