użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Turnieje

Wybierz bazy i kliknij
wybierzdataturniej
Październik 2016
30.09 - 06.10Turniej z okazji 20-lecia Klubu Solny Grzybowo - o Puchar Wojta G. Kolobrzeg, Dzwizyno
[47 kB, 75 partii]
Wrzesień 2016
17.09 - 24.09Eliminacje Strefowe Juniorow i Mlodzikow D-13 KP-PO, Fojutowo
[7 kB, 12 partii]
17.09 - 24.09Eliminacje Strefowe Juniorow i Mlodzikow C-13 KP-PO, Fojutowo
[51 kB, 72 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa D9, Brok
[27 kB, 44 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa D13, Brok
[22 kB, 28 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa D11, Brok
[26 kB, 36 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa C9, Brok
[77 kB, 108 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa C13, Brok
[51 kB, 72 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa C11, Brok
[38 kB, 49 partii]
17.09 - 23.09Memorial Romana Baka OPEN FIDE, Chorzów
[109 kB, 163 partii]
09.09 - 11.09X Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow LU+PL - dziewczeta, Lukow
[60 kB, 89 partii]
09.09 - 11.09X Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow LU+PL - chlopcy, Lukow
[90 kB, 138 partii]
03.09 - 11.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - I Liga, Poronin
[211 kB, 270 partii]
03.09 - 11.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - II Liga, Jastrzębia Góra
[679 kB, 911 partii]
02.09 - 04.09Turniej treningowy UKS SP1 Lezajsk, Ozanna k. Leżajska
[27 kB, 42 partii]
Sierpień 2016
20.08 - 28.0852. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN C, Polanica Zdrój
[168 kB, 217 partii]
20.08 - 28.0852. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN A, Polanica Zdrój
[178 kB, 224 partii]
09.08 - 15.08Mistrzostwa Wroclawia w Szachach 2016 - OPEN B, Wrocław
[29 kB, 40 partii]
09.08 - 15.08Mistrzostwa Wroclawia w Szachach 2016 - OPEN A, Wrocław
[36 kB, 48 partii]
08.08 - 15.08XXVII MFSz Memorial Jozefa Kochana - Open A, Koszalin
[61 kB, 90 partii]
09.08 - 15.08Mistrzostwa Wroclawia w Szachach 2016 - OPEN A, Wrocław
[36 kB, 48 partii]
09.08 - 15.08Mistrzostwa Wroclawia w Szachach 2016 - OPEN B, Wrocław
[29 kB, 40 partii]
08.08 - 14.0869 Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach - A pow.1700, Swiecie
[51 kB, 71 partii]
01.07 - 12.08173 YMCA Lato 2016 - B, Warszawa
[39 kB, 53 partii]
01.07 - 11.08172 YMCA Lato 2016 - A, Warszawa
[49 kB, 60 partii]
23.07 - 01.08IBCA Dru?ynowe Mistrzostwa Europy, Warszawa
[139 kB, 208 partii]
Lipiec 2016
23.07 - 31.07Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - Ekstraliga, Suchedniow
[192 kB, 268 partii]
23.07 - 31.07Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - I liga, Suchedniow
[207 kB, 269 partii]
23.07 - 31.07Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - II Liga, Iwonicz
[729 kB, 978 partii]
25.07 - 30.07Mistrzostwa Polski Amatorow. GRAND PRIX 2016, Suchedniow
[116 kB, 167 partii]
13.07 - 22.07I Memorial Rafala Gunajewa, Suchedniow
[29 kB, 42 partii]
17.07 - 21.07Turniej klasyfikacyjny na I kategorie. Festiwal Swietokrzyskie 2016, Suchedniow
[101 kB, 139 partii]
09.07 - 17.07Miedzynarodowe Szachowe Lato Poznan 2016, Poznań
[120 kB, 161 partii]
13.07 - 17.07Turniej klasyfikacyjny na II kategorie. Festiwal Swietokrzyskie 2016, Suchedniow
[64 kB, 100 partii]
14.07 - 17.07XVII Festiwal Szachowy VIII Memorial Romana Szymoniaka Grupa A, Bierzwnik
[57 kB, 100 partii]
08.07 - 16.07XVI Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczyslawa Najdorfa, Warszawa
[458 kB, 576 partii]
09.07 - 10.07IV Turniej o Puchar Lata - OPEN FIDE, Choszczno
[6 kB, 14 partii]
25.06 - 09.07XXIV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im.Jozefa Dominika Dobczyce2016 - Turniej A, Dobczyce
[35 kB, 49 partii]
26.06 - 05.07XII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy Perla Baltyku - Grupa A, Lazy k. Koszalina
[161 kB, 227 partii]
25.06 - 03.07XXVII Ogolnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2016 - Gr A, Rudnik nad Sanem
[35 kB, 45 partii]
26.06 - 03.07III Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych - OPEN A, Tleń
[54 kB, 81 partii]
25.06 - 02.07Turniej Szachowy Mikoszewo, Mikoszewo
[16 kB, 30 partii]
Czerwiec 2016
08.04 - 24.06167 YMCA Wiosna 2016-A, Warszawa
[58 kB, 75 partii]
07.04 - 23.06168 YMCA Wiosna 2016-B, Warszawa
[66 kB, 85 partii]
06.04 - 22.06169 YMCA Wiosna 2016-C, Warszawa
[64 kB, 80 partii]
05.04 - 21.06170 YMCA Wiosna 2016-D, Warszawa
[61 kB, 85 partii]
04.04 - 20.06171 YMCA Wiosna 2016-D(bis), Warszawa
[68 kB, 87 partii]
27.05 - 19.06DMP - III Liga Szachowa Seniorow PK 2016, Czudec
[181 kB, 254 partii]
27.05 - 07.06Mistrzostwa Polski Niewidomych i Slabowidzacych, Wągrowiec
[43 kB, 63 partii]
27.05 - 07.06Mistrzostwa Polski Niewidomych i Slabowidzacych, Wągrowiec
[43 kB, 63 partii]
Maj 2016
26.05 - 29.05I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Mieroszowa, Mieroszów
[57 kB, 77 partii]
26.05 - 29.05Mistrzostwa Polski do lat 7. Dziewczynki, Suchedniow
[32 kB, 58 partii]
26.05 - 29.05Mistrzostwa Polski do lat 7. Chlopcy, Suchedniow
[44 kB, 60 partii]
21.05 - 22.05Turniej Klasyfikacyjny na III kat., Suwałki
[32 kB, 54 partii]
21.05 - 22.05Turniej Klasyfikacyjny na II kat., Suwałki
[22 kB, 28 partii]
13.05 - 16.05Szachowa Majowka w Bakalarzewie - grupa A, Bakałarzewo
[18 kB, 34 partii]
08.05 - 14.05Mistrzostwa Wojska Polskiego w szachach 2016, Kościelisko k. Zakopanego
[104 kB, 166 partii]
01.05 - 08.05Miedzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Malopolski Seniorow i Juniorow, Grupa B, Kraków
[38 kB, 48 partii]
01.05 - 08.05Miedzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Malopolski Seniorow i Juniorow, Grupa A, Kraków
[54 kB, 71 partii]
01.05 - 07.05Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy - Mistrzostwa Polski Juniorow - D14, Olecko
[167 kB, 206 partii]
01.05 - 07.05Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy - Mistrzostwa Polski Juniorow - D12, Olecko
[173 kB, 205 partii]
01.05 - 07.05Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy - Mistrzostwa Polski Juniorow - C14, Olecko
[167 kB, 207 partii]
01.05 - 07.05Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy - Mistrzostwa Polski Juniorow - C12, Olecko
[162 kB, 207 partii]
29.04 - 03.05Mistrzostwa Polski Mlodzikow do 8 lat w Szachach - Juniorki, Poronin
[122 kB, 178 partii]
29.04 - 03.05Mistrzostwa Polski Mlodzikow do 8 lat w Szachach - Juniorzy, Poronin
[214 kB, 316 partii]
Kwiecień 2016
09.04 - 10.04Mistrzostwa Suwalk Mlodzikow do lat 8 w szachach, Suwałki
[42 kB, 84 partii]
30.03 - 07.04Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet, Poznań
[35 kB, 45 partii]
30.03 - 07.04Indywidualne Mistrzostwa Polski, Poznań
[34 kB, 45 partii]
Marzec 2016
08.01 - 25.03163 YMCA Zima 2016-A, Warszawa
[65 kB, 91 partii]
07.01 - 24.03164 YMCA Zima 2016-B, Warszawa
[67 kB, 91 partii]
06.01 - 23.03165 YMCA Zima 2016-C, Warszawa
[67 kB, 91 partii]
05.01 - 22.03166 YMCA Zima 2016-D, Warszawa
[72 kB, 91 partii]
12.03 - 20.03Mistrzostwa Polski Juniorek do 18 lat, Szklarska Poręba
[92 kB, 127 partii]
12.03 - 20.03Mistrzostwa Polski Juniorek do 16 lat, Szklarska Poręba
[91 kB, 122 partii]
12.03 - 20.03Mistrzostwa Polski Juniorow do 18 lat, Szklarska Poręba
[88 kB, 124 partii]
12.03 - 20.03Mistrzostwa Polski Juniorow do 16 lat, Szklarska Poręba
[106 kB, 150 partii]
28.02 - 06.03Final Mistrzostw Polski Mlodzikow 2016 - Dziewczynki, Jastrzębia Góra
[231 kB, 301 partii]
28.02 - 06.03Final Mistrzostw Polski Mlodzikow 2016 - Chlopcy, Jastrzębia Góra
[232 kB, 297 partii]
Luty 2016
31.01 - 09.02IX Miedzynarodowy Turniej Szachowy - Gora Sw. Anny 2016 - Open B, Góra Św. Anny
[208 kB, 306 partii]
31.01 - 09.02IX Miedzynarodowy Turniej Szachowy - Gora Sw. Anny 2016 - Open A, Góra Św. Anny
[105 kB, 144 partii]
Styczeń 2016
22.01 - 24.01I Turniej Szachowy o Puchar Ziemi Podkarpackiej, Sedziszow Malopolski
[49 kB, 73 partii]
18.01 - 22.01XXXIII OTSz "Ferie z Szachami 2016", Grupa A Juniorow do 18 lat, Bydgoszcz
[67 kB, 116 partii]
08.01 - 10.01V Otwarte Mistrzostwa Gminy Jastkow - Gr A, Dąbrowica
[11 kB, 16 partii]
02.01 - 06.01Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego w szachach na 2016 r., Pstrągowa
[28 kB, 43 partii]
Grudzień 2015
27.12 - 31.12XXXIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2015 - OPEN FIDE, Rybnik
[25 kB, 40 partii]
25.09 - 18.12161 YMCA Jesien 2015-A, Warszawa
[62 kB, 91 partii]
24.09 - 17.12160 YMCA Jesien 2015-B, Warszawa
[74 kB, 91 partii]
23.09 - 16.12159 YMCA Jesien 2015-C, Warszawa
[70 kB, 91 partii]
22.09 - 15.12158 YMCA Lato 2015-D, Warszawa
[75 kB, 91 partii]
12.12 - 13.12Klasyfikacyjny Turniej Szachow Klasycznych - Grupa "C", Suwałki
[14 kB, 23 partii]
12.12 - 13.12Klasyfikacyjny Turniej Szachow Klasycznych - Grupa "B", Suwałki
[23 kB, 35 partii]
12.12 - 13.12Klasyfikacyjny Turniej Szachow Klasycznych - Grupa "A", Suwałki
[31 kB, 42 partii]
02.10 - 11.12162 YMCA Masters 2015, Warszawa
[23 kB, 30 partii]
Listopad 2015
19.11 - 25.11XXXI Miedzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Dolnoslaskiego, Legnica
[33 kB, 45 partii]
06.11 - 15.11Druzynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych w Szachach 2015, Wągrowiec
[92 kB, 167 partii]
08.11 - 14.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2015 - C17, Szklarska Poręba
[100 kB, 123 partii]
08.11 - 14.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2015 - C15, Szklarska Poręba
[126 kB, 152 partii]
08.11 - 14.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2015 - C13, Szklarska Poręba
[95 kB, 124 partii]
08.11 - 14.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2015 - C11, Szklarska Poręba
[129 kB, 143 partii]
08.11 - 14.11Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow 2015 - C9, Szklarska Poręba
[135 kB, 170 partii]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Znakomity szachista jest artystą, jest uczonym, jest inżynierem, jest wreszcie dowódcą i zdobywcą."

~Louis de la Bourdonnais

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies