użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Turnieje

Wybierz bazy i kliknij
wybierzdataturniej
Luty 2014
03.02 - 07.02XXXI Ogolnopolski Turniej Szachowy Juniorow "FERIE Z SZACHAMI 2014" Grupa A, Bydgoszcz
[64 kB, 90 partii]
03.02 - 06.02XIV Turniej Szachowy Ferie Zimowe 2014 - A, Suwałki
[24 kB, 36 partii]
Styczeń 2014
27.01 - 31.01Otwarte Mistrzostwa Bialegostoku Juniorow do lat 20 - klasyczne, Białystok
[35 kB, 54 partii]
27.01 - 29.01Turniej Szachowy "Ferie Zimowe Na Kamedulskiej", Suwałki
[37 kB, 60 partii]
24.01 - 26.01Szachy Bez Granic OPEN A, Sokółka
[29 kB, 90 partii]
20.01 - 24.01III Turniej Szachowy o Mistrzostwo "Beskidu Niskiego" - TURNIEJ A, Iwla
[71 kB, 99 partii]
18.01 - 19.01Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Druzynowy, Katowice
[100 kB, 153 partii]
17.01 - 18.01Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet, Katowice
[26 kB, 40 partii]
17.01 - 18.01Akademickie Mistrzostwa Polski Mezczyzn, Katowice
[62 kB, 90 partii]
27.12 - 04.01XXIV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2013, Gr-A, Kraków
[221 kB, 324 partii]
Grudzień 2013
27.12 - 31.12Memorial Imienia Ludwika Zamenhofa - grupa A, Białystok
[54 kB, 81 partii]
27.12 - 30.12"Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie" Open A (FIDE), Lublin
[44 kB, 68 partii]
27.12 - 29.12Memorial Imienia Ludwika Zamenhofa - grupa B, Białystok
[45 kB, 68 partii]
27.12 - 28.12"Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie" Open B (FIDE), Lublin
[51 kB, 82 partii]
19.09 - 12.12130. YMCA Jesien 2013-B, Warszawa
[65 kB, 91 partii]
18.09 - 11.12129. YMCA Jesien 2013-C, Warszawa
[68 kB, 91 partii]
16.09 - 09.12132. YMCA Jesien 2013-D-bis, Warszawa
[30 kB, 42 partii]
06.12 - 08.12Mistrzostwa KKSz Seniorow 2013, Kraków
[22 kB, 36 partii]
20.09 - 06.12131. YMCA Jesien 2013-A, Warszawa
[48 kB, 66 partii]
Listopad 2013
21.11 - 27.11XIX Miedzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Dolnoslaskiego, Legnica
[34 kB, 45 partii]
17.09 - 26.11128. YMCA Jesien 2013-D, Warszawa
[56 kB, 66 partii]
16.11 - 24.11II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 - Grupa A, Warszawa
[89 kB, 197 partii]
22.11 - 24.11XV Turniej Szachowy Juniorow o Puchar "Trzech Leszczy" - A, Giżycko
[50 kB, 65 partii]
07.11 - 18.11Druzynowe Mistrzostwa Europy Kobiet, Warszawa
[419 kB, 576 partii]
07.11 - 18.11Druzynowe Mistrzostwa Europy, Warszawa
[500 kB, 684 partii]
09.11 - 17.11XI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego w Szachach Klasycznych, Gryfice
[30 kB, 48 partii]
02.11 - 11.11Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Jesien 2013 - grupa A, Białystok
[44 kB, 63 partii]
Październik 2013
20.10 - 27.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - D13, Pokrzywna
[24 kB, 35 partii]
20.10 - 27.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - D11, Pokrzywna
[33 kB, 42 partii]
20.10 - 27.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - D9, Pokrzywna
[40 kB, 62 partii]
20.10 - 27.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - C17, Pokrzywna
[49 kB, 72 partii]
20.10 - 27.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - C15, Pokrzywna
[49 kB, 72 partii]
20.10 - 27.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - C13, Pokrzywna
[69 kB, 98 partii]
20.10 - 27.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - C11, Pokrzywna
[88 kB, 117 partii]
20.10 - 27.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - C9, Pokrzywna
[65 kB, 90 partii]
20.10 - 26.10Eliminacje do MPJ i MPM 2014 (LD+SK), Suchedniow
[172 kB, 352 partii]
13.10 - 18.10Eliminacje Strefowe MA+WM - C17, Bęsia
[1 kB, 2 partii]
13.10 - 18.10Eliminacje Strefowe MA+WM - C15, Bęsia
[11 kB, 18 partii]
13.10 - 18.10Eliminacje Strefowe MA+WM - C13, Bęsia
[5 kB, 8 partii]
13.10 - 18.10Eliminacje Strefowe MA+WM - C11, Bęsia
[3 kB, 7 partii]
13.10 - 18.10Eliminacje Strefowe MA+WM - D13, Bęsia
[2 kB, 5 partii]
13.10 - 18.10Eliminacje Strefowe MA+WM - D11, Bęsia
[9 kB, 12 partii]
29.09 - 06.10Mistrzostwa Polski Seniorow oraz Osob Niepelnosprawnych PZSzach, Solina
[49 kB, 81 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow D-13, Jastrzębia Góra
[19 kB, 30 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow D-11, Jastrzębia Góra
[36 kB, 54 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow D-9, Jastrzębia Góra
[13 kB, 28 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow C-17, Jastrzębia Góra
[18 kB, 28 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow C-15, Jastrzębia Góra
[35 kB, 52 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow C-13, Jastrzębia Góra
[41 kB, 63 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow C-11, Jastrzębia Góra
[55 kB, 90 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow C-9, Jastrzębia Góra
[42 kB, 81 partii]
28.09 - 04.10Memorial Romana Baka OPEN FIDE, Chorzów
[124 kB, 175 partii]
Wrzesień 2013
17.09 - 24.09Ogolnopolski Integracyjny Turniej Szachowy Osob Niepelnosprawnych "FIANCHETTO", Jastrzębia Góra
[145 kB, 244 partii]
21.09 - 23.09VII Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow (PL-LU) - Dziewczeta, Serwy k. Augustowa
[38 kB, 56 partii]
21.09 - 23.09VII Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow (PL-LU) - Chlopcy, Serwy k. Augustowa
[84 kB, 119 partii]
20.09 - 22.09Turniej o puchar prezesa Krakowskiego Klubu Szachistow, Kraków
[42 kB, 65 partii]
20.09 - 22.09Mistrzostwa Makroregionalne Mlodzikow ZP+WP 2013 - Dziewczeta rocznik 2003-2005, Lazy k. Koszalina
[16 kB, 21 partii]
20.09 - 22.09Mistrzostwa Makroregionalne Mlodzikow ZP+WP 2013 - Chlopcy rocznik 2003-2005, Lazy k. Koszalina
[26 kB, 35 partii]
07.09 - 22.09I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 2013/14 - Grupa A, Warszawa
[89 kB, 198 partii]
16.09 - 21.09XXVIII Puchar Grunwaldu, Dadaj
[62 kB, 108 partii]
14.09 - 15.09III Turniej Szachowy "Grand Prix Suwalk" 2013, Suwałki
[72 kB, 176 partii]
13.09 - 15.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga (trzeci zjazd), Katowice
[68 kB, 90 partii]
06.09 - 15.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - II Liga seniorow, Poronin
[585 kB, 844 partii]
07.09 - 15.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - I Liga, Szklarska Poręba
[176 kB, 270 partii]
05.07 - 05.09125 YMCA Lato 2013-A, Warszawa
[23 kB, 30 partii]
05.07 - 05.09124 YMCA Lato 2013-B, Warszawa
[22 kB, 30 partii]
05.07 - 04.09127 YMCA Lato 2013-D, Warszawa
[22 kB, 30 partii]
05.07 - 04.09126 YMCA Lato 2013-C, Warszawa
[19 kB, 30 partii]
30.08 - 01.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga (drugi zjazd), Gorzów Wielkopolski
[64 kB, 90 partii]
Sierpień 2013
19.08 - 30.08XVIII Konik Morski Rewala 2013 - OPEN B, Rewal
[224 kB, 315 partii]
19.08 - 30.08XVIII Konik Morski Rewala 2013 - OPEN A, Rewal
[160 kB, 233 partii]
16.08 - 25.0849. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa D, Polanica Zdrój
[179 kB, 243 partii]
16.08 - 25.0849. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa C, Polanica Zdrój
[21 kB, 30 partii]
16.08 - 25.0849. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa B, Polanica Zdrój
[120 kB, 166 partii]
16.08 - 25.0849. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa A, Polanica Zdrój
[32 kB, 45 partii]
12.08 - 17.08XXIV NATO CHESS Championship, Rynia
[224 kB, 287 partii]
10.08 - 17.08XXIV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy - Memorial Jozefa Kochana, Koszalin
[201 kB, 289 partii]
08.08 - 15.08IV Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - OPEN max 2350, Kraków
[158 kB, 236 partii]
08.08 - 15.08IV Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - Grupa IM, Kraków
[33 kB, 45 partii]
07.08 - 14.08XXI Festiwal Szachowy w Poznaniu, Poznań
[189 kB, 274 partii]
08.08 - 14.0866 Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach, Nakło nad Notecią
[85 kB, 114 partii]
05.08 - 13.08Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczyslawa Najdorfa, Warszawa
[275 kB, 385 partii]
06.08 - 11.08III Memorial im. Reginy Gerleckiej - OPEN A, Lublin
[58 kB, 96 partii]
08.08 - 09.08XVI Swiatowe Letnie Igrzyska Polonijne, Kielce
[61 kB, 110 partii]
Lipiec 2013
22.07 - 30.07Druzynowe Mistrzostwa Polski - II Liga Juniorow, Szczyrk
[975 kB, 1358 partii]
21.07 - 30.07Karpacz OPEN, Karpacz
[56 kB, 72 partii]
22.07 - 30.07Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - I Liga, Karpacz
[183 kB, 270 partii]
22.07 - 30.07Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - Ekstraliga, Karpacz
[160 kB, 240 partii]
27.07 - 28.07III Ogolnopolski Turniej Szachowy - U Zrodel Ciemiegi - Gr.A, Miłocin
[27 kB, 42 partii]
25.07 - 27.07XIV Festiwal Na Lesnej Polanie VI Memorial Romana Szymoniaka, Bierzwnik
[76 kB, 133 partii]
14.07 - 18.07Miedzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Rektora P.W.S.Z. w Suwalkach - Grupa A, Suwałki
[77 kB, 97 partii]
10.07 - 18.07XXVIII Miedzynarodowy Turniej im. T. Gniota, Police
[176 kB, 248 partii]
14.07 - 17.07Miedzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Rektora P.W.S.Z. w Suwalkach - Grupa B, Suwałki
[38 kB, 63 partii]
13.07 - 17.07XXI Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im.Jozefa Dominika Dobczyce 2013 Turniej A, Dobczyce
[31 kB, 49 partii]
10.07 - 16.07XX Miedzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2013 - A od 1900, Kowalewo Pomorskie
[120 kB, 171 partii]
08.07 - 13.07XII Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowienstwa, Siedlce
[51 kB, 81 partii]
06.07 - 11.07IV Miedzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokolka 2013" - grupa A, Sokółka
[53 kB, 71 partii]
03.07 - 09.07XV Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowienstwa, Rzeszów
[65 kB, 100 partii]
01.07 - 09.07XIV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy KOLOBRZEG 2013, Kołobrzeg
[35 kB, 47 partii]
01.07 - 09.07VIII Miedzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - Open B, Wrocław
[104 kB, 170 partii]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Szachy, podobnie jak miłość i muzyka – mogą uczynić człowieka szczęśliwym."

~Siegbert Tarrasch

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies