użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)
Grand Prix Juniorów turniej VIII,
Tczew ul. Saperska 12
09.12.2017
Tempo gry: 20' + 10'' na ruch

Serwis

W turnieju moga wziać udział dzieci do lat 14 z rankingiem PZSzach nie wyższym niż 1600. Zapisy do 07.12.2017 do godz.20,00. Wpisowe 20 zł. Po tym terminie wpisowe wzrasta o 10zł. Dla zawodników Skoczka wpisowe 15zł. Tel.661-770-413. Każdy zawodnik zgłoszony w terminie otrzyma dyplom i upominek, które sa coraz bardziej atrakcyjne. Turniej zaliczony będzie do Grand Prix Juniorów. Można zdobyć V lub IV kategorię /III damska/. Do całego cyklu zaliczonych będzie 6 najlepszych turniejów z 8. Zaraz po zakończeniu ostatniego turnieju odbędzie się zakończenie całego cyklu, wraz z wręczeniem nagród dla czołowych zawodników i zawodniczek z podziałem na 2 kategorie wiekowe. Liczba miejsc ograniczona do 57 . Decyduje kolejnosć zgłoszeń. W turnieju moga wziać udział osoby , które dotychczas nie grały w Grand Prix Juniorów.

Powyższy komunikat ma charakter jedynie informacyjny. Może on się różnić od stanu rzeczywistego.
  • Baza komunikatów

woj. Pomorskie

Herb
WZSzach Pomorski Związek SzachowyBaza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"W stadium otwarcia mistrz szachowy powinien grać dokładnie zgodnie z podręcznikiem, w grze środkowej – jak czarodziej, w końcówce – jak maszyna."

~Rudolf Spielmann

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies