użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Turnieje

Wybierz bazy i kliknij
wybierzdataturniej
Marzec 2015
08.03 - 15.03Mistrzowska Kolowka w Chylicach, Chylice
[10 kB, 15 partii]
07.03 - 08.03Mini-ELO Bialystok 2015 grupa A, Białystok
[38 kB, 60 partii]
01.03 - 08.03Final Mistrzostw Polski Mlodzikow 2015 - Dziewczynki, Jastrzębia Góra
[214 kB, 279 partii]
01.03 - 08.03Final Mistrzostw Polski Mlodzikow 2015 - Chlopcy, Jastrzębia Góra
[226 kB, 297 partii]
09.01 - 06.03151 YMCA Zima 2015-A, Warszawa
[37 kB, 44 partii]
Luty 2015
16.02 - 20.02XXXII OTSzJ "Ferie z Szachami 2015" Grupa A FIDE do lat 18, Bydgoszcz
[48 kB, 77 partii]
09.02 - 13.02IV Turniej Szachowy o Mistrzostwo "Beskidu Niskiego" - Turniej A, Iwla
[78 kB, 114 partii]
Styczeń 2015
26.01 - 30.01Otwarte Mistrzostwa Bialegostoku Juniorow do lat 14 i 20 - klasyczne, Białystok
[38 kB, 55 partii]
16.01 - 25.01VIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy - Gora Sw. Anny - OPEN B, Góra Św. Anny
[189 kB, 258 partii]
16.01 - 25.01VIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy - Gora Sw. Anny - OPEN A, Góra Św. Anny
[44 kB, 54 partii]
11.01 - 12.01Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Druzynowy, Zabrze
[115 kB, 176 partii]
10.01 - 11.01Akademickie Mistrzostwa Polski Mezczyzn, Zabrze
[100 kB, 143 partii]
10.01 - 11.01Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet, Zabrze
[38 kB, 54 partii]
02.01 - 06.01Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego w szachach na 2015 r., Pstrągowa
[54 kB, 77 partii]
Grudzień 2014
27.12 - 31.12Memorial Imienia Ludwika Zamenhofa 2014 - grupa A, Białystok
[16 kB, 25 partii]
27.12 - 29.12Memorial Imienia Ludwika Zamenhofa 2014 - grupa B, Białystok
[83 kB, 124 partii]
20.12 - 21.12Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich 2014, Wrocław
[534 kB, 714 partii]
19.12 - 19.12Mistrzostwa Europy w Szachach Blyskawicznych 2014, Wrocław
[163 kB, 240 partii]
18.09 - 11.12146. YMCA Jesien 2014-B, Warszawa
[65 kB, 83 partii]
17.09 - 10.12145. YMCA Jesien 2014-C, Warszawa
[64 kB, 76 partii]
16.09 - 09.12144. YMCA Jesien 2014-D, Warszawa
[66 kB, 84 partii]
Listopad 2014
29.11 - 30.11Turniej F.M. (future masters), Chylice
[11 kB, 15 partii]
19.09 - 28.11147. YMCA Jesien 2014-A, Warszawa
[41 kB, 50 partii]
20.11 - 26.11XXX Miedzynarodowy Turniej o Puchar Wojewody Dolnoslaskiego, Legnica
[33 kB, 45 partii]
21.11 - 23.11XVI Turniej Szachowy Juniorow o Puchar "Trzech Leszczy" - A, Giżycko
[29 kB, 40 partii]
22.11 - 22.11XI Turniej Szachowy o Puchar Zwiazku Bankow Polskich - Turniej Mlodych Mistrzow, Warszawa
[57 kB, 88 partii]
08.11 - 15.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2014 - Grupa D17, Karpacz
[25 kB, 35 partii]
08.11 - 15.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2014 - Grupa D15, Karpacz
[47 kB, 63 partii]
08.11 - 15.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2014 - Grupa D13, Karpacz
[34 kB, 42 partii]
08.11 - 15.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2014 - Grupa D11, Karpacz
[20 kB, 32 partii]
08.11 - 15.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2014 - Grupa D9, Karpacz
[48 kB, 93 partii]
08.11 - 15.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2014 - Grupa C7, Karpacz
[103 kB, 141 partii]
08.11 - 15.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2014 - Grupa C15, Karpacz
[74 kB, 111 partii]
08.11 - 15.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2014 - Grupa C13, Karpacz
[30 kB, 38 partii]
08.11 - 15.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2014 - Grupa C11, Karpacz
[107 kB, 135 partii]
08.11 - 15.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2014 - Grupa C9, Karpacz
[69 kB, 142 partii]
07.11 - 11.11VII Mistrzostwa Rzeszowa, Rzeszów
[33 kB, 45 partii]
08.11 - 11.11Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Jesien 2014 - grupa A, Białystok
[54 kB, 77 partii]
08.11 - 10.11Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Jesien 2014 - grupa B, Białystok
[40 kB, 63 partii]
Październik 2014
19.10 - 26.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorek OP-SL D13, Ustroń
[37 kB, 53 partii]
19.10 - 26.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorek OP-SL D11, Ustroń
[47 kB, 63 partii]
19.10 - 26.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorek OP-SL D9, Ustroń
[51 kB, 72 partii]
19.10 - 26.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL C13, Ustroń
[74 kB, 98 partii]
19.10 - 26.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL C11, Ustroń
[103 kB, 153 partii]
19.10 - 26.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL C9, Ustroń
[79 kB, 107 partii]
05.10 - 10.10Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa D13, Brok
[8 kB, 10 partii]
05.10 - 10.10Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa D11, Brok
[24 kB, 32 partii]
05.10 - 10.10Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa D9, Brok
[8 kB, 12 partii]
05.10 - 10.10Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa C13, Brok
[31 kB, 42 partii]
05.10 - 10.10Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa C11, Brok
[26 kB, 40 partii]
05.10 - 10.10Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa C9, Brok
[49 kB, 72 partii]
07.10 - 08.10III Polsko Ukrainskie Akademickie Mistrzostwa w Szachach, Katowice
[73 kB, 94 partii]
03.10 - 05.10Druzynowe Mistrzostwa Polski 2014 - Sygnity Ekstraliga (III zjazd), Katowice
[73 kB, 90 partii]
27.09 - 03.10Memorial Romana Baka OPEN FIDE, Chorzów
[143 kB, 207 partii]
Wrzesień 2014
27.09 - 28.09III Turniej Szachowy "Grand Prix Suwalk" - OPEN B, Suwałki
[46 kB, 70 partii]
19.09 - 21.09Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow (LU-PL) Chlopcy (2004-2006), Puławy
[69 kB, 109 partii]
19.09 - 21.09Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow (LU-PL) Dziewczeta (2004-2006), Puławy
[44 kB, 69 partii]
14.09 - 19.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (LU-PL) do MPJ Ml. grupa D13 (2002-2001), Puławy
[26 kB, 36 partii]
14.09 - 19.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (LU-PL) do MPJ Ml. grupa C13 (2002-2001), Puławy
[29 kB, 42 partii]
14.09 - 19.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (LU-PL) do MPJ Ml. grupa D11 (2004-2003), Puławy
[28 kB, 35 partii]
14.09 - 19.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (LU-PL) do MPJ Ml. grupa C11 (2004-2003), Puławy
[47 kB, 63 partii]
14.09 - 19.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (LU-PL) do MPJ Ml. grupa D9 (2005 i mlodsi), Puławy
[24 kB, 40 partii]
14.09 - 19.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (LU-PL) do MPJ Ml. grupa C9 (2005 i mlodsi), Puławy
[33 kB, 52 partii]
06.09 - 14.09Druzynowe Mistrzostwa Polski Seniorow - II Liga, Szczyrk
[729 kB, 911 partii]
05.09 - 12.09XXIX Puchar Grunwaldu, Olsztyn
[42 kB, 81 partii]
31.08 - 09.09Ogolnopolski Integracyjny Turniej Szachowy Osob Niepelnosprawnych, Jastrzębia Góra
[150 kB, 257 partii]
05.09 - 07.09Druzynowe Mistrzostwa Polski 2014 - Sygnity Ekstraliga (II zjazd), Wrocław
[71 kB, 89 partii]
29.08 - 07.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - I Liga, Poronin
[216 kB, 270 partii]
Sierpień 2014
18.08 - 29.08XIX Miedzynarodowy Festiwal Szachowy "Konik Morski Rewala 2014" - OPEN A, Rewal
[64 kB, 107 partii]
18.08 - 29.08XIX Miedzynarodowy Festiwal Szachowy "Konik Morski Rewala" 2014 - OPEN B, Rewal
[29 kB, 45 partii]
18.08 - 24.0813. Akademickie Mistrzostwa Swiata Kobiet, Katowice
[83 kB, 117 partii]
18.08 - 24.0813. Akademickie Mistrzostwa Swiata Mezczyzn, Katowice
[153 kB, 206 partii]
10.08 - 18.08XXV Jubileuszowy Miedzynarodowy Festiwal Szachowy Memorial Jozefa Kochana - OPEN, Koszalin
[119 kB, 167 partii]
10.08 - 17.08V Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - Turniej IM, Kraków
[24 kB, 40 partii]
09.08 - 16.08XXII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu, Poznań
[258 kB, 369 partii]
09.08 - 16.08XXV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy Memorial Jozefa Kochana - Grupa GM, Koszalin
[35 kB, 45 partii]
03.07 - 13.08143. YMCA Lato 2014-B, Warszawa
[22 kB, 28 partii]
03.07 - 13.08142. YMCA Lato 2014-A, Warszawa
[19 kB, 27 partii]
28.07 - 03.08IV Memorial Reginy Gerleckiej - Lublin 2014, Lublin
[29 kB, 45 partii]
25.07 - 02.08Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - Ekstraliga, Masłów Pierwszy
[184 kB, 239 partii]
25.07 - 02.08Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - I Liga, Masłów Pierwszy
[203 kB, 262 partii]
25.07 - 02.08Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - II Liga, Szczyrk
[1195 kB, 1505 partii]
Lipiec 2014
24.07 - 27.07"Na Lesnej Polanie" - Memorial Romana Szymoniaka, Bierzwnik
[60 kB, 132 partii]
18.07 - 22.07II Festiwal Szachowy Zarow'2014 - Turniej glowny, Zarów
[39 kB, 54 partii]
12.07 - 20.07Szachowe Lato 2014 - OPEN, Poznań
[109 kB, 168 partii]
14.07 - 20.07XIV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczyslawa Najdorfa - Gr. B (ELO:1600-2200), Warszawa
[69 kB, 112 partii]
14.07 - 20.07XIV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczyslawa Najdorfa - Gr. A (ELO>2200), Warszawa
[268 kB, 384 partii]
12.07 - 18.07XXII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Jozefa Dominika, Turniej A, Dobczyce
[30 kB, 45 partii]
10.07 - 17.07VII Festiwal Szachowy SWIETOKRZYSKIE 2014. Turniej Glowny, Sielpia
[81 kB, 114 partii]
08.07 - 13.07V Miedzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokolka 2014" - grupa B, Sokółka
[34 kB, 51 partii]
08.07 - 13.07V Miedzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokolka 2014" - grupa A, Sokółka
[89 kB, 126 partii]
07.07 - 12.07XIII Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowienstwa, Tarnów
[59 kB, 97 partii]
29.06 - 08.07X Miedzynarodowy Jubileuszowy Festiwal Szachowy "PERLA BALTYKU" - GRUPA A, Lazy k. Koszalina
[140 kB, 194 partii]
28.06 - 05.079. Miedzynardowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - Turniej OPEN, Wrocław
[193 kB, 265 partii]
28.06 - 05.079. Miedzynardowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - Turniej Arcymistrzowski, Wrocław
[22 kB, 34 partii]
29.06 - 04.07VI Memorial imienia Braci Bieluczykow - grupa A, Białystok
[12 kB, 19 partii]
29.06 - 01.07VI Memorial imienia Braci Bieluczykow - grupa B, Białystok
[25 kB, 36 partii]
Czerwiec 2014
21.06 - 27.0620. Jubileuszowe Mistrzostwa Milanowka o Puchar Burmistrza - Open A, Milanówek
[68 kB, 97 partii]
19.06 - 22.06XXIX Memorial Mistrza Blaszczaka - Grupa D - JUNIORZY, Wrocław
[39 kB, 54 partii]
19.06 - 22.06XXIX Memorial Mistrza Blaszczaka - Grupa C - MLODZICY, Wrocław
[57 kB, 76 partii]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Zdobycie pionka, wśród graczy o zbliżonej klasie gry, często oznacza wygranie partii."

~Jose Raul Capablanca

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies