użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
201.UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo198519851
202.UKS "Szach" Wolsztyn1983166818
203.UKS "MDK GDYNIA"197915516
204.KKSz "Szach" Kedzierzyn-Kozle1974163111
205.MKS Chelmza197417694
206.LKS "Strazak" Zabrzeg197414814
207.UKS MDK Radom197316676
208.KSz Jelonka Jelenia Gora196819681
209.MKS "Mragowia" Mragowo196519053
210.LZS SSz "PAT" Ligota Dolna196416947
211.MAT Myslenice196015719
212.MSKS "GAMBIT" Tarnowiec195617734
213.M-G UKS "Pogon" Nowe Skalmierzyce195116968
214.SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Gory1948157315
215.KS "Sparta" Nasielsk194818415
216.LZS "Goniec" Kluczbork194816965
217.MCK Aleksandrow Kujawski194617992
218.KS "Nysa" NiS194617403
219."Kudowianka" Kudowa Zdroj194318772
220.LKS Lotos Jablonna194116169
221.UKS "SZACHOWA DWOJKA" Szubin193716569
222.MPZSzach Krakow1937158516
223.CKR SSz Grojec193314794
224.MUKS "Gambit" Miedzyrzec Podlaski192716495
225.MKS KSOS Krakow192316839
226.KSN "Luczniczka" Bydgoszcz192316528
227.MLKS "Krajna" Sepolno Kr.192316747
228.KSz "Start" Elblag1921172016
229.TSz / KSz "BYSTROVIA" Bystrowice191718702
230.UKS "Magnus" Rzezawa191619161
231.UKS "Zak" Lomza191416192
232.ULKS "Niwka" Lomazy191318393
233.COR CORDIUM Starogard Gdanski191217513
234.TS "Kuznia" Rybnik191016765
235.UKS-STSz Sokolow Podlaski190218872
236.UKS Roszada Radom189814952
237.KSz "SDK-Lotnik" Mielec189715585
238.KS "Legion" Legionowo189417048
239.LUKS "FENIKS" Mrocza189417664
240.GZSN "Start" Gorzow Wlkp.189316118
241.UKS "Mosinska Jedynka" Mosina189216627
242.LUKS "Tempo" Ozarow188116647
243.LKS "Plomien" Limanowa187518751
244.TG "Sokol" Mielec187418741
245.LKS "Promien" Kowalewo Pom.187013879
246.MAZSzach w Warszawie187014552
247.LZS "Wieza" Wiecbork186916078
248.KSz "Gornik" Ledziny186517912
249.WKS "FLOTA" Gdynia186316155
250.Klub Szachowy "Kana" Tarnow185616425
251.UKS ZSO Wloszakowice185414903
252.TKKF "Boronovia" Boronow185116307
253.UKS SP 1 Brzozow184716354
254.UKS Skoczek Milicz184718173
255.UKS "Refleks" Goscino184518451
256.KSz Gambit Przeworsk183816702
257.ITS "Kopernik" Inowroclaw1837162612
258.UKS REKORD Iwla183213984
259.LKS "Mechanizator" Ustrzyki Dolne181817672
260.M-LKS "WISLA" Nowe181216146
261.UKS BASZTA Wodzislaw Slaski180715995
262.KSz "Wieza" Smigiel180118011
263.TKKF "Rzemyk" Gdynia179215438
264.UKS Skoczek Elblag179217921
265.UKS "Piatka" Wielun1786143316
266.LKS Ujkowice178517492
267.MKS "Rokita" Brzeg Dolny178415276
268.OKKFSiT "Cross" Opole178217821
269.UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kolobrzeg177714774
270.UKS "Dziewiatka" Sieradz177714595
271.LUKS "Iskra" Marzenin177517751
272.LKS "Plezuro" Skoki177416033
273.ZPZSzach177417741
274.KSz "Hetman" Nowe Miasto Lubawskie177417473
275.KS "Komunalni Sanok"177017701
276.LKS "Polonia" Poraj176615483
277.CKiS Skawina176316784
278.LUKS Fajslawice176115085
279.MCKiE Malbork175716289
280.KLUB MARYNARKI WOJENNEJ175316662
281.UKS "Palac" Nieborow1750148710
282.UKS "Szach-Mat" Sycow174715765
283.UKS "Orlik" Rudnik n/Sanem174516915
284.KS "Unia" Bierun Stary173114816
285.LKS Dziecanovia Dziekanowice172117211
286.SSz "Debiut" GCK Gizycko170915252
287.WKSz Wolow168015763
288.UKS "Hetman" Puszcza Marianska167714227
289.LUKS Lubartow167616761
290.UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1674153111
291.St Pokoj OPP w Pokoj167416741
292.UKS "Caissa" Warszawa166814852
293.UKS "Zadrna" Kamienna Gora165514877
294.SKS ORLIK Brzeg165314213
295.GKS Gorzyce W164915066
296.SS-T "Lubcza" Raclawowka164214222
297.KSz "Zefir" Boguszowice164216012
298.MLKS "Czarni" Olecko164114756
299.UKS GCK Sekowo163216321
300.KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.162714666

1 2 3 4

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Dziesięć morderstw nie mieści w sobie tyle zbrodni, ile jedna partia szachów."

~Arthur Conan Doyle

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies