użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
301.SKS ORLIK Brzeg165314163
302.UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kolobrzeg164313973
303.SS-T "Lubcza" Raclawowka164214222
304.KSz "Zefir" Boguszowice164216012
305.UKS GCK Sekowo163216321
306.KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.162714576
307.M-GOK "GAMBIT" Slesin1625143413
308.MZKS "Unia" Nowa Sarzyna161814884
309.UKS "G4" Tarnowskie Gory161714923
310.UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj161115133
311.CK Lubianka160914716
312.MLKS "Czarni" Olecko160814696
313.LUKKS Miedziana Gora159914792
314.KSz ORLY Pleszew157613843
315.Stowarzyszenie "Nasz Rymanow"157014872
316.GLKS "Grom" w Skarzysku Koscielnym156915325
317.KS "GRYF" Kietrz156715652
318.MDK Bialystok156312955
319.MGOK OSP Wozniki154915491
320.UKS "FALA" Swiekatowo154114373
321.MUKS Fidei Wegrow153915391
322.DK Malogoszcz152215221
323.UKS REKORD Iwla152012533
324.LKS "Strazak" Zabrzeg151413623
325.LKS Kanczuga145714571
326.UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski144913497
327.KSGU "Tecza" Krosno Odrz.139913991
328.KSz GAMBIT MDK Swidnica139213842
329.LZS "Kordian" Blizyn135213482
330.K. Sz. Dwie Wieze Rzgow130612202
331.KGL "Szarotka" Wadowice Gorne129212732
332.LZSzach128612861
333.TKKF "PROMYK" Ciechanow123012301
334.UKS "Iskra" Pila123011852
335.IMUKSz "Debiut" Ostrowiec Swietokrzyski117911791
336.Palac Mlodziezy Koszalin110611061
337.KPZszach102810281

1 2 3 4

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Zdobycie pionka, wśród graczy o zbliżonej klasie gry, często oznacza wygranie partii."

~Jose Raul Capablanca

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies