użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
201.PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemysl198716685
202.UKS "Szach" Wolsztyn1983166718
203."Kudowianka" Kudowa Zdroj198119292
204.KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle1974163311
205.MKS Chelmza197417694
206.MCK Aleksandrow Kujawski197418132
207.UKS MDK Radom197316666
208.MKS "Mragowia" Mragowo196519053
209.MSKS "GAMBIT" Tarnowiec195617734
210.M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce195116968
211.SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory1948152917
212.KS "Sparta" Nasielsk194818415
213.LZS SSz "PAT" Ligota Dolna194816927
214.KS "Nysa" NiS194617403
215.LKS Lotos Jablonna194116219
216.KLIM UKSz Gambit Starachowice1939162412
217.LZS "Goniec" Kluczbork193916945
218.UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin193716569
219.MPZSzach Krakow1937158916
220.CKR SSz Grojec193314794
221.MKS KSOS Krakow192316809
222.MLKS "Krajna" Sepolno Kr.192316747
223.KSz "Start" Elblag1921172316
224.KSN "Luczniczka" Bydgoszcz192016528
225.TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice191718702
226.KSz Jelonka Jelenia Gora191619161
227.UKS "Magnus" Rzezawa191619161
228.UKS "Zak" Lomza191416192
229.ULKS "Niwka" Lomazy191318593
230.COR CORDIUM Starogard Gdanski191217513
231.TS "Kuznia" Rybnik190416755
232.MAZSzach w Warszawie190414722
233.GZSN "Start" Gorzow Wlkp.190216128
234.UKS Roszada Radom189814952
235.KSz "SDK-Lotnik" Mielec189715585
236.UKS-STSz Sokolow Podlaski189718842
237.KS "Legion" Legionowo189416978
238.LUKS "FENIKS" Mrocza189417664
239.UKS "Mosinska Jedynka" Mosina189216667
240.LUKS "Tempo" Ozarow188116457
241.LKS "Plomien" Limanowa187518751
242.LKS "Promien" Kowalewo Pom.187013909
243.LZS "Wieza" Wiecbork186916078
244.KSz "Gornik" Ledziny186517842
245.WKS "FLOTA" Gdynia186315655
246.Klub Szachowy "Kana" Tarnow185616425
247.TKKF "Boronovia" Boronow185116307
248.UKS SP 1 Brzozow184716324
249.UKS Skoczek Milicz184718133
250.UKS "Piatka" Wielun1845145317
251.UKS "Refleks" Goscino184518451
252.KSz Gambit Przeworsk183816873
253.ITS "Kopernik" Inowroclaw1837162412
254.UKS "MDK GDYNIA"183615266
255.UKS REKORD Iwla183213984
256.M-LKS "WISLA" Nowe181216146
257.UKS BASZTA Wodzislaw Slaski180715865
258.TKKF "Rzemyk" Gdynia180415438
259.KSz "Wieza" Smigiel180118011
260.LKS Ujkowice178517492
261.MKS "Rokita" Brzeg Dolny178315336
262.OKKFSiT "Cross" Opole178217821
263.LUKS "Iskra" Marzenin177517751
264.LKS "Plezuro" Skoki177416193
265.KSz "Hetman" Nowe Miasto Lubawskie177417473
266.UKS "Hetman Elblag"177417741
267.UKS ZSO Wloszakowice177014493
268.KS "Komunalni Sanok"177017701
269.LKS "Polonia" Poraj176615403
270.CKiS Skawina176316784
271.LUKS Fajslawice176115085
272.MCKiE Malbork175716329
273.KLUB MARYNARKI WOJENNEJ175316762
274.UKS "Palac" Nieborow1752149110
275.UKS Skoczek Elblag175117511
276.KS "Unia" Bierun Stary174814876
277.UKS "Dziewiatka" Sieradz174814545
278.UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem174516824
279.UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo174517451
280.UKS "Szach-Mat" Sycow174015725
281.LKS "Mechanizator" Ustrzyki Dolne173717262
282.LKS Dziecanovia Dziekanowice172117211
283.St Pokoj OPP w Pokoj171117111
284.SSz "Debiut" GCK Gizycko170915252
285.MUKS "Gambit" Miedzyrzec Podlaski169815814
286.UKS "Hetman" Puszcza Marianska169214926
287.WKSz Wolow168015763
288.LUKS Lubartow167616761
289.UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kolobrzeg166914504
290.UKS "Caissa" Warszawa166814852
291.UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1661150911
292.UKS "Zadrna" Kamienna Gora165514877
293.SKS ORLIK Brzeg165314213
294.GKS Gorzyce W164915096
295.UKSz "Skoczek" Choszczno164915454
296.SS-T "Lubcza" Raclawowka164214222
297.KSz "Zefir" Boguszowice164216012
298.MLKS "Czarni" Olecko164114866
299.UKS GCK Sekowo163216321
300.KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.162714686

1 2 3 4

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Końcówki pionkowe są w szachach tym, czym wbicie piłki do dołka w golfie."

~Cecil Purdy

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies