użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
301.KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.162714666
302.M-GOK "GAMBIT" Slesin1625143313
303.MZKS "Unia" Nowa Sarzyna161814884
304.UKS "G4" Tarnowskie Gory161714923
305.UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj161115103
306.KS "GRYF" Kietrz161015862
307.UKSz "Skoczek" Choszczno160215194
308.LUKKS Miedziana Gora159914073
309.CK Lubianka159814676
310.KKKFSiT NiS "LAJKONIK" Krakow158715871
311.KSz ORLY Pleszew158513753
312.GLKS "Grom" w Skarzysku Koscielnym156915295
313.MDK Bialystok155512945
314.MGOK OSP Wozniki154915491
315.UKS "FALA" Swiekatowo154114453
316.LKS Kanczuga154015401
317.MUKS Fidei Wegrow153915391
318.DK Malogoszcz152215221
319.UKS REKORD Iwla152012533
320.Stowarzyszenie "Nasz Rymanow"151114572
321.UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski144913377
322.KSz GAMBIT MDK Swidnica139213842
323.KSGU "Tecza" Krosno Odrz.139113911
324.LZS "Kordian" Blizyn135213482
325.K. Sz. Dwie Wieze Rzgow130612202
326.KGL "Szarotka" Wadowice Gorne129212732
327.LZSzach128612861
328.TKKF "PROMYK" Ciechanow123012301
329.UKS "Iskra" Pila123011852
330.Palac Mlodziezy Koszalin110611061
331.IMUKSz "Debiut" Ostrowiec Swietokrzyski108110811
332.KPZszach102810281

1 2 3 4

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Ludzi poznaje się najlepiej w czasie długiej podróży oraz grając z nim w szachy."

~przysłowie angielskie

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies