użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Turnieje

Wybierz bazy i kliknij
wybierzdataturniej
Czerwiec 2018
23.06 - 24.06Otwarty Turniej Szachowy - Mistrzostwa Wegrowa 2018, Węgrów
[7 kB, 10 partii]
05.04 - 22.06200 YMCA Wiosna 2017-C, Warszawa
[67 kB, 82 partii]
06.04 - 22.06198 YMCA Wiosna 2017-A, Warszawa
[46 kB, 55 partii]
05.04 - 21.06201 YMCA Wiosna 2017-D, Warszawa
[64 kB, 88 partii]
06.04 - 21.06199 YMCA Wiosna 2017-B, Warszawa
[69 kB, 85 partii]
Maj 2018
07.05 - 12.05"Katowice Spring 2018" (IM group), Katowice
[31 kB, 45 partii]
27.04 - 07.05Mistrzostwa Polski Kobiet Niewidomych i Slabowidzacych, Sarbinowo
[51 kB, 99 partii]
01.05 - 06.05Indywidualny Puchar Polski do 8 lat - Dziewczeta, Poronin
[96 kB, 153 partii]
01.05 - 06.05Indywidualny Puchar Polski do 8 lat - Chlopcy, Poronin
[212 kB, 332 partii]
28.04 - 05.05Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy 2018 - Dziewczeta do lat 14, Sypniewo k. Jastrowia
[203 kB, 234 partii]
28.04 - 05.05Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy 2018 - Dziewczeta do lat 12, Sypniewo k. Jastrowia
[209 kB, 234 partii]
28.04 - 05.05Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy 2018 - Chlopcy do lat 14, Sypniewo k. Jastrowia
[200 kB, 232 partii]
28.04 - 05.05Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy 2018 - Chlopcy do lat 12, Sypniewo k. Jastrowia
[193 kB, 229 partii]
Kwiecień 2018
14.04 - 22.04Druzynowe Mistrzostwa Europy Seniorow 50+, Wałbrzych
[139 kB, 216 partii]
14.04 - 22.04Druzynowe Mistrzostwa Europy Seniorow 65+, Wałbrzych
[160 kB, 252 partii]
Marzec 2018
04.01 - 28.03196 YMCA Zima 2017-C, Warszawa
[67 kB, 84 partii]
04.01 - 27.03197 YMCA Zima 2017-D, Warszawa
[54 kB, 67 partii]
05.01 - 27.03195 YMCA Zima 2017-B, Warszawa
[65 kB, 79 partii]
11.03 - 18.03Final Mistrzostw Polski Juniorow 2018 - Grupa C16, Jastrzębia Góra
[112 kB, 162 partii]
11.03 - 18.03Final Mistrzostw Polski Juniorow 2018 - Grupa C18, Jastrzębia Góra
[104 kB, 153 partii]
11.03 - 18.03Final Mistrzostw Polski Juniorow 2018 - Grupa D16, Jastrzębia Góra
[108 kB, 160 partii]
11.03 - 18.03Final Mistrzostw Polski Juniorow 2018 - Grupa D18, Jastrzębia Góra
[89 kB, 135 partii]
12.01 - 16.03194 YMCA Zima 2017-A, Warszawa
[33 kB, 39 partii]
01.03 - 11.03Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Slabowidzacych, Wągrowiec
[124 kB, 257 partii]
10.03 - 11.03Zielonkowskie Matowanie, Zielonka
[3 kB, 5 partii]
24.02 - 04.03Mistrzostwa Polski Mlodzikow do 10 lat - dziewczeta, Chrusty
[212 kB, 302 partii]
24.02 - 04.03Mistrzostwa Polski Mlodzikow do 10 lat - chlopcy, Chrusty
[217 kB, 305 partii]
Luty 2018
17.02 - 18.02II TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B, Sedziszow Malopolski
[22 kB, 35 partii]
16.02 - 18.02III TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa A, Sedziszow Malopolski
[58 kB, 94 partii]
12.02 - 16.02XXXV Turniej Szachowy Juniorow FERIE Z SZACHAMI 2018 Grupa A Juniorzy do lat, Bydgoszcz
[33 kB, 52 partii]
10.02 - 16.02Miedzynarodowe Mistrzostwa Chrzanowa w szachach klasycznych, Chrzanów
[28 kB, 41 partii]
Styczeń 2018
15.01 - 24.01XI Miedzynarodowy Turniej Szachowy - Gora Sw. Anny - Open A, Góra Św. Anny
[69 kB, 100 partii]
15.01 - 24.01XI Miedzynarodowy Turniej Szachowy - Gora Sw. Anny - Open B, Góra Św. Anny
[144 kB, 232 partii]
15.01 - 19.01Klasyczny Turniej Feryjny na I kategorie - Grupa A (1600+), Jelenia Gora
[12 kB, 19 partii]
27.12 - 04.01XXVIII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2017 Grupa B, Kraków
[273 kB, 372 partii]
27.12 - 04.01XXVIII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2017 Grupa A, Kraków
[359 kB, 476 partii]
Grudzień 2017
27.12 - 31.1236. Miedzynarodowy Memorial Ludwika Zamenhofa 2017 - grupa A, Białystok
[190 kB, 243 partii]
27.12 - 31.12VI Turniej Noworoczny, Rzeszów
[26 kB, 44 partii]
27.12 - 31.1236. Miedzynarodowy Memorial Ludwika Zamenhofa 2017 - grupa B, Białystok
[159 kB, 226 partii]
27.12 - 30.12II Ogolnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstala Polska" - OPEN A, Gniezno
[23 kB, 36 partii]
18.12 - 18.12Ogolnopolskie Mistrzostwa Szkol i Przedszkoli - Ponadgimnazjalne Dziewczeta, Katowice
[14 kB, 28 partii]
18.12 - 18.12Ogolnopolskie Mistrzostwa Szkol i Przedszkoli - Ponadgimnazjalne Chlopcy, Katowice
[15 kB, 28 partii]
16.12 - 17.12MINI-ELO Suwalki, Suwałki
[41 kB, 63 partii]
22.09 - 15.12190 YMCA Jesien 2017-A, Warszawa
[57 kB, 70 partii]
19.09 - 14.12191 YMCA Jesien 2017-B, Warszawa
[64 kB, 80 partii]
20.09 - 13.12192 YMCA Jesien 2017-C, Warszawa
[76 kB, 89 partii]
07.12 - 13.12XXXIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Dolnoslaskiego, Legnica
[29 kB, 45 partii]
19.09 - 12.12193 YMCA Jesien 2017-D, Warszawa
[71 kB, 90 partii]
09.12 - 10.12VI Miedzynarodowy Mikolajkowy Turniej Szachowy, Suwałki
[68 kB, 90 partii]
09.12 - 09.12Mistrzostwa Dolnego Slaska w Szachach Szybkich, Legnica
[30 kB, 45 partii]
09.12 - 09.12III Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach blyskawicznych, Warszawa
[97 kB, 132 partii]
09.12 - 09.12III Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich, Warszawa
[74 kB, 108 partii]
Listopad 2017
24.11 - 26.11I Miedzynarodowy Turniej Szachowy - Andrzejkowe Szachy - grupa C ranking do 1400, Bocheniec
[7 kB, 11 partii]
24.11 - 26.11I Miedzynarodowy Turniej Szachowy - Andrzejkowe Szachy - grupa B - 1400+, Bocheniec
[14 kB, 24 partii]
11.11 - 17.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorek 2017 - D17, Jastrzębia Góra
[40 kB, 61 partii]
11.11 - 17.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorek 2017 - D15, Jastrzębia Góra
[70 kB, 98 partii]
11.11 - 17.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorek 2017 - D13, Jastrzębia Góra
[31 kB, 45 partii]
11.11 - 17.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorek 2017 - D11, Jastrzębia Góra
[53 kB, 80 partii]
11.11 - 17.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorek 2017 - D09, Jastrzębia Góra
[41 kB, 59 partii]
11.11 - 17.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorow 2017 - C17, Jastrzębia Góra
[63 kB, 97 partii]
11.11 - 17.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorow 2017 - C15, Jastrzębia Góra
[112 kB, 173 partii]
11.11 - 17.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorow 2017 - C13, Jastrzębia Góra
[69 kB, 104 partii]
11.11 - 17.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorow 2017 - C11, Jastrzębia Góra
[78 kB, 118 partii]
11.11 - 17.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorow 2017 - C09, Jastrzębia Góra
[86 kB, 134 partii]
07.11 - 12.11X Jubileuszowe Mistrzostwa Rzeszowa, Rzeszów
[27 kB, 45 partii]
03.11 - 05.11II TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu - Grupa A, Kolbuszowa
[38 kB, 57 partii]
Październik 2017
22.10 - 29.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL C13, Pokrzywna
[64 kB, 88 partii]
22.10 - 29.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL C11, Pokrzywna
[80 kB, 112 partii]
22.10 - 29.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL C9, Pokrzywna
[58 kB, 88 partii]
22.10 - 29.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorek OP-SL D13, Pokrzywna
[40 kB, 56 partii]
22.10 - 29.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorek OP-SL D11, Pokrzywna
[57 kB, 80 partii]
22.10 - 29.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorek OP-SL D9, Pokrzywna
[25 kB, 36 partii]
13.10 - 23.10Druzynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Slabowidzacych, Wągrowiec
[81 kB, 128 partii]
21.10 - 22.10MINI-ELO Suwalki 2017, Suwałki
[44 kB, 60 partii]
15.10 - 21.10Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach 2017, Cieszyn
[149 kB, 236 partii]
Wrzesień 2017
19.09 - 24.09Eliminacje Miedzywojewodzkie Strefy PL-LU do Finalow MPM 2018 - D09, Wasilków
[16 kB, 25 partii]
19.09 - 24.09Eliminacje Miedzywojewodzkie Strefy PL-LU do Finalow MPM 2018 - C11, Wasilków
[43 kB, 62 partii]
19.09 - 24.09Eliminacje Miedzywojewodzkie Strefy PL-LU do Finalow MPM 2018 - C09, Wasilków
[25 kB, 36 partii]
19.09 - 24.09Eliminacje Miedzywojewodzkie Strefy PL-LU do Finalow OOM 2018 - D13, Wasilków
[14 kB, 20 partii]
19.09 - 24.09Eliminacje Miedzywojewodzkie Strefy PL-LU do Finalow OOM 2018 - D11, Wasilków
[32 kB, 45 partii]
22.09 - 24.09Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow (ZP+WP) - Chlopcy (2007-2009), Lazy k. Koszalina
[30 kB, 53 partii]
22.09 - 24.09Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow (ZP+WP) - Dziewczynki (2007-2009), Lazy k. Koszalina
[30 kB, 53 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - C13, Bęsia
[49 kB, 80 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - C11, Bęsia
[53 kB, 84 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - C9, Bęsia
[73 kB, 117 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - D13, Bęsia
[18 kB, 28 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - D11, Bęsia
[23 kB, 36 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - D9, Bęsia
[24 kB, 45 partii]
17.09 - 22.09Eliminacje Do MPJ (LD+SK) - D13, Suchedniow
[25 kB, 36 partii]
17.09 - 22.09Eliminacje Do MPJ (LD+SK) - D11, Suchedniow
[20 kB, 27 partii]
17.09 - 22.09Eliminacje Do MPJ (LD+SK) - D9, Suchedniow
[13 kB, 22 partii]
17.09 - 22.09Eliminacje Do MPJ (LD+SK) - C13, Suchedniow
[31 kB, 45 partii]
17.09 - 22.09Eliminacje Do MPJ (LD+SK) - C11, Suchedniow
[28 kB, 40 partii]
17.09 - 22.09Eliminacje Do MPJ (LD+SK) - C9, Suchedniow
[20 kB, 29 partii]
14.09 - 17.09Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Mlodzikow. LD+SK (Dziewczynki), Suchedniow
[21 kB, 34 partii]
14.09 - 17.09Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Mlodzikow. LD+SK (Chlopcy), Suchedniow
[62 kB, 99 partii]
08.09 - 10.09II Turniej Ozanna 2017, Ozanna k. Leżajska
[18 kB, 32 partii]
08.09 - 10.09Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Mlodzikow WM-MA chlopcy, Bęsia
[36 kB, 60 partii]
02.09 - 03.09Mistrzostwa Suwalk Juniorow Mlodszych, Suwałki
[67 kB, 98 partii]
Sierpień 2017
11.08 - 18.08I Miedzynarodowy Memorial Ireny Warakomskiej - Open C, Suwałki
[63 kB, 90 partii]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Izolowany pionek rzadko lub prawie nigdy nie robi kariery."

~Francois Philidor

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies