użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
201."Caissa Pion" Zielona Gora200116834
202.OKSz "Spolem" Opole199917407
203.JKSz-W Jarocin1998165910
204.STMGK Strzelce Krajenskie199816719
205.COR CORDIUM Starogard Gdanski199818154
206.UKS MDK Otwock1997156614
207.PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemysl198716556
208.UKS "Szach" Wolsztyn1983166718
209.LZS "Goniec" Kluczbork198017025
210.KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle1974161010
211.MKS Chelmza197417694
212.MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn1973145414
213.UKS MDK Radom197316776
214.TKSzach Tarnobrzeg197119142
215.MKS "Mragowia" Mragowo196519033
216.KSz "HETMAN" Kielce195618253
217.MSKS "GAMBIT" Tarnowiec195617734
218.LKS Kosienice195618793
219.M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce195116938
220.SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory1948156013
221.KS "Sparta" Nasielsk194818375
222.MUKS "Gambit" Miedzyrzec Podlaski194716535
223.MLKS "Krajna" Sepolno Kr.194616657
224.KS "Nysa" NiS194616713
225.LKS Lotos Jablonna194116179
226.MPZSzach Krakow1937157115
227.LZS SSz "PAT" Ligota Dolna193716917
228.UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin193416559
229.CKR SSz Grojec193314235
230.KSz Jelonka Jelenia Gora193119311
231.UKS "MDK GDYNIA"192815857
232.KSz "Start" Elblag1921172516
233."Kudowianka" Kudowa Zdroj191718742
234.UKS "Magnus" Rzezawa191619161
235.UKS "Zak" Lomza191416192
236.ULKS "Niwka" Lomazy191318383
237.UKS ZSO Wloszakowice191113864
238.UKS Skoczek Milicz190818353
239.MKS KSOS Krakow190616799
240.Fundacja im. Adolfa Anderssena190619061
241.TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice190418013
242.KS "Legion" Legionowo190217158
243.KSz "Gornik" Ledziny190218142
244.MAZSzach w Warszawie190014532
245.KSz "SDK-Lotnik" Mielec189715585
246.LUKS "FENIKS" Mrocza189416146
247.UKS-STSz Sokolow Podlaski189318822
248.UKS "Czarny Kon" Olkusz189317846
249.UKS "Mosinska Jedynka" Mosina189216717
250.GZSN "Start" Gorzow Wlkp.188716048
251.Klub Szachowy "Kana" Tarnow188216335
252.TS "Kuznia" Rybnik188216695
253.LUKS "Tempo" Ozarow188116687
254.LKS "Plomien" Limanowa187518751
255.UKS Roszada Radom187218721
256.LKS "Promien" Kowalewo Pom.187014796
257.LZS "Wieza" Wiecbork186916117
258.WKS "FLOTA" Gdynia186316823
259.UKS SP 1 Brzozow184715203
260.UKS "Refleks" Goscino184518451
261.KSN "Luczniczka" Bydgoszcz184016137
262.KSz Gambit Przeworsk183817152
263.ITS "Kopernik" Inowroclaw1837163012
264.UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo183318331
265.UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem182817315
266.TKKF "Boronovia" Boronow182215987
267.M-LKS "WISLA" Nowe182116116
268.MKS "Rokita" Brzeg Dolny181615466
269.KSz "Wieza" Smigiel180117332
270.UKS BASZTA Wodzislaw Slaski179815535
271.UKS "SZACH-MAT" Przemkow179217921
272.LKS Ujkowice178517492
273.OKKFSiT "Cross" Opole178217821
274.UKS "Dziewiatka" Sieradz177714595
275.LUKS "Iskra" Marzenin177517751
276.LKS "Plezuro" Skoki177415963
277.KSz "Hetman" Nowe Miasto Lubawskie177416915
278.ZPZSzach177417741
279.TKKF "Rzemyk" Gdynia177315408
280.KS "Komunalni Sanok"177017701
281.UKS Skoczek Elblag176717671
282.CKiS Skawina176316913
283.LKS "Polonia" Poraj176315333
284.LUKS Fajslawice176115085
285.UKS "Piatka" Wielun1759143016
286.UKS "Palac" Nieborow1745144011
287.KS "Unia" Bierun Stary172614846
288.LKS Dziecanovia Dziekanowice172117211
289.UKS "Caissa" Warszawa170915052
290.SSz "Debiut" GCK Gizycko170915252
291.UKSz "Skoczek" Choszczno170215624
292.LKS "Mechanizator" Ustrzyki Dolne168416841
293.WKSz Wolow168015763
294.UKS "Hetman" Puszcza Marianska167714906
295.GKS Gorzyce W167615217
296.LUKS Lubartow167616761
297.UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1674153311
298.St Pokoj OPP w Pokoj166316631
299.UKS "Szach-Mat" Sycow165915565
300.UKS "Zadrna" Kamienna Gora165514887

1 2 3 4


Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Kto boi się mieć izolowanego pionka na linii d, niech przestanie raczej grać w szachy."

~Siegbert Tarrasch

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies