użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
201.KSz "HETMAN" Kielce200418413
202.WKS "Gornovia" Gorno200317114
203.MCK Aleksandrow Kujawski200218272
204."Caissa Pion" Zielona Gora200116834
205.OKSz "Spolem" Opole199917407
206.JKSz-W Jarocin1998165910
207.STMGK Strzelce Krajenskie199816579
208.UKS MDK Otwock1997156814
209.PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemysl198716556
210.LZS "Goniec" Kluczbork198717035
211.UKS "Szach" Wolsztyn1983166718
212.UKS "MDK GDYNIA"197915807
213.KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle1974161110
214.MKS Chelmza197417694
215.MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn1973145214
216.UKS MDK Radom197316716
217.MKS "Mragowia" Mragowo196519033
218.MSKS "GAMBIT" Tarnowiec195617734
219.LKS Kosienice195618793
220.M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce195116968
221.SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory1948155813
222.KS "Sparta" Nasielsk194818375
223.MUKS "Gambit" Miedzyrzec Podlaski194716535
224.MLKS "Krajna" Sepolno Kr.194616657
225.KS "Nysa" NiS194616853
226.LKS Lotos Jablonna194116189
227.MPZSzach Krakow1937157115
228.LZS SSz "PAT" Ligota Dolna193716917
229.UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin193416569
230.CKR SSz Grojec193314235
231.KSz Jelonka Jelenia Gora193119311
232.MKS KSOS Krakow192316859
233.KSz "Start" Elblag1921172516
234.TS "Kuznia" Rybnik192116785
235.UKS "Magnus" Rzezawa191619161
236.UKS "Zak" Lomza191416192
237.ULKS "Niwka" Lomazy191318383
238."Kudowianka" Kudowa Zdroj190818692
239.UKS Skoczek Milicz190818353
240.Fundacja im. Adolfa Anderssena190619061
241.TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice190418013
242.KS "Legion" Legionowo190217158
243.UKS ZSO Wloszakowice190213854
244.KSz "Gornik" Ledziny190018152
245.MAZSzach w Warszawie190014532
246.KSz "SDK-Lotnik" Mielec189715585
247.LUKS "FENIKS" Mrocza189416495
248.GZSN "Start" Gorzow Wlkp.189316118
249.UKS-STSz Sokolow Podlaski189318822
250.UKS "Mosinska Jedynka" Mosina189216687
251.Klub Szachowy "Kana" Tarnow188216335
252.UKS "Czarny Kon" Olkusz188217796
253.LUKS "Tempo" Ozarow188116687
254.UKS Roszada Radom188018801
255.LKS "Plomien" Limanowa187518751
256.LKS "Promien" Kowalewo Pom.187013929
257.LZS "Wieza" Wiecbork186915908
258.WKS "FLOTA" Gdynia186315664
259.UKS SP 1 Brzozow184715283
260.UKS "Refleks" Goscino184518451
261.KSN "Luczniczka" Bydgoszcz184016147
262.KSz Gambit Przeworsk183817152
263.ITS "Kopernik" Inowroclaw1837163012
264.UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo183318331
265.TKKF "Boronovia" Boronow182215997
266.M-LKS "WISLA" Nowe182116116
267.UKS Skoczek Elblag180918091
268.MKS "Rokita" Brzeg Dolny180315256
269.KSz "Wieza" Smigiel180117292
270.UKS BASZTA Wodzislaw Slaski179815535
271.LKS "Mechanizator" Ustrzyki Dolne179517572
272.UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem179217295
273.UKS "SZACH-MAT" Przemkow179217921
274.LKS Ujkowice178517492
275.OKKFSiT "Cross" Opole178217821
276.UKS "Dziewiatka" Sieradz177714595
277.LUKS "Iskra" Marzenin177517751
278.LKS "Plezuro" Skoki177415963
279.KSz "Hetman" Nowe Miasto Lubawskie177416915
280.ZPZSzach177417741
281.TKKF "Rzemyk" Gdynia177315408
282.KS "Komunalni Sanok"177017701
283.LKS "Polonia" Poraj176615373
284.CKiS Skawina176316913
285.LUKS Fajslawice176115085
286.UKS "Piatka" Wielun1759143016
287.UKS "Palac" Nieborow1745144011
288.KS "Unia" Bierun Stary172614846
289.LKS Dziecanovia Dziekanowice172117211
290.UKS "Szach-Mat" Sycow171715675
291.SSz "Debiut" GCK Gizycko170915252
292.UKSz "Skoczek" Choszczno170215624
293.WKSz Wolow168015763
294.UKS "Hetman" Puszcza Marianska167714227
295.GKS Gorzyce W167615217
296.LUKS Lubartow167616761
297.UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1674152311
298.St Pokoj OPP w Pokoj166316631
299.UKS "Caissa" Warszawa165814802
300.UKS "Zadrna" Kamienna Gora165514887

1 2 3 4

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Boks przypomina grę w szachy, tylko rozgrywaną tysiąc razy szybciej."

~Hugh Laurie

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies