użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
301.M-GOK "GAMBIT" Slesin1625143313
302.MLKS "Czarni" Olecko162314726
303.MZKS "Unia" Nowa Sarzyna161814884
304.UKS "G4" Tarnowskie Gory161714923
305.UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdroj161115103
306.KS "GRYF" Kietrz161015862
307.CK Lubianka160714666
308.UKSz "Skoczek" Choszczno160215194
309.LUKKS Miedziana Gora159913993
310.KSz ORLY Pleszew159113773
311.KKKFSiT NiS "LAJKONIK" Krakow158715871
312.Stowarzyszenie "Nasz Rymanow"157014872
313.GLKS "Grom" w Skarzysku Koscielnym156915315
314.MDK Bialystok155512945
315.MGOK OSP Wozniki154915491
316.UKS "FALA" Swiekatowo154114453
317.MUKS Fidei Wegrow153915391
318.LKS Kanczuga152615261
319.DK Malogoszcz152215221
320.UKS REKORD Iwla152012533
321.UKKS " Biala Krolowa" Pruszcz Gdanski144913367
322.KSGU "Tecza" Krosno Odrz.141214121
323.KSz GAMBIT MDK Swidnica139213842
324.LZS "Kordian" Blizyn135213482
325.K. Sz. Dwie Wieze Rzgow130612202
326.KGL "Szarotka" Wadowice Gorne129212732
327.LZSzach128612861
328.TKKF "PROMYK" Ciechanow123012301
329.UKS "Iskra" Pila123011852
330.Palac Mlodziezy Koszalin110611061
331.IMUKSz "Debiut" Ostrowiec Swietokrzyski108110811
332.KPZszach102810281

1 2 3 4

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Za przewagę pionka warto trochę pocierpieć."

~Wilhelm Steinitz

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies