użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Turnieje

Wybierz bazy i kliknij
wybierzdataturniej
Kwiecień 2016
30.03 - 07.04Indywidualne Mistrzostwa Polski, Poznań
[34 kB, 45 partii]
Marzec 2016
08.01 - 25.03163 YMCA Zima 2016-A, Warszawa
[65 kB, 91 partii]
07.01 - 24.03164 YMCA Zima 2016-B, Warszawa
[67 kB, 91 partii]
06.01 - 23.03165 YMCA Zima 2016-C, Warszawa
[67 kB, 91 partii]
05.01 - 22.03166 YMCA Zima 2016-D, Warszawa
[72 kB, 91 partii]
12.03 - 20.03Mistrzostwa Polski Juniorek do 18 lat, Szklarska Poręba
[92 kB, 127 partii]
12.03 - 20.03Mistrzostwa Polski Juniorek do 16 lat, Szklarska Poręba
[91 kB, 122 partii]
12.03 - 20.03Mistrzostwa Polski Juniorow do 18 lat, Szklarska Poręba
[88 kB, 124 partii]
12.03 - 20.03Mistrzostwa Polski Juniorow do 16 lat, Szklarska Poręba
[106 kB, 150 partii]
28.02 - 06.03Final Mistrzostw Polski Mlodzikow 2016 - Dziewczynki, Jastrzębia Góra
[231 kB, 301 partii]
28.02 - 06.03Final Mistrzostw Polski Mlodzikow 2016 - Chlopcy, Jastrzębia Góra
[232 kB, 297 partii]
Luty 2016
31.01 - 09.02IX Miedzynarodowy Turniej Szachowy - Gora Sw. Anny 2016 - Open B, Góra Św. Anny
[208 kB, 306 partii]
31.01 - 09.02IX Miedzynarodowy Turniej Szachowy - Gora Sw. Anny 2016 - Open A, Góra Św. Anny
[105 kB, 144 partii]
Styczeń 2016
22.01 - 24.01I Turniej Szachowy o Puchar Ziemi Podkarpackiej, Sedziszow Malopolski
[49 kB, 73 partii]
18.01 - 22.01XXXIII OTSz "Ferie z Szachami 2016", Grupa A Juniorow do 18 lat, Bydgoszcz
[67 kB, 116 partii]
08.01 - 10.01V Otwarte Mistrzostwa Gminy Jastkow - Gr A, Dąbrowica
[11 kB, 16 partii]
02.01 - 06.01Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego w szachach na 2016 r., Pstrągowa
[28 kB, 43 partii]
Grudzień 2015
27.12 - 31.12XXXIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2015 - OPEN FIDE, Rybnik
[25 kB, 40 partii]
25.09 - 18.12161 YMCA Jesien 2015-A, Warszawa
[62 kB, 91 partii]
24.09 - 17.12160 YMCA Jesien 2015-B, Warszawa
[74 kB, 91 partii]
23.09 - 16.12159 YMCA Jesien 2015-C, Warszawa
[70 kB, 91 partii]
22.09 - 15.12158 YMCA Lato 2015-D, Warszawa
[75 kB, 91 partii]
12.12 - 13.12Klasyfikacyjny Turniej Szachow Klasycznych - Grupa "C", Suwałki
[14 kB, 23 partii]
12.12 - 13.12Klasyfikacyjny Turniej Szachow Klasycznych - Grupa "B", Suwałki
[23 kB, 35 partii]
12.12 - 13.12Klasyfikacyjny Turniej Szachow Klasycznych - Grupa "A", Suwałki
[31 kB, 42 partii]
02.10 - 11.12162 YMCA Masters 2015, Warszawa
[23 kB, 30 partii]
Listopad 2015
19.11 - 25.11XXXI Miedzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Dolnoslaskiego, Legnica
[33 kB, 45 partii]
06.11 - 15.11Druzynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych w Szachach 2015, Wągrowiec
[92 kB, 167 partii]
08.11 - 14.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2015 - C17, Szklarska Poręba
[100 kB, 123 partii]
08.11 - 14.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2015 - C15, Szklarska Poręba
[126 kB, 152 partii]
08.11 - 14.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2015 - C13, Szklarska Poręba
[95 kB, 124 partii]
08.11 - 14.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2015 - C11, Szklarska Poręba
[129 kB, 143 partii]
08.11 - 14.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2015 - C9, Szklarska Poręba
[135 kB, 170 partii]
08.11 - 14.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2015 - D17, Szklarska Poręba
[70 kB, 72 partii]
08.11 - 14.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2015 - D15, Szklarska Poręba
[38 kB, 42 partii]
08.11 - 14.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2015 - D13, Szklarska Poręba
[51 kB, 59 partii]
08.11 - 14.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2015 - D11, Szklarska Poręba
[92 kB, 95 partii]
08.11 - 14.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2015 - D9, Szklarska Poręba
[90 kB, 93 partii]
06.11 - 11.11VIII Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach, Rzeszów
[22 kB, 30 partii]
07.11 - 10.11Otwarte Mistrzostwa Suwalk - B, Suwałki
[52 kB, 72 partii]
07.11 - 09.11Otwarte Mistrzostwa Suwalk, Suwałki
[12 kB, 15 partii]
Październik 2015
11.10 - 18.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorek OP-SL D13, Pokrzywna
[33 kB, 45 partii]
11.10 - 18.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorek OP-SL D11, Pokrzywna
[74 kB, 99 partii]
11.10 - 18.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorek OP-SL D9, Pokrzywna
[46 kB, 63 partii]
11.10 - 18.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL C13, Pokrzywna
[68 kB, 90 partii]
11.10 - 18.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL C11, Pokrzywna
[112 kB, 153 partii]
11.10 - 18.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL C9, Pokrzywna
[105 kB, 153 partii]
10.10 - 11.10Mini-ELO Suwalki 2015 - grupa B, Suwałki
[26 kB, 44 partii]
10.10 - 11.10Mini-ELO Suwalki 2015, Suwałki
[29 kB, 39 partii]
07.05 - 04.10Druzynowe Mistrzostwa Polski Sygnity Ekstraliga 2015, Wrocław
[212 kB, 266 partii]
25.09 - 01.10Eliminacje do MPJ 2016 Grupa D-9, Suchedniow
[28 kB, 42 partii]
25.09 - 01.10Eliminacje do MPJ 2016 Grupa D-13, Suchedniow
[16 kB, 20 partii]
25.09 - 01.10Eliminacje do MPJ 2016 Grupa D-11, Suchedniow
[52 kB, 72 partii]
25.09 - 01.10Eliminacje do MPJ 2016 Grupa C-9, Suchedniow
[58 kB, 81 partii]
25.09 - 01.10Eliminacje do MPJ 2016 Grupa C-13, Suchedniow
[31 kB, 42 partii]
25.09 - 01.10Eliminacje do MPJ 2016 Grupa C-11, Suchedniow
[31 kB, 42 partii]
Wrzesień 2015
20.09 - 26.09XXX Puchar Grunwaldu, Lajs
[43 kB, 80 partii]
15.09 - 24.09V Arcymistrzowski Turniej Szachowy Kobier im. Krystyny Holuj-Radzikowskiej, Wrocław
[31 kB, 45 partii]
14.09 - 19.09Eliminacje Miedzywojewodzkie Strefy PL-LU do Finalow MPM 2016 - C13, Supraśl
[39 kB, 54 partii]
14.09 - 19.09Eliminacje Miedzywojewodzkie Strefy PL-LU do Finalow MPM 2016 - C11, Supraśl
[60 kB, 81 partii]
14.09 - 19.09Eliminacje Miedzywojewodzkie Strefy PL-LU do Finalow MPM 2016 - C09, Supraśl
[58 kB, 81 partii]
14.09 - 19.09Eliminacje Miedzywojewodzkie Strefy PL-LU do Finalow MPM 2016 - D13, Supraśl
[36 kB, 45 partii]
14.09 - 19.09Eliminacje Miedzywojewodzkie Strefy PL-LU do Finalow MPM 2016 - D11, Supraśl
[24 kB, 35 partii]
14.09 - 19.09Eliminacje Miedzywojewodzkie Strefy PL-LU do Finalow MPM 2016 - D09, Supraśl
[45 kB, 63 partii]
12.09 - 14.09IX Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow Strefy Podlasko-Lubelskiej - Chlopcy, Supraśl
[95 kB, 137 partii]
12.09 - 14.09IX Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow Strefy Podlasko-Lubelskiej - Dziewczeta, Supraśl
[79 kB, 125 partii]
05.09 - 13.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - II Liga, Jastrzębia Góra
[707 kB, 942 partii]
05.09 - 13.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - I Liga, Jastrzębia Góra
[194 kB, 257 partii]
26.08 - 04.09Ogolnopolski Integracyjny Turniej Szachowy "Fianchetto", Jastrzębia Góra
[155 kB, 270 partii]
Sierpień 2015
21.08 - 30.0851. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN B, Polanica Zdrój
[106 kB, 142 partii]
21.08 - 30.0851. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN D, Polanica Zdrój
[76 kB, 103 partii]
21.08 - 30.0851. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Turniej GM, Polanica Zdrój
[30 kB, 45 partii]
17.08 - 24.08XXVI MFSz Memorial Jozefa Kochana, Koszalin
[52 kB, 81 partii]
10.08 - 17.08XXIII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu OPEN A, Poznań
[284 kB, 388 partii]
16.08 - 16.08Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach Blyskawicznych, Poznań
[114 kB, 164 partii]
02.07 - 14.08157 YMCA Lato 2015-B, Warszawa
[21 kB, 30 partii]
01.07 - 14.08156 YMCA Lato 2015-A, Warszawa
[21 kB, 29 partii]
25.07 - 02.08Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - II Liga, Iwonicz
[888 kB, 1185 partii]
25.07 - 02.08Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - I Liga, Ustroń
[213 kB, 270 partii]
25.07 - 02.08Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - Ekstraliga, Ustroń
[210 kB, 262 partii]
Lipiec 2015
16.07 - 19.07XVI Festiwal na Lesnej Polanie VII Memorial Romana Szymoniaka - Grupa B, Bierzwnik
[16 kB, 36 partii]
16.07 - 19.07XVI Festiwal na Lesnej Polanie VII Memorial Romana Szymoniaka - Grupa A, Bierzwnik
[61 kB, 99 partii]
12.07 - 19.07VIII Festiwal Szachowy Swietokrzyskie 2015. Turniej Glowny, Sielpia
[64 kB, 91 partii]
11.07 - 19.07Miedzynarodowe Szachowe Lato Poznan 2015, Poznań
[152 kB, 202 partii]
10.07 - 18.07XV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczyslawa Najdorfa - OPEN B, Warszawa
[132 kB, 178 partii]
10.07 - 18.07XV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczyslawa Najdorfa - OPEN A, Warszawa
[264 kB, 359 partii]
11.07 - 17.07XXIII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im.Jozefa Dominika Dobczyce2015 - Turniej A, Dobczyce
[45 kB, 71 partii]
06.07 - 10.07VI Miedzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokolka 2015" - grupy A + B, Sokółka
[20 kB, 28 partii]
29.06 - 05.07I Festiwal Szachowy "Suwalszczyzna 2015" - Open A-B, Suwałki
[54 kB, 81 partii]
27.06 - 02.07VII Memorial imienia Braci Bieluczykow - grupa A, Białystok
[33 kB, 51 partii]
Czerwiec 2015
29.06 - 29.06I Festiwal Szachowy "Suwalszczyzna 2015" - Open C do 1600 PZSzach, Suwałki
[32 kB, 46 partii]
22.06 - 28.0621.Otwarte Mistrzostwa Milanowka 2015 o Puchar Burmistrza - Open A, Milanówek
[56 kB, 78 partii]
10.04 - 26.06155 YMCA Wiosna 2015-A, Warszawa
[66 kB, 91 partii]
10.04 - 25.06154 YMCA Wiosna 2015-B, Warszawa
[67 kB, 91 partii]
09.04 - 24.06153 YMCA Wiosna 2015-C, Warszawa
[70 kB, 91 partii]
24.06 - 24.06Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej: mecz Lublin-Lviv, Lublin
[10 kB, 12 partii]
09.04 - 23.06152 YMCA Wiosna 2015-D, Warszawa
[68 kB, 91 partii]
18.06 - 21.0630. Memorial Mistrza Czeslawa Blaszczaka - Grupa C - Mlodzicy, Wrocław
[33 kB, 42 partii]
12.06 - 14.06XVII Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow do lat 9 - C9, Supraśl
[14 kB, 18 partii]
12.06 - 14.06XVII Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow do lat 11 - C11, Supraśl
[18 kB, 26 partii]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Niektóre skoczki nie skaczą, lecz kuśtykają."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies