użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Turnieje

Wybierz bazy i kliknij
wybierzdataturniej
Maj 2014
11.05 - 17.05Mistrzostwa Wojska Polskiego w szachach, Jurata
[44 kB, 63 partii]
01.05 - 11.05Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Wiosna 2014 - grupa A, Białystok
[53 kB, 72 partii]
11.05 - 11.05VI Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej: mecz Polska - Ukraina (RAPID), Lublin
[12 kB, 16 partii]
06.05 - 11.05VI Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej: mecz Polska - Ukraina, Lublin
[14 kB, 16 partii]
01.05 - 03.05Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Wiosna 2014 - grupa B, Białystok
[57 kB, 83 partii]
Kwiecień 2014
25.04 - 27.04I Turniej Szachowy "Grand Prix Suwalk-2014" - A, Suwałki
[33 kB, 45 partii]
25.04 - 27.04III Dolnoslaska Liga Juniorow 2014, Borowice
[40 kB, 60 partii]
22.02 - 25.04Mistrzostwa Sekcji L.K.S. Piast Srem, Srem
[29 kB, 45 partii]
06.04 - 12.04Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy D-14, Spała
[146 kB, 198 partii]
06.04 - 12.04Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy D-12, Spała
[163 kB, 207 partii]
06.04 - 12.04Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy C-14, Spała
[153 kB, 207 partii]
06.04 - 12.04Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy C-12, Spała
[155 kB, 207 partii]
25.03 - 02.04Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet w szachach, Warszawa
[32 kB, 45 partii]
25.03 - 02.04LOTTO Mistrzostwa Polski w Szachach, Warszawa
[74 kB, 99 partii]
Marzec 2014
22.03 - 30.03Mistrzostwa Polski Juniorow - Dziewczeta do lat 18, Jastrzębia Góra
[72 kB, 104 partii]
22.03 - 30.03Mistrzostwa Polski Juniorow - Dziewczeta do lat 16, Jastrzębia Góra
[161 kB, 224 partii]
22.03 - 30.03Mistrzostwa Polski Juniorow - Chlopcy do lat 18, Jastrzębia Góra
[133 kB, 184 partii]
22.03 - 30.03Mistrzostwa Polski Juniorow - Chlopcy do lat 16, Jastrzębia Góra
[143 kB, 200 partii]
29.03 - 30.03Mini-ELO Bialystok 2014 grupa A, Białystok
[27 kB, 42 partii]
09.01 - 27.03134. YMCA Zima 2014-A, Warszawa
[61 kB, 78 partii]
08.01 - 26.03135. YMCA Zima 2014-B, Warszawa
[60 kB, 91 partii]
07.01 - 25.03136. YMCA Zima 2014-C, Warszawa
[74 kB, 91 partii]
06.01 - 24.03137. YMCA Zima 2014-D, Warszawa
[69 kB, 82 partii]
22.03 - 23.03Turniej Szkoly Szachowej DORS na Kategorie, Ruda Slaska
[16 kB, 23 partii]
13.03 - 23.03XLIII Mistrzostwa Polski Niewidomych i Slabowidzacych, Bydgoszcz
[88 kB, 130 partii]
10.01 - 21.03133. YMCA Masters 2014, Warszawa
[33 kB, 47 partii]
20.10 - 16.03III Dolnoslaska Liga Szachowa 2013/2014, woj. Dolnośląskie
[177 kB, 245 partii]
02.03 - 09.03Final Mistrzostw Polski Mlodzikow - Dziewczynki, Jastrzębia Góra
[193 kB, 279 partii]
02.03 - 09.03Final Mistrzostw Polski Mlodzikow - Chlopcy, Jastrzębia Góra
[220 kB, 297 partii]
21.02 - 02.03VII Miedzynarodowy Turniej Szachowy - Gora Sw. Anny - Open B, Góra Św. Anny
[30 kB, 40 partii]
21.02 - 02.03VII Miedzynarodowy Turniej Szachowy - Gora Sw. Anny - Open A, Góra Św. Anny
[102 kB, 140 partii]
Luty 2014
18.01 - 23.02Wielkopolska III Liga Juniorow 2014, Gniezno
[147 kB, 203 partii]
08.02 - 16.02III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 - Grupa A, Warszawa
[23 kB, 34 partii]
03.02 - 07.02XXXI Ogolnopolski Turniej Szachowy Juniorow "FERIE Z SZACHAMI 2014" Grupa A, Bydgoszcz
[64 kB, 90 partii]
03.02 - 06.02XIV Turniej Szachowy Ferie Zimowe 2014 - A, Suwałki
[24 kB, 36 partii]
Styczeń 2014
27.01 - 31.01Otwarte Mistrzostwa Bialegostoku Juniorow do lat 20 - klasyczne, Białystok
[35 kB, 54 partii]
27.01 - 29.01Turniej Szachowy "Ferie Zimowe Na Kamedulskiej", Suwałki
[37 kB, 60 partii]
24.01 - 26.01Szachy Bez Granic OPEN A, Sokółka
[29 kB, 90 partii]
20.01 - 24.01III Turniej Szachowy o Mistrzostwo "Beskidu Niskiego" - TURNIEJ A, Iwla
[71 kB, 99 partii]
18.01 - 19.01Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Druzynowy, Katowice
[100 kB, 153 partii]
17.01 - 18.01Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet, Katowice
[26 kB, 40 partii]
17.01 - 18.01Akademickie Mistrzostwa Polski Mezczyzn, Katowice
[62 kB, 90 partii]
27.12 - 04.01XXIV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2013, Gr-A, Kraków
[221 kB, 324 partii]
Grudzień 2013
27.12 - 31.12Memorial Imienia Ludwika Zamenhofa - grupa A, Białystok
[54 kB, 81 partii]
27.12 - 30.12"Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie" Open A (FIDE), Lublin
[44 kB, 68 partii]
27.12 - 29.12Memorial Imienia Ludwika Zamenhofa - grupa B, Białystok
[45 kB, 68 partii]
27.12 - 28.12"Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie" Open B (FIDE), Lublin
[51 kB, 82 partii]
19.09 - 12.12130. YMCA Jesien 2013-B, Warszawa
[65 kB, 91 partii]
18.09 - 11.12129. YMCA Jesien 2013-C, Warszawa
[68 kB, 91 partii]
16.09 - 09.12132. YMCA Jesien 2013-D-bis, Warszawa
[30 kB, 42 partii]
06.12 - 08.12Mistrzostwa KKSz Seniorow 2013, Kraków
[22 kB, 36 partii]
20.09 - 06.12131. YMCA Jesien 2013-A, Warszawa
[48 kB, 66 partii]
Listopad 2013
21.11 - 27.11XIX Miedzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Dolnoslaskiego, Legnica
[34 kB, 45 partii]
17.09 - 26.11128. YMCA Jesien 2013-D, Warszawa
[56 kB, 66 partii]
16.11 - 24.11II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 - Grupa A, Warszawa
[89 kB, 197 partii]
22.11 - 24.11XV Turniej Szachowy Juniorow o Puchar "Trzech Leszczy" - A, Giżycko
[50 kB, 65 partii]
07.11 - 18.11Druzynowe Mistrzostwa Europy Kobiet, Warszawa
[419 kB, 576 partii]
07.11 - 18.11Druzynowe Mistrzostwa Europy, Warszawa
[500 kB, 684 partii]
09.11 - 17.11XI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego w Szachach Klasycznych, Gryfice
[30 kB, 48 partii]
02.11 - 11.11Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Jesien 2013 - grupa A, Białystok
[44 kB, 63 partii]
Październik 2013
20.10 - 27.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - D13, Pokrzywna
[24 kB, 35 partii]
20.10 - 27.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - D11, Pokrzywna
[33 kB, 42 partii]
20.10 - 27.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - D9, Pokrzywna
[40 kB, 62 partii]
20.10 - 27.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - C17, Pokrzywna
[49 kB, 72 partii]
20.10 - 27.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - C15, Pokrzywna
[49 kB, 72 partii]
20.10 - 27.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - C13, Pokrzywna
[69 kB, 98 partii]
20.10 - 27.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - C11, Pokrzywna
[88 kB, 117 partii]
20.10 - 27.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - C9, Pokrzywna
[65 kB, 90 partii]
20.10 - 26.10Eliminacje do MPJ i MPM 2014 (LD+SK), Suchedniow
[172 kB, 352 partii]
13.10 - 18.10Eliminacje Strefowe MA+WM - C17, Bęsia
[1 kB, 2 partii]
13.10 - 18.10Eliminacje Strefowe MA+WM - C15, Bęsia
[11 kB, 18 partii]
13.10 - 18.10Eliminacje Strefowe MA+WM - C13, Bęsia
[5 kB, 8 partii]
13.10 - 18.10Eliminacje Strefowe MA+WM - C11, Bęsia
[3 kB, 7 partii]
13.10 - 18.10Eliminacje Strefowe MA+WM - D13, Bęsia
[2 kB, 5 partii]
13.10 - 18.10Eliminacje Strefowe MA+WM - D11, Bęsia
[9 kB, 12 partii]
29.09 - 06.10Mistrzostwa Polski Seniorow oraz Osob Niepelnosprawnych PZSzach, Solina
[49 kB, 81 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow D-13, Jastrzębia Góra
[19 kB, 30 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow D-11, Jastrzębia Góra
[36 kB, 54 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow D-9, Jastrzębia Góra
[13 kB, 28 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow C-17, Jastrzębia Góra
[18 kB, 28 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow C-15, Jastrzębia Góra
[35 kB, 52 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow C-13, Jastrzębia Góra
[41 kB, 63 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow C-11, Jastrzębia Góra
[55 kB, 90 partii]
28.09 - 05.10Eliminacje Strefowe do Finalow Mistrzostw Polski Juniorow i Mlodzikow C-9, Jastrzębia Góra
[42 kB, 81 partii]
28.09 - 04.10Memorial Romana Baka OPEN FIDE, Chorzów
[124 kB, 175 partii]
Wrzesień 2013
17.09 - 24.09Ogolnopolski Integracyjny Turniej Szachowy Osob Niepelnosprawnych "FIANCHETTO", Jastrzębia Góra
[145 kB, 244 partii]
21.09 - 23.09VII Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow (PL-LU) - Dziewczeta, Serwy k. Augustowa
[38 kB, 56 partii]
21.09 - 23.09VII Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow (PL-LU) - Chlopcy, Serwy k. Augustowa
[84 kB, 119 partii]
20.09 - 22.09Turniej o puchar prezesa Krakowskiego Klubu Szachistow, Kraków
[42 kB, 65 partii]
20.09 - 22.09Mistrzostwa Makroregionalne Mlodzikow ZP+WP 2013 - Dziewczeta rocznik 2003-2005, Lazy k. Koszalina
[16 kB, 21 partii]
20.09 - 22.09Mistrzostwa Makroregionalne Mlodzikow ZP+WP 2013 - Chlopcy rocznik 2003-2005, Lazy k. Koszalina
[26 kB, 35 partii]
07.09 - 22.09I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 2013/14 - Grupa A, Warszawa
[89 kB, 198 partii]
16.09 - 21.09XXVIII Puchar Grunwaldu, Dadaj
[62 kB, 108 partii]
14.09 - 15.09III Turniej Szachowy "Grand Prix Suwalk" 2013, Suwałki
[72 kB, 176 partii]
13.09 - 15.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga (trzeci zjazd), Katowice
[68 kB, 90 partii]
06.09 - 15.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - II Liga seniorow, Poronin
[585 kB, 844 partii]
07.09 - 15.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - I Liga, Szklarska Poręba
[176 kB, 270 partii]
05.07 - 05.09125 YMCA Lato 2013-A, Warszawa
[23 kB, 30 partii]
05.07 - 05.09124 YMCA Lato 2013-B, Warszawa
[22 kB, 30 partii]
05.07 - 04.09127 YMCA Lato 2013-D, Warszawa
[22 kB, 30 partii]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Znakomity szachista jest artystą, jest uczonym, jest inżynierem, jest wreszcie dowódcą i zdobywcą."

~Louis de la Bourdonnais

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies