użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
301.KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.162714686
302.M-GOK "GAMBIT" Slesin1625143313
303.MZKS "Unia" Nowa Sarzyna161814884
304.UKS "G4" Tarnowskie Gory161715103
305.UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj161115103
306.KS "GRYF" Kietrz161015862
307.LUKKS Miedziana Gora159913934
308.KKKFSiT NiS "LAJKONIK" Krakow158715871
309.KSz ORLY Pleszew158513613
310.GLKS "Grom" w Skarzysku Koscielnym156915395
311.LKS Kanczuga155015501
312.MGOK OSP Wozniki154915491
313.MUKS Fidei Wegrow153915391
314.DK Malogoszcz152215221
315.Stowarzyszenie "Nasz Rymanow"151114572
316.KSGU "Tecza" Krosno Odrz.149314931
317.UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski144913527
318.GCKiS Kobierzyce143414341
319.KSSSN "Ursynow Warszawa"141414141
320.KSz GAMBIT MDK Swidnica139213842
321.LZS "Kordian" Blizyn137013672
322.WMZSzach132413241
323.KGL "Szarotka" Wadowice Gorne127812662
324.TKKF "PROMYK" Ciechanow123012301
325.UKS "Iskra" Pila123011852
326.LZSzach121312131
327.KPZszach111011101
328.Palac Mlodziezy Koszalin110611061
329.IMUKSz "Debiut" Ostrowiec Swietokrzyski106910691

1 2 3 4

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Jeśli chcesz zniszczyć człowieka, naucz go grać w szachy."

~Oscar Wilde

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies