użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
301.M-GOK "GAMBIT" Slesin1625143313
302.MZKS "Unia" Nowa Sarzyna161814884
303.UKS "G4" Tarnowskie Gory161714953
304.UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj161115103
305.KS "GRYF" Kietrz161015862
306.UKSz "Skoczek" Choszczno160215194
307.LUKKS Miedziana Gora159914283
308.CK Lubianka159814676
309.KKKFSiT NiS "LAJKONIK" Krakow158715871
310.KSz ORLY Pleszew158513753
311.GLKS "Grom" w Skarzysku Koscielnym156915295
312.MDK Bialystok155512945
313.MGOK OSP Wozniki154915491
314.UKS "FALA" Swiekatowo154114543
315.LKS Kanczuga154015401
316.MUKS Fidei Wegrow153915391
317.DK Malogoszcz152215221
318.Stowarzyszenie "Nasz Rymanow"151114572
319.UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski144913377
320.KSGU "Tecza" Krosno Odrz.143114311
321.KSSSN "Ursynow Warszawa"140914091
322.KSz GAMBIT MDK Swidnica139213842
323.LZS "Kordian" Blizyn135213482
324.KGL "Szarotka" Wadowice Gorne129212732
325.LZSzach124712471
326.TKKF "PROMYK" Ciechanow123012301
327.UKS "Iskra" Pila123011852
328.KPZszach111011101
329.Palac Mlodziezy Koszalin110611061
330.IMUKSz "Debiut" Ostrowiec Swietokrzyski106910691

1 2 3 4

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Życie jest jak gra w szachy, po skończonej partii królowie i zwykłe pionki składane są do tego samego pudełka."

~Miguel Cervantes

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies