użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
201.LZS "Goniec" Kluczbork198717035
202.UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo198519851
203.UKS "Szach" Wolsztyn1983166818
204.UKS "MDK GDYNIA"197915696
205.KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle1974161310
206.MKS Chelmza197417694
207.LKS "Strazak" Zabrzeg197415054
208.UKS MDK Radom197316716
209.KSz Jelonka Jelenia Gora196819681
210.MKS "Mragowia" Mragowo196519033
211.MSKS "GAMBIT" Tarnowiec195617734
212.M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce195116968
213.LZS SSz "PAT" Ligota Dolna194916927
214.SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory1948154813
215.KS "Sparta" Nasielsk194818375
216.KSN "Luczniczka" Bydgoszcz194616538
217."Kudowianka" Kudowa Zdroj194618872
218.KS "Nysa" NiS194616853
219.LKS Lotos Jablonna194116189
220.UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin193816549
221.MPZSzach Krakow1937158116
222.CKR SSz Grojec193314794
223.MLKS "Krajna" Sepolno Kr.193116727
224.MUKS "Gambit" Miedzyrzec Podlaski192716495
225.Fundacja im. Adolfa Anderssena192619261
226.MKS KSOS Krakow192316839
227.KSz "Start" Elblag1921172516
228.TS "Kuznia" Rybnik192116785
229.UKS "Magnus" Rzezawa191619161
230.UKS Skoczek Milicz191418503
231.UKS "Zak" Lomza191416192
232.KLIM UKSz Gambit Starachowice1913159911
233.ULKS "Niwka" Lomazy191318393
234.COR CORDIUM Starogard Gdanski191217473
235.WKS "FLOTA" Gdynia190816636
236.TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice190418013
237.UKS ZSO Wloszakowice189913884
238.KSz "SDK-Lotnik" Mielec189715585
239.KS "Legion" Legionowo189417048
240.LUKS "FENIKS" Mrocza189417634
241.GZSN "Start" Gorzow Wlkp.189316118
242.UKS-STSz Sokolow Podlaski189318822
243.UKS "Mosinska Jedynka" Mosina189216647
244.UKS Roszada Radom188414882
245.UKS "Czarny Kon" Olkusz188217646
246.LUKS "Tempo" Ozarow188116687
247.LKS "Plomien" Limanowa187518751
248.TG "Sokol" Mielec187418741
249.LKS "Promien" Kowalewo Pom.187013929
250.KSz "Gornik" Ledziny187017942
251.MAZSzach w Warszawie187014382
252.LZS "Wieza" Wiecbork186916008
253.Klub Szachowy "Kana" Tarnow185615954
254.UKS SP 1 Brzozow184716004
255.UKS "Refleks" Goscino184518451
256.KSz Gambit Przeworsk183817152
257.ITS "Kopernik" Inowroclaw1837162812
258.LKS "Mechanizator" Ustrzyki Dolne183317762
259.TKKF "Boronovia" Boronow182216227
260.M-LKS "WISLA" Nowe181416096
261.MKS "Rokita" Brzeg Dolny181415336
262.UKS BASZTA Wodzislaw Slaski180315925
263.KSz "Wieza" Smigiel180118011
264.UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem179217275
265.TKKF "Rzemyk" Gdynia179215438
266.UKS "SZACH-MAT" Przemkow178917891
267.UKS Skoczek Elblag178717871
268.UKS "Piatka" Wielun1786143216
269.LKS Ujkowice178517492
270.OKKFSiT "Cross" Opole178217821
271.UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kolobrzeg177714924
272.UKS "Dziewiatka" Sieradz177714595
273.LUKS "Iskra" Marzenin177517751
274.LKS "Plezuro" Skoki177416033
275.ZPZSzach177417741
276.KSz "Hetman" Nowe Miasto Lubawskie177417473
277.KS "Komunalni Sanok"177017701
278.LKS "Polonia" Poraj176615493
279.CKiS Skawina176316784
280.LUKS Fajslawice176115085
281.MCKiE Malbork175716289
282.KLUB MARYNARKI WOJENNEJ175116752
283.UKS "Palac" Nieborow1750144711
284.KS "Unia" Bierun Stary173514866
285.LKS Dziecanovia Dziekanowice172117211
286.SSz "Debiut" GCK Gizycko170915252
287.WKSz Wolow168015763
288.UKS "Hetman" Puszcza Marianska167714227
289.LUKS Lubartow167616761
290.UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1674152611
291.St Pokoj OPP w Pokoj166316631
292.UKS "Caissa" Warszawa165814802
293.UKS "Szach-Mat" Sycow165715324
294.UKS "Zadrna" Kamienna Gora165514887
295.SKS ORLIK Brzeg165314213
296.GKS Gorzyce W164715207
297.SS-T "Lubcza" Raclawowka164214222
298.KSz "Zefir" Boguszowice164216012
299.UKS GCK Sekowo163216321
300.KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.162714676

1 2 3 4

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Ludzi poznaje się najlepiej w czasie długiej podróży oraz grając z nim w szachy."

~przysłowie angielskie

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies