użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
301.SKS ORLIK Brzeg165314163
302.UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kolobrzeg164313973
303.SS-T "Lubcza" Raclawowka164214222
304.KSz "Zefir" Boguszowice164216012
305.UKS GCK Sekowo163216321
306.KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.162714546
307.M-GOK "GAMBIT" Slesin1625143413
308.MZKS "Unia" Nowa Sarzyna161814884
309.UKS "G4" Tarnowskie Gory161714923
310.UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj161115133
311.CK Lubianka160914716
312.MLKS "Czarni" Olecko160814616
313.LUKKS Miedziana Gora158914742
314.KSz ORLY Pleszew157613843
315.Stowarzyszenie "Nasz Rymanow"157014872
316.GLKS "Grom" w Skarzysku Koscielnym156915335
317.KS "GRYF" Kietrz156715652
318.MDK Bialystok156312955
319.MGOK OSP Wozniki154915491
320.UKS "FALA" Swiekatowo154114373
321.MUKS Fidei Wegrow153915391
322.DK Malogoszcz152215221
323.UKS REKORD Iwla152012533
324.LKS "Strazak" Zabrzeg151413783
325.LKS Kanczuga145114511
326.UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski144913497
327.KSGU "Tecza" Krosno Odrz.139913991
328.KSz GAMBIT MDK Swidnica139213842
329.LZS "Kordian" Blizyn135213482
330.K. Sz. Dwie Wieze Rzgow130612383
331.KGL "Szarotka" Wadowice Gorne129212602
332.TKKF "PROMYK" Ciechanow123012301
333.UKS "Iskra" Pila123011852
334.IMUKSz "Debiut" Ostrowiec Swietokrzyski117311731
335.Palac Mlodziezy Koszalin110611061
336.KPZszach102810281

1 2 3 4


Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Dobry szachista ma zawsze szczęście."

~Jose Raul Capablanca

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies