użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Turnieje

Wybierz bazy i kliknij
wybierzdataturniej
Grudzień 2016
17.12 - 18.12Mini-ELO Suwalki 2016, Suwałki
[36 kB, 48 partii]
24.09 - 16.12174 YMCA Jesien 2016-A, Warszawa
[64 kB, 85 partii]
22.09 - 15.12175 YMCA Jesien 2016-B, Warszawa
[53 kB, 65 partii]
22.09 - 14.12176 YMCA Jesien 2016-C, Warszawa
[57 kB, 71 partii]
21.09 - 13.12177 YMCA Jesien 2016-D, Warszawa
[58 kB, 75 partii]
20.09 - 12.12178 YMCA Jesien 2016-E, Warszawa
[69 kB, 86 partii]
Listopad 2016
24.11 - 30.11XXXII Puchar Wojewody Dolnoslaskiego, Legnica
[34 kB, 45 partii]
11.11 - 13.11Mistrzostwa Klubu Szachowego "Hancza" Suwalki, Suwałki
[30 kB, 42 partii]
11.11 - 12.11Mistrzostwa Klubu Szachowego "Hancza" Suwalki - grupa B, Suwałki
[18 kB, 29 partii]
05.11 - 12.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorek 2016 - D17, Szczyrk
[54 kB, 72 partii]
05.11 - 12.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorek 2016 - D15, Szczyrk
[78 kB, 95 partii]
05.11 - 12.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorek 2016 - D13, Szczyrk
[28 kB, 34 partii]
05.11 - 12.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorek 2016 - D11, Szczyrk
[68 kB, 81 partii]
05.11 - 12.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorek 2016 - D9, Szczyrk
[52 kB, 72 partii]
05.11 - 12.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorow 2016 - C17, Szczyrk
[111 kB, 143 partii]
05.11 - 12.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorow 2016 - C15, Szczyrk
[124 kB, 161 partii]
05.11 - 12.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorow 2016 - C13, Szczyrk
[80 kB, 98 partii]
05.11 - 12.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorow 2016 - C11, Szczyrk
[109 kB, 135 partii]
05.11 - 12.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorow 2016 - C9, Szczyrk
[98 kB, 126 partii]
Październik 2016
29.10 - 30.10Mini-ELO Suwalki 2016, Suwałki
[70 kB, 104 partii]
16.10 - 22.10Eliminacje Miedzywojewodzkie LU-PL do MP - D13, Lukow
[22 kB, 28 partii]
16.10 - 22.10Eliminacje Miedzywojewodzkie LU-PL do MP - D11, Lukow
[18 kB, 21 partii]
16.10 - 22.10Eliminacje Miedzywojewodzkie LU-PL do MP - C13, Lukow
[41 kB, 54 partii]
16.10 - 22.10Eliminacje Miedzywojewodzkie LU-PL do MP - C11, Lukow
[52 kB, 63 partii]
16.10 - 22.10Eliminacje Miedzywojewodzkie LU-PL do MP - D9, Lukow
[25 kB, 36 partii]
16.10 - 22.10Eliminacje Miedzywojewodzkie LU-PL do MP - C9, Lukow
[101 kB, 136 partii]
14.10 - 16.10I TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu, Kolbuszowa
[33 kB, 46 partii]
07.10 - 14.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL D13, Wegierska Górka
[40 kB, 54 partii]
07.10 - 14.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL D11, Wegierska Górka
[58 kB, 81 partii]
07.10 - 14.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL D09, Wegierska Górka
[42 kB, 63 partii]
07.10 - 14.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL C13, Wegierska Górka
[90 kB, 125 partii]
07.10 - 14.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL C11, Wegierska Górka
[98 kB, 135 partii]
07.10 - 14.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL C09, Wegierska Górka
[80 kB, 117 partii]
30.09 - 06.10Turniej z okazji 20-lecia Klubu Solny Grzybowo - o Puchar Wojta G. Kolobrzeg, Dzwizyno
[47 kB, 75 partii]
Wrzesień 2016
17.09 - 24.09Eliminacje Strefowe Juniorow i Mlodzikow D-13 KP-PO, Fojutowo
[7 kB, 12 partii]
17.09 - 24.09Eliminacje Strefowe Juniorow i Mlodzikow C-13 KP-PO, Fojutowo
[51 kB, 72 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa D9, Brok
[27 kB, 44 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa D13, Brok
[22 kB, 28 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa D11, Brok
[26 kB, 36 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa C9, Brok
[77 kB, 108 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa C13, Brok
[51 kB, 72 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa C11, Brok
[38 kB, 49 partii]
17.09 - 23.09Memorial Romana Baka OPEN FIDE, Chorzów
[109 kB, 163 partii]
09.09 - 11.09X Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow LU+PL - dziewczeta, Lukow
[60 kB, 89 partii]
09.09 - 11.09X Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow LU+PL - chlopcy, Lukow
[90 kB, 138 partii]
03.09 - 11.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - I Liga, Poronin
[211 kB, 270 partii]
03.09 - 11.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - II Liga, Jastrzębia Góra
[679 kB, 911 partii]
02.09 - 04.09Turniej treningowy UKS SP1 Lezajsk, Ozanna k. Leżajska
[27 kB, 42 partii]
Sierpień 2016
20.08 - 28.0852. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN C, Polanica Zdrój
[168 kB, 217 partii]
20.08 - 28.0852. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN A, Polanica Zdrój
[178 kB, 224 partii]
09.08 - 15.08Mistrzostwa Wroclawia w Szachach 2016 - OPEN B, Wrocław
[29 kB, 40 partii]
09.08 - 15.08Mistrzostwa Wroclawia w Szachach 2016 - OPEN A, Wrocław
[36 kB, 48 partii]
08.08 - 15.08XXVII MFSz Memorial Jozefa Kochana - Open A, Koszalin
[61 kB, 90 partii]
09.08 - 15.08Mistrzostwa Wroclawia w Szachach 2016 - OPEN A, Wrocław
[36 kB, 48 partii]
09.08 - 15.08Mistrzostwa Wroclawia w Szachach 2016 - OPEN B, Wrocław
[29 kB, 40 partii]
08.08 - 14.0869 Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach - A pow.1700, Swiecie
[51 kB, 71 partii]
01.07 - 12.08173 YMCA Lato 2016 - B, Warszawa
[39 kB, 53 partii]
01.07 - 11.08172 YMCA Lato 2016 - A, Warszawa
[49 kB, 60 partii]
23.07 - 01.08IBCA Dru?ynowe Mistrzostwa Europy, Warszawa
[139 kB, 208 partii]
Lipiec 2016
23.07 - 31.07Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - Ekstraliga, Suchedniow
[192 kB, 268 partii]
23.07 - 31.07Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - I liga, Suchedniow
[207 kB, 269 partii]
23.07 - 31.07Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - II Liga, Iwonicz
[729 kB, 978 partii]
25.07 - 30.07Mistrzostwa Polski Amatorow. GRAND PRIX 2016, Suchedniow
[116 kB, 167 partii]
13.07 - 22.07I Memorial Rafala Gunajewa, Suchedniow
[29 kB, 42 partii]
17.07 - 21.07Turniej klasyfikacyjny na I kategorie. Festiwal Swietokrzyskie 2016, Suchedniow
[101 kB, 139 partii]
09.07 - 17.07Miedzynarodowe Szachowe Lato Poznan 2016, Poznań
[120 kB, 161 partii]
13.07 - 17.07Turniej klasyfikacyjny na II kategorie. Festiwal Swietokrzyskie 2016, Suchedniow
[64 kB, 100 partii]
14.07 - 17.07XVII Festiwal Szachowy VIII Memorial Romana Szymoniaka Grupa A, Bierzwnik
[57 kB, 100 partii]
08.07 - 16.07XVI Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczyslawa Najdorfa, Warszawa
[458 kB, 576 partii]
09.07 - 10.07IV Turniej o Puchar Lata - OPEN FIDE, Choszczno
[6 kB, 14 partii]
25.06 - 09.07XXIV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im.Jozefa Dominika Dobczyce2016 - Turniej A, Dobczyce
[35 kB, 49 partii]
26.06 - 05.07XII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy Perla Baltyku - Grupa A, Lazy k. Koszalina
[161 kB, 227 partii]
25.06 - 03.07XXVII Ogolnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2016 - Gr A, Rudnik nad Sanem
[35 kB, 45 partii]
26.06 - 03.07III Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych - OPEN A, Tleń
[54 kB, 81 partii]
25.06 - 02.07Turniej Szachowy Mikoszewo, Mikoszewo
[16 kB, 30 partii]
Czerwiec 2016
08.04 - 24.06167 YMCA Wiosna 2016-A, Warszawa
[58 kB, 75 partii]
07.04 - 23.06168 YMCA Wiosna 2016-B, Warszawa
[66 kB, 85 partii]
06.04 - 22.06169 YMCA Wiosna 2016-C, Warszawa
[64 kB, 80 partii]
05.04 - 21.06170 YMCA Wiosna 2016-D, Warszawa
[61 kB, 85 partii]
04.04 - 20.06171 YMCA Wiosna 2016-D(bis), Warszawa
[68 kB, 87 partii]
27.05 - 19.06DMP - III Liga Szachowa Seniorow PK 2016, Czudec
[181 kB, 254 partii]
27.05 - 07.06Mistrzostwa Polski Niewidomych i Slabowidzacych, Wągrowiec
[43 kB, 63 partii]
27.05 - 07.06Mistrzostwa Polski Niewidomych i Slabowidzacych, Wągrowiec
[43 kB, 63 partii]
Maj 2016
26.05 - 29.05I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Mieroszowa, Mieroszów
[57 kB, 77 partii]
26.05 - 29.05Mistrzostwa Polski do lat 7. Dziewczynki, Suchedniow
[32 kB, 58 partii]
26.05 - 29.05Mistrzostwa Polski do lat 7. Chlopcy, Suchedniow
[44 kB, 60 partii]
21.05 - 22.05Turniej Klasyfikacyjny na III kat., Suwałki
[32 kB, 54 partii]
21.05 - 22.05Turniej Klasyfikacyjny na II kat., Suwałki
[22 kB, 28 partii]
13.05 - 16.05Szachowa Majowka w Bakalarzewie - grupa A, Bakałarzewo
[18 kB, 34 partii]
08.05 - 14.05Mistrzostwa Wojska Polskiego w szachach 2016, Kościelisko k. Zakopanego
[104 kB, 166 partii]
01.05 - 08.05Miedzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Malopolski Seniorow i Juniorow, Grupa B, Kraków
[38 kB, 48 partii]
01.05 - 08.05Miedzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Malopolski Seniorow i Juniorow, Grupa A, Kraków
[54 kB, 71 partii]
01.05 - 07.05Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy - Mistrzostwa Polski Juniorow - D14, Olecko
[167 kB, 206 partii]
01.05 - 07.05Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy - Mistrzostwa Polski Juniorow - D12, Olecko
[173 kB, 205 partii]
01.05 - 07.05Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy - Mistrzostwa Polski Juniorow - C14, Olecko
[167 kB, 207 partii]
01.05 - 07.05Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy - Mistrzostwa Polski Juniorow - C12, Olecko
[162 kB, 207 partii]
29.04 - 03.05Mistrzostwa Polski Mlodzikow do 8 lat w Szachach - Juniorki, Poronin
[122 kB, 178 partii]
29.04 - 03.05Mistrzostwa Polski Mlodzikow do 8 lat w Szachach - Juniorzy, Poronin
[214 kB, 316 partii]
Kwiecień 2016
09.04 - 10.04Mistrzostwa Suwalk Mlodzikow do lat 8 w szachach, Suwałki
[42 kB, 84 partii]
30.03 - 07.04Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet, Poznań
[35 kB, 45 partii]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"W szachach istnieje tylko jeden rodzaj błędu: to przesadne mniemanie o swym przeciwniku."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies