użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
201.LZS "Goniec" Kluczbork198717035
202.UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo198519851
203.UKS "Szach" Wolsztyn1983166818
204.UKS "MDK GDYNIA"197915566
205.KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle1974161710
206.MKS Chelmza197417694
207.LKS "Strazak" Zabrzeg197415054
208.UKS MDK Radom197316716
209.KSz Jelonka Jelenia Gora196819681
210.MKS "Mragowia" Mragowo196519053
211.LZS SSz "PAT" Ligota Dolna196416947
212.MSKS "GAMBIT" Tarnowiec195617734
213.M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce195116968
214."Kudowianka" Kudowa Zdroj195118812
215.SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory1948154913
216.KS "Sparta" Nasielsk194818375
217.KSN "Luczniczka" Bydgoszcz194616538
218.KS "Nysa" NiS194616853
219.LKS Lotos Jablonna194116199
220.UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin193716569
221.MPZSzach Krakow1937158516
222.CKR SSz Grojec193314794
223.MUKS "Gambit" Miedzyrzec Podlaski192716495
224.Fundacja im. Adolfa Anderssena192619261
225.MKS KSOS Krakow192316839
226.MLKS "Krajna" Sepolno Kr.192316747
227.KSz "Start" Elblag1921172616
228.TS "Kuznia" Rybnik192116785
229.TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice191717993
230.UKS "Magnus" Rzezawa191619161
231.UKS "Zak" Lomza191416192
232.KLIM UKSz Gambit Starachowice1913159911
233.ULKS "Niwka" Lomazy191318393
234.COR CORDIUM Starogard Gdanski191217513
235.WKS "FLOTA" Gdynia190816516
236.UKS Skoczek Milicz190618563
237.UKS-STSz Sokolow Podlaski190218872
238.KSz "SDK-Lotnik" Mielec189715585
239.KS "Legion" Legionowo189417048
240.LUKS "FENIKS" Mrocza189417664
241.GZSN "Start" Gorzow Wlkp.189316118
242.UKS "Mosinska Jedynka" Mosina189216617
243.UKS Roszada Radom188414882
244.UKS "Czarny Kon" Olkusz188217646
245.LUKS "Tempo" Ozarow188116647
246.LKS "Plomien" Limanowa187518751
247.TG "Sokol" Mielec187418741
248.LKS "Promien" Kowalewo Pom.187013929
249.KSz "Gornik" Ledziny187017942
250.MAZSzach w Warszawie187014382
251.LZS "Wieza" Wiecbork186916078
252.UKS ZSO Wloszakowice186213934
253.Klub Szachowy "Kana" Tarnow185615954
254.UKS SP 1 Brzozow184716444
255.UKS "Refleks" Goscino184518451
256.KSz Gambit Przeworsk183816702
257.ITS "Kopernik" Inowroclaw1837162612
258.TKKF "Boronovia" Boronow182216247
259.LKS "Mechanizator" Ustrzyki Dolne181817852
260.UKS BASZTA Wodzislaw Slaski181815935
261.M-LKS "WISLA" Nowe181216096
262.KSz "Wieza" Smigiel180118011
263.UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem179217055
264.TKKF "Rzemyk" Gdynia179215438
265.UKS "SZACH-MAT" Przemkow178917891
266.UKS Skoczek Elblag178717871
267.UKS "Piatka" Wielun1786143216
268.LKS Ujkowice178517492
269.MKS "Rokita" Brzeg Dolny178415276
270.OKKFSiT "Cross" Opole178217821
271.UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kolobrzeg177714834
272.UKS "Dziewiatka" Sieradz177714595
273.LUKS "Iskra" Marzenin177517751
274.LKS "Plezuro" Skoki177416033
275.ZPZSzach177417741
276.KSz "Hetman" Nowe Miasto Lubawskie177417473
277.KS "Komunalni Sanok"177017701
278.LKS "Polonia" Poraj176615493
279.CKiS Skawina176316784
280.LUKS Fajslawice176115085
281.MCKiE Malbork175716289
282.KLUB MARYNARKI WOJENNEJ175116752
283.UKS "Palac" Nieborow1750144711
284.KS "Unia" Bierun Stary174514896
285.LKS Dziecanovia Dziekanowice172117211
286.SSz "Debiut" GCK Gizycko170915252
287.WKSz Wolow168015763
288.UKS "Hetman" Puszcza Marianska167714227
289.LUKS Lubartow167616761
290.UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1674153111
291.St Pokoj OPP w Pokoj167416741
292.UKS "Szach-Mat" Sycow166315344
293.UKS "Caissa" Warszawa165814802
294.UKS "Zadrna" Kamienna Gora165514877
295.SKS ORLIK Brzeg165314213
296.GKS Gorzyce W164915257
297.SS-T "Lubcza" Raclawowka164214222
298.KSz "Zefir" Boguszowice164216012
299.MLKS "Czarni" Olecko164114756
300.UKS GCK Sekowo163216321

1 2 3 4

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Niektóre skoczki nie skaczą, lecz kuśtykają."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies