użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
301.M-GOK "GAMBIT" Slesin1625143113
302.MZKS "Unia" Nowa Sarzyna161814884
303.UKS "G4" Tarnowskie Gory161715103
304.UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj161115103
305.KS "GRYF" Kietrz161015862
306.LUKKS Miedziana Gora159913963
307.CK Lubianka159814676
308.KKKFSiT NiS "LAJKONIK" Krakow158715871
309.KSz ORLY Pleszew158513613
310.GLKS "Grom" w Skarzysku Koscielnym156915395
311.MDK Bialystok155512945
312.MGOK OSP Wozniki154915491
313.UKS "FALA" Swiekatowo154114383
314.MUKS Fidei Wegrow153915391
315.LKS Kanczuga153215321
316.DK Malogoszcz152215221
317.Stowarzyszenie "Nasz Rymanow"151114572
318.KSGU "Tecza" Krosno Odrz.149214921
319.UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski144913527
320.KSSSN "Ursynow Warszawa"141414141
321.KSz GAMBIT MDK Swidnica139213842
322.LZS "Kordian" Blizyn137013672
323.KGL "Szarotka" Wadowice Gorne127812662
324.TKKF "PROMYK" Ciechanow123012301
325.UKS "Iskra" Pila123011852
326.LZSzach121312131
327.KPZszach111011101
328.Palac Mlodziezy Koszalin110611061
329.IMUKSz "Debiut" Ostrowiec Swietokrzyski106910691

1 2 3 4

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Spokojne posunięcie często działa jak trzęsienie ziemi."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies