użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Turnieje

Wybierz bazy i kliknij
wybierzdataturniej
Wrzesień 2011
17.09 - 19.09Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow strefy podlasko-lubelskiej - dziewczeta, Augustów
[24 kB, 34 partii]
17.09 - 19.09Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow strefy podlasko-lubelskiej - chlopcy, Augustów
[55 kB, 77 partii]
09.09 - 11.09Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Lubelskiego w Szachach Klasycznych, Janów Lubelski
[26 kB, 36 partii]
02.09 - 11.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - II Liga Seniorow, Mrzeżyno
[386 kB, 558 partii]
02.09 - 11.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - I Liga, Mrzeżyno
[183 kB, 270 partii]
31.08 - 07.09Ogolnopolski Integracyjny Turniej Szachowy Osob Niepelnosprawnych, Rowy
[180 kB, 289 partii]
02.09 - 04.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga (drugi zjazd), Międzybrodzie Żywieckie
[59 kB, 90 partii]
Sierpień 2011
27.07 - 31.0894 YMCA Lato 2011-B, Warszawa
[47 kB, 59 partii]
26.07 - 30.0893 YMCA Lato 2011-A, Warszawa
[35 kB, 45 partii]
18.08 - 29.08XVI Festiwal Szachowy Konik Morski Rewala 2011 - OPEN B, Rewal
[329 kB, 558 partii]
18.08 - 29.08XVI Festiwal Szachowy Konik Morski Rewala 2011 - OPEN A, Rewal
[215 kB, 329 partii]
19.08 - 28.0847. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa D, Polanica Zdrój
[320 kB, 470 partii]
19.08 - 28.0847. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa C, Polanica Zdrój
[115 kB, 171 partii]
19.08 - 28.0847. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa B, Polanica Zdrój
[234 kB, 318 partii]
19.08 - 28.0847. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa A, Polanica Zdrój
[27 kB, 45 partii]
16.08 - 24.08XII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy Kolobrzeg 2011 - Turniej A, Kołobrzeg
[40 kB, 56 partii]
14.08 - 20.08II Ogolnopolski Festiwal Szachowy - Klementowice 2011 grupa A, Klementowice
[111 kB, 141 partii]
06.08 - 14.08Memorial Krystyny Holuj-Radzikowskiej, Warszawa
[49 kB, 60 partii]
06.08 - 14.08XX Miedzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu - OPEN, Poznań
[196 kB, 259 partii]
06.08 - 13.08Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - Grupa B, Kraków
[57 kB, 92 partii]
06.08 - 13.08Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - Grupa A, Kraków
[37 kB, 45 partii]
04.08 - 11.08VIII MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "OSTRODA 2011" - TURNIEJ OPEN, Ostróda
[63 kB, 90 partii]
04.08 - 11.08VIII MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "OSTRODA 2011" - TURNIEJ IM, Ostróda
[31 kB, 45 partii]
04.08 - 11.08VIII MIEDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "OSTRODA 2011" - TURNIEJ GM, Ostróda
[32 kB, 45 partii]
09.08 - 11.08Czwormecz Szachowy Juniorow, Opole
[16 kB, 21 partii]
05.08 - 10.08MIEDZYNARODOWY MEMORIAL IM. REGINY GERLECKIEJ - OPEN A, Lublin
[56 kB, 76 partii]
30.07 - 06.08IX Memorial Marka Piasty, Tarnowskie Góry
[224 kB, 329 partii]
Lipiec 2011
16.07 - 24.07Szachowe Lato Poznan 2011, OPEN, Poznań
[211 kB, 313 partii]
16.07 - 24.07XIX Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im.Jozefa Dominika gr. A, Dobczyce
[33 kB, 45 partii]
17.07 - 24.07XIII Miedzynarodowe Mistrzostwa Gdanska, Gdańsk
[183 kB, 270 partii]
14.07 - 23.07III Otwarty Miedzynarodowy Festiwal Szachowy "Swietokrzyskie 2011", Sielpia
[87 kB, 150 partii]
14.07 - 22.07MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY im. M.Najdorfa gr. B, Warszawa
[314 kB, 432 partii]
14.07 - 22.07MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY im. M.Najdorfa gr. A, Warszawa
[121 kB, 180 partii]
13.07 - 19.07Otwarte Mistrzostwa WKSz GANT HETMAN, Wrocław
[37 kB, 49 partii]
14.07 - 17.07XII FSz "Na Lesnej Polanie" w Bierzwniku - Memorial Romana Szymoniaka, Bierzwnik
[55 kB, 207 partii]
08.07 - 16.07VII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy Chojnice 2011 OPEN B, Chojnice
[98 kB, 133 partii]
08.07 - 16.07VII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy Chojnice 2011 OPEN A, Chojnice
[32 kB, 45 partii]
11.07 - 16.07II OTWARTE MISTRZOSTWA MIEDZYRZECA PODLASKIEGO W SZACHACH KLASYCZNYCH - Grupa A, Międzyrzec Podlaski
[95 kB, 151 partii]
05.07 - 13.07XXVI Miedzynarodowy Turniej im. Tadeusza Gniota, Police
[107 kB, 146 partii]
12.07 - 12.07XX MEMORIAL ADOLFA ANDERSSENA FINAL - kobiety, Wrocław
[17 kB, 24 partii]
12.07 - 12.07XX MEMORIAL ADOLFA ANDERSSENA FINAL - mezczyzni, Wrocław
[15 kB, 24 partii]
11.07 - 11.07XX MEMORIAL ADOLFA ANDERSSENA TURNIEJ ELIMINACYJNY, Wrocław
[67 kB, 108 partii]
04.07 - 10.07VI MIEDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY KLUBU POLONIA WROCLAW OPEN B, Wrocław
[82 kB, 118 partii]
04.07 - 10.07VI MIEDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY KLUBU POLONIA WROCLAW OPEN A, Wrocław
[143 kB, 182 partii]
03.07 - 10.07GM Closed Cracow 2011, Kraków
[42 kB, 45 partii]
04.07 - 09.07X Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowienstwa, Koszalin
[31 kB, 45 partii]
03.07 - 08.07II Miedzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokolka 2011" grupa A, Sokółka
[66 kB, 90 partii]
25.06 - 03.0717. Mistrzostwa Milanowka 2011 o Puchar Burmistrza Open-A, Milanówek
[71 kB, 97 partii]
25.06 - 03.07VII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy "PERLA BALTYKU" - GRUPA A, Lazy k. Koszalina
[33 kB, 48 partii]
01.07 - 03.07Mistrzostwa Polski Amatorow, Wrocław
[133 kB, 195 partii]
24.06 - 02.07Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - II liga, Darłówek
[921 kB, 1653 partii]
24.06 - 02.07Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - Ekstraliga, Ustroń
[230 kB, 270 partii]
24.06 - 02.07Druzynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - I Liga, Ustroń
[156 kB, 210 partii]
Czerwiec 2011
24.06 - 30.06III Miedzynarodowy Memorial imienia Braci Bieluczykow grupa B, Białystok
[67 kB, 87 partii]
01.04 - 24.0689 YMCA - Wiosna OPEN A, Warszawa
[43 kB, 61 partii]
06.04 - 23.0691 YMCA Wiosna 2011-C, Warszawa
[23 kB, 28 partii]
05.04 - 22.0692 YMCA Wiosna 2011-D, Warszawa
[68 kB, 91 partii]
04.04 - 21.06WIOSENNY OPEN 2011 w Hetmanie B, Warszawa
[34 kB, 42 partii]
04.04 - 21.06WIOSENNY OPEN 2011 w Hetmanie A, Warszawa
[40 kB, 56 partii]
16.06 - 20.06Mistrzostwa Wielkopolski Juniorow w Szachach - grupa D18, Zerków
[25 kB, 36 partii]
14.06 - 19.06XXVI Memorial Mistrza Blaszczaka Grupa D - JUNIORZY, Wrocław
[55 kB, 86 partii]
14.06 - 19.06XXVI Memorial Mistrza Blaszczaka Grupa C - MLODZICY, Wrocław
[81 kB, 117 partii]
05.04 - 16.0690 YMCA Wiosna 2011-B, Warszawa
[43 kB, 61 partii]
31.05 - 10.06Final Mistrzostw Polski Niewidomych w szachach, Jastrzębia
[49 kB, 66 partii]
29.05 - 04.06IV Turniej Szachowy Sudety 2011, Szklarska Poręba
[56 kB, 85 partii]
29.05 - 03.0653. OGOLNOPOLSKI TURNIEJ - ZLOTA WIEZA, Augustów
[146 kB, 217 partii]
Maj 2011
20.05 - 22.05IV Slesinski Turniej Szachowy - Trzezwe myslenie droga do sukcesu, Slesin
[23 kB, 34 partii]
14.05 - 21.05III Miedzynarodowy Arcymistrzowski Turniej im. Unii Lubelskiej, Lublin
[21 kB, 28 partii]
15.05 - 20.05LUBELSKI TURNIEJ JUNIOROW im. Zbigniewa Nestorowicza, Lublin
[9 kB, 12 partii]
14.05 - 15.05XIX Miedzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Augustowa, Augustów
[14 kB, 21 partii]
07.05 - 15.0564 Otwarte Mistrzostwa Warszawy 2011 - Open B, Warszawa
[137 kB, 187 partii]
07.05 - 15.0564 Otwarte Mistrzostwa Warszawy 2011 - Open A, Warszawa
[107 kB, 141 partii]
01.03 - 12.05Mistrzostwa MDK Malbork w szachach klasycznych, Malbork
[25 kB, 45 partii]
29.04 - 08.05Indywidualne Mistrzostwa Swiata Szkol - grupa do lat 9, Kraków
[15 kB, 28 partii]
29.04 - 08.05Indywidualne Mistrzostwa Swiata Szkol - grupa do lat 7, Kraków
[13 kB, 28 partii]
29.04 - 08.05Indywidualne Mistrzostwa Swiata Szkol - grupa dziewczat do lat 17, Kraków
[17 kB, 30 partii]
29.04 - 08.05Indywidualne Mistrzostwa Swiata Szkol - grupa dziewczat do lat 15, Kraków
[30 kB, 44 partii]
29.04 - 08.05Indywidualne Mistrzostwa Swiata Szkol - grupa dziewczat do lat 13, Kraków
[25 kB, 36 partii]
29.04 - 08.05Indywidualne Mistrzostwa Swiata Szkol - grupa dziewczat do lat 11, Kraków
[24 kB, 34 partii]
29.04 - 08.05Indywidualne Mistrzostwa Swiata Szkol - grupa dziewczat do lat 9, Kraków
[19 kB, 29 partii]
29.04 - 08.05Indywidualne Mistrzostwa Swiata Szkol - grupa dziewczat do lat 7, Kraków
[13 kB, 27 partii]
01.05 - 08.05Miedzynarodowe Mistrzostwa Malopolski Seniorow i Juniorow Gr-B, Kraków
[29 kB, 45 partii]
01.05 - 08.05Miedzynarodowe Mistrzostwa Malopolski Seniorow i Juniorow Gr-A, Kraków
[76 kB, 107 partii]
06.05 - 08.05Druzynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga (pierwszy zjazd), Wrocław
[65 kB, 90 partii]
30.04 - 08.05Turniej Klasyfikacyjny "Bialystok wiosna 2011" grupa B, Białystok
[79 kB, 106 partii]
29.04 - 08.05Indywidualne Mistrzostwa Swiata Szkol - grupa do lat 17, Kraków
[48 kB, 82 partii]
29.04 - 08.05Indywidualne Mistrzostwa Swiata Szkol - grupa do lat 15, Kraków
[55 kB, 88 partii]
29.04 - 08.05Indywidualne Mistrzostwa Swiata Szkol - grupa do lat 13, Kraków
[33 kB, 52 partii]
29.04 - 08.05Indywidualne Mistrzostwa Swiata Szkol - grupa do lat 11, Kraków
[20 kB, 30 partii]
30.04 - 07.05Polfinal Mistrzostw Polski Niewidomych w szachach, Zawoja
[67 kB, 108 partii]
30.04 - 07.05Z Szachami przez Polske - Miedzyzdroje 2011 - Grupa A, Międzyzdroje
[26 kB, 45 partii]
Kwiecień 2011
19.04 - 23.04VII Lubuska Wiosna Szachowa - grupa A, Gorzów Wielkopolski
[21 kB, 33 partii]
21.02 - 23.04Mistrzostwa Sekcji L.K.S. PIAST Srem, Srem
[6 kB, 10 partii]
13.04 - 21.04Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorow do 14 lat - XVII OOM "Podlaskie 2011", Suwałki
[179 kB, 230 partii]
13.04 - 21.04Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do 14 lat - XVII OOM "Podlaskie 2011", Suwałki
[184 kB, 230 partii]
07.11 - 17.04DMR KPZSzach 2010/11 - 3 liga, woj. Kujawsko-Pomorskie
[272 kB, 378 partii]
16.04 - 17.04Mistrzostwa Wojewodztwa Lubelskiego Juniorek do lat 12, Lublin
[23 kB, 36 partii]
28.11 - 10.04Wielkopolska Liga Seniorow - III Liga, woj. Wielkopolskie
[273 kB, 396 partii]
07.11 - 10.04DMR KPZSzach 2010/11 - 4 liga, woj. Kujawsko-Pomorskie
[420 kB, 618 partii]
02.04 - 10.04III Turniej Szachowy "Cztery Pory Roku" o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa A, Warszawa
[165 kB, 227 partii]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Taktyka to wiedza co zrobić, gdy można coś zrobić. Strategia to wiedza co zrobić, gdy nie da się zrobić nic."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies