użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Turnieje

Wybierz bazy i kliknij
wybierzdataturniej
Czerwiec 2017
06.04 - 23.06183 YMCA Wiosna 2017-A, Warszawa
[55 kB, 71 partii]
06.04 - 22.06184 YMCA Wiosna 2017-B, Warszawa
[49 kB, 64 partii]
06.04 - 21.06185 YMCA Wiosna 2017-C, Warszawa
[60 kB, 76 partii]
12.06 - 20.06Festiwal Emanuela Laskera - grupa A, Gorzów Wielkopolski
[38 kB, 48 partii]
06.04 - 20.06186 YMCA Wiosna 2017-D, Warszawa
[55 kB, 74 partii]
16.06 - 18.06XI Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow Strefy Podlasko-Lubelskiej - Dziewczeta, Wasilków
[73 kB, 109 partii]
16.06 - 18.06XI Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow Strefy Podlasko-Lubelskiej - Chlopcy, Wasilków
[119 kB, 180 partii]
16.06 - 18.06Otwarty Turniej Szachowy w ramach Mistrzostw Polski Domow Kultury, Bydgoszcz
[30 kB, 41 partii]
Maj 2017
13.05 - 14.05Turniej Klasyfikacyjny "Suwalki-05/2017" - B, Suwałki
[20 kB, 35 partii]
13.05 - 14.05Turniej Klasyfikacyjny "Suwalki-05/2017" - A, Suwałki
[32 kB, 42 partii]
01.05 - 12.05V Szachowe Mistrzostwa Najmlodszych. Turniej klasyfikacyjny na III kat., Poronin
[42 kB, 67 partii]
28.04 - 08.05Ogolnopolski Turniej Niewidomych i Slabowidzacych, Chłopy
[91 kB, 182 partii]
29.04 - 03.05Mistrzostwa Polski Mlodzikow do lat 8 - Dziewczeta, Szczyrk
[138 kB, 204 partii]
29.04 - 03.05Mistrzostwa Polski Mlodzikow do lat 8 - Chlopcy, Szczyrk
[350 kB, 512 partii]
01.05 - 02.05V Szachowe Mistrzostwa Najmlodszych. Turniej klasyfikacyjny na III kat., Poronin
[42 kB, 67 partii]
Kwiecień 2017
07.04 - 09.04Wielkanocny Turniej Szachowy o Puchar Starosty Powiatu Lezajskiego, Biedaczów
[46 kB, 64 partii]
07.04 - 09.04POLANIKA 2017 - grupa B (kategorie III i IV), Chrusty
[26 kB, 41 partii]
07.04 - 09.04POLANIKA 2017 - grupa A (kategorie II i wyzej), Chrusty
[21 kB, 29 partii]
01.04 - 08.04Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy - Dziewczeta do lat 14, Drzonków
[150 kB, 206 partii]
01.04 - 08.04Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy - Chlopcy do lat 14, Drzonków
[152 kB, 207 partii]
01.04 - 08.04Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy - Dziewczeta do lat 12, Drzonków
[158 kB, 207 partii]
01.04 - 08.04Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy - Chlopcy do lat 12, Drzonków
[160 kB, 206 partii]
Marzec 2017
20.03 - 30.03Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet, Warszawa
[36 kB, 45 partii]
20.03 - 30.03Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski, Warszawa
[32 kB, 45 partii]
25.03 - 26.03Mini-ELO Suwalki 2017, Suwałki
[30 kB, 42 partii]
13.01 - 24.03179 YMCA Zima 2017-A, Warszawa
[45 kB, 54 partii]
12.01 - 23.03180 YMCA Zima 2017-B, Warszawa
[50 kB, 63 partii]
11.01 - 22.03181 YMCA Zima 2017-C, Warszawa
[43 kB, 55 partii]
10.01 - 21.03182 YMCA Zima 2017-D, Warszawa
[57 kB, 71 partii]
11.03 - 19.03Mistrzostwa Polski Juniorow do lat 18 - Dziewczeta, Ustroń
[118 kB, 153 partii]
11.03 - 19.03Mistrzostwa Polski Juniorow do lat 18 - Chlopcy, Ustroń
[110 kB, 143 partii]
11.03 - 19.03Mistrzostwa Polski Juniorow do lat 16 - Dziewczeta, Ustroń
[124 kB, 162 partii]
11.03 - 19.03Mistrzostwa Polski Juniorow do lat 16 - Chlopcy, Ustroń
[139 kB, 179 partii]
25.02 - 05.03Mistrzostwa Polski Mlodzikow do lat 10 - Chlopcy, Karpacz
[237 kB, 306 partii]
25.02 - 05.03Mistrzostwa Polski Mlodzikow do lat 10 - Dziewczeta, Karpacz
[236 kB, 306 partii]
Luty 2017
10.02 - 19.02X Jubileuszowy Miedzynarodowy Turniej Szachowy - Gora Sw. Anny - OPEN B, Góra Św. Anny
[170 kB, 246 partii]
10.02 - 19.02X Jubileuszowy Miedzynarodowy Turniej Szachowy - Gora Sw. Anny - OPEN A, Góra Św. Anny
[88 kB, 113 partii]
10.02 - 12.02II TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej, Sedziszow Malopolski
[68 kB, 101 partii]
30.01 - 03.02XXXIV Ogolnopolski Turniej Szachowy Juniorow (A - do lat 18), Bydgoszcz
[68 kB, 94 partii]
Styczeń 2017
27.12 - 04.01XXVII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2016 Grupa B, Kraków
[109 kB, 154 partii]
27.12 - 04.01XXVII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2016 Grupa A, Kraków
[172 kB, 250 partii]
Grudzień 2016
27.12 - 31.12XXXV Memorial Imienia Ludwika Zamenhofa 2016 - grupa A, Białystok
[104 kB, 141 partii]
17.12 - 18.12Mini-ELO Suwalki 2016, Suwałki
[36 kB, 48 partii]
24.09 - 16.12174 YMCA Jesien 2016-A, Warszawa
[64 kB, 85 partii]
22.09 - 15.12175 YMCA Jesien 2016-B, Warszawa
[53 kB, 65 partii]
22.09 - 14.12176 YMCA Jesien 2016-C, Warszawa
[57 kB, 71 partii]
21.09 - 13.12177 YMCA Jesien 2016-D, Warszawa
[58 kB, 75 partii]
20.09 - 12.12178 YMCA Jesien 2016-E, Warszawa
[69 kB, 86 partii]
Listopad 2016
24.11 - 30.11XXXII Puchar Wojewody Dolnoslaskiego, Legnica
[34 kB, 45 partii]
11.11 - 13.11Mistrzostwa Klubu Szachowego "Hancza" Suwalki, Suwałki
[30 kB, 42 partii]
11.11 - 12.11Mistrzostwa Klubu Szachowego "Hancza" Suwalki - grupa B, Suwałki
[18 kB, 29 partii]
05.11 - 12.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorek 2016 - D17, Szczyrk
[54 kB, 72 partii]
05.11 - 12.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorek 2016 - D15, Szczyrk
[78 kB, 95 partii]
05.11 - 12.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorek 2016 - D13, Szczyrk
[28 kB, 34 partii]
05.11 - 12.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorek 2016 - D11, Szczyrk
[68 kB, 81 partii]
05.11 - 12.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorek 2016 - D9, Szczyrk
[52 kB, 72 partii]
05.11 - 12.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorow 2016 - C17, Szczyrk
[111 kB, 143 partii]
05.11 - 12.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorow 2016 - C15, Szczyrk
[124 kB, 161 partii]
05.11 - 12.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorow 2016 - C13, Szczyrk
[80 kB, 98 partii]
05.11 - 12.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorow 2016 - C11, Szczyrk
[109 kB, 135 partii]
05.11 - 12.11Polfinal Mistrzostw Polski Juniorow 2016 - C9, Szczyrk
[98 kB, 126 partii]
Październik 2016
29.10 - 30.10Mini-ELO Suwalki 2016, Suwałki
[70 kB, 104 partii]
16.10 - 22.10Eliminacje Miedzywojewodzkie LU-PL do MP - D13, Lukow
[22 kB, 28 partii]
16.10 - 22.10Eliminacje Miedzywojewodzkie LU-PL do MP - D11, Lukow
[18 kB, 21 partii]
16.10 - 22.10Eliminacje Miedzywojewodzkie LU-PL do MP - C13, Lukow
[41 kB, 54 partii]
16.10 - 22.10Eliminacje Miedzywojewodzkie LU-PL do MP - C11, Lukow
[52 kB, 63 partii]
16.10 - 22.10Eliminacje Miedzywojewodzkie LU-PL do MP - D9, Lukow
[25 kB, 36 partii]
16.10 - 22.10Eliminacje Miedzywojewodzkie LU-PL do MP - C9, Lukow
[101 kB, 136 partii]
14.10 - 16.10I TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu, Kolbuszowa
[33 kB, 46 partii]
07.10 - 14.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL D13, Wegierska Górka
[40 kB, 54 partii]
07.10 - 14.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL D11, Wegierska Górka
[58 kB, 81 partii]
07.10 - 14.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL D09, Wegierska Górka
[42 kB, 63 partii]
07.10 - 14.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL C13, Wegierska Górka
[90 kB, 125 partii]
07.10 - 14.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL C11, Wegierska Górka
[98 kB, 135 partii]
07.10 - 14.10Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP-SL C09, Wegierska Górka
[80 kB, 117 partii]
30.09 - 06.10Turniej z okazji 20-lecia Klubu Solny Grzybowo - o Puchar Wojta G. Kolobrzeg, Dzwizyno
[47 kB, 75 partii]
Wrzesień 2016
17.09 - 24.09Eliminacje Strefowe Juniorow i Mlodzikow D-13 KP-PO, Fojutowo
[7 kB, 12 partii]
17.09 - 24.09Eliminacje Strefowe Juniorow i Mlodzikow C-13 KP-PO, Fojutowo
[51 kB, 72 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa D9, Brok
[27 kB, 44 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa D13, Brok
[22 kB, 28 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa D11, Brok
[26 kB, 36 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa C9, Brok
[77 kB, 108 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa C13, Brok
[51 kB, 72 partii]
18.09 - 23.09Eliminacje Miedzywojewodzkie (MA - WM) grupa C11, Brok
[38 kB, 49 partii]
17.09 - 23.09Memorial Romana Baka OPEN FIDE, Chorzów
[109 kB, 163 partii]
09.09 - 11.09X Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow LU+PL - dziewczeta, Lukow
[60 kB, 89 partii]
09.09 - 11.09X Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow LU+PL - chlopcy, Lukow
[90 kB, 138 partii]
03.09 - 11.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - I Liga, Poronin
[211 kB, 270 partii]
03.09 - 11.09Druzynowe Mistrzostwa Polski - II Liga, Jastrzębia Góra
[679 kB, 911 partii]
02.09 - 04.09Turniej treningowy UKS SP1 Lezajsk, Ozanna k. Leżajska
[27 kB, 42 partii]
Sierpień 2016
20.08 - 28.0852. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN C, Polanica Zdrój
[168 kB, 217 partii]
20.08 - 28.0852. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN A, Polanica Zdrój
[178 kB, 224 partii]
09.08 - 15.08Mistrzostwa Wroclawia w Szachach 2016 - OPEN B, Wrocław
[29 kB, 40 partii]
09.08 - 15.08Mistrzostwa Wroclawia w Szachach 2016 - OPEN A, Wrocław
[36 kB, 48 partii]
08.08 - 15.08XXVII MFSz Memorial Jozefa Kochana - Open A, Koszalin
[61 kB, 90 partii]
09.08 - 15.08Mistrzostwa Wroclawia w Szachach 2016 - OPEN A, Wrocław
[36 kB, 48 partii]
09.08 - 15.08Mistrzostwa Wroclawia w Szachach 2016 - OPEN B, Wrocław
[29 kB, 40 partii]
08.08 - 14.0869 Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach - A pow.1700, Swiecie
[51 kB, 71 partii]
01.07 - 12.08173 YMCA Lato 2016 - B, Warszawa
[39 kB, 53 partii]
01.07 - 11.08172 YMCA Lato 2016 - A, Warszawa
[49 kB, 60 partii]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Szachy, podobnie jak miłość i muzyka – mogą uczynić człowieka szczęśliwym."

~Siegbert Tarrasch

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies