użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
201.UKS "WDA" Lipusz1993169012
202.LKS "Piast" Srem1992175018
203.PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemysl198717134
204.UKS "Szach" Wolsztyn1983166718
205."Kudowianka" Kudowa Zdroj198119292
206.KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle1974162911
207.MKS Chelmza197417694
208.MCK Aleksandrow Kujawski197418132
209.UKS MDK Radom197316666
210.MKS KSOS Krakow196516839
211.MKS "Mragowia" Mragowo196519053
212.MAT Myslenice196215379
213.MSKS "GAMBIT" Tarnowiec195617734
214.M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce195116968
215.SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory1948153916
216.KS "Sparta" Nasielsk194818415
217.LZS SSz "PAT" Ligota Dolna194816927
218.KS "Nysa" NiS194617413
219.LKS Lotos Jablonna194116239
220.LZS "Goniec" Kluczbork193916945
221.UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin193716589
222.MPZSzach Krakow1937162315
223.CKR SSz Grojec193314794
224.LUKS "FENIKS" Mrocza192317985
225.KSz "Start" Elblag1921172316
226.KSN "Luczniczka" Bydgoszcz192016518
227.GZSN "Start" Gorzow Wlkp.191916148
228.TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice191718702
229.KSz Jelonka Jelenia Gora191619161
230.UKS "Magnus" Rzezawa191619161
231.UKS "Zak" Lomza191416192
232.ULKS "Niwka" Lomazy191318593
233.COR CORDIUM Starogard Gdanski190617603
234.TS "Kuznia" Rybnik190416755
235.MAZSzach w Warszawie190414852
236.UKS Roszada Radom189814952
237.KSz "SDK-Lotnik" Mielec189715585
238.UKS-STSz Sokolow Podlaski189718842
239.KS "Legion" Legionowo189416978
240.UKS "Mosinska Jedynka" Mosina189216667
241.UKS "Piatka" Wielun1891143016
242.LUKS "Tempo" Ozarow188116417
243.LKS "Plomien" Limanowa187518751
244.LKS "Promien" Kowalewo Pom.187013989
245.LZS "Wieza" Wiecbork186916078
246.WKS "FLOTA" Gdynia186315655
247.KSz "Gornik" Ledziny186217772
248.Klub Szachowy "Kana" Tarnow185616425
249.TKKF "Boronovia" Boronow185116287
250.UKS SP 1 Brzozow184716324
251.UKS Skoczek Milicz184718123
252.UKS "Refleks" Goscino184518451
253.KSz Gambit Przeworsk183816322
254.UKS REKORD Iwla183213984
255.M-LKS "WISLA" Nowe181216146
256.MLKS "Krajna" Sepolno Kr.180916336
257.UKS BASZTA Wodzislaw Slaski180715775
258.TKKF "Rzemyk" Gdynia180415438
259.KSz "Wieza" Smigiel180118011
260.UKS "MDK GDYNIA"179815206
261.LKS Ujkowice178517492
262.MKS "Rokita" Brzeg Dolny178315336
263.OKKFSiT "Cross" Opole178217821
264.KLUB MARYNARKI WOJENNEJ177817302
265.CK Lubianka177615117
266.LUKS "Iskra" Marzenin177517751
267.LKS "Plezuro" Skoki177416193
268.KSz "Hetman" Nowe Miasto Lubawskie177417473
269.LKS "Polonia" Poraj177215453
270.UKS ZSO Wloszakowice177014473
271.KS "Komunalni Sanok"177017701
272.UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo177017701
273.CKiS Skawina176316794
274.LUKS Fajslawice176115085
275.MCKiE Malbork175516369
276.UKS "Palac" Nieborow1752149610
277.UKS "Dziewiatka" Sieradz174814595
278.UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem174516905
279.KS "Unia" Bierun Stary174114856
280.LKS Dziecanovia Dziekanowice172117211
281.LKS "Mechanizator" Ustrzyki Dolne171516672
282.UKS Skoczek Elblag171417141
283.St Pokoj OPP w Pokoj171117111
284.SSz "Debiut" GCK Gizycko170915252
285.MUKS "Gambit" Miedzyrzec Podlaski169815814
286.UKS "Szach-Mat" Sycow169815655
287.WKSz Wolow168015763
288.LUKS Lubartow167616761
289.UKS "Caissa" Warszawa166814852
290.UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kolobrzeg166714604
291.UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1661150611
292.UKSz "Skoczek" Choszczno166115514
293.UKS "Zadrna" Kamienna Gora165514877
294.SKS ORLIK Brzeg165314213
295.MDK Bialystok165113155
296.GKS Gorzyce W164915046
297.SS-T "Lubcza" Raclawowka164214222
298.KSz "Zefir" Boguszowice163616232
299.UKS GCK Sekowo163216321
300.MLKS "Czarni" Olecko163114846

1 2 3 4

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Zawsze istnieje właściwe posunięcie. Trzeba je tylko znaleźć."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies