użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
101.BKS "Chemik" Bydgoszcz2214159225
102."Strzelec" Strzelce Opolskie2207170410
103.UKS "Palac Mlodziezy" Katowice2205157425
104.MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn2204153516
105.RzKSz Rzeszow2199168511
106.KSz "Gambit" Swiecie2195169715
107.UKS "Ognisko" Rydultowy2192170320
108.SSz Pocztowiec Bydgoszcz2191187216
109.AZS Poznan2186177920
110.MGLKS "Parnas" Olawa218518279
111.KS KORONA Zakrzewo2184191112
112.KSz Gryf Szczecin2181165228
113.LUKSz "Orient" Sokolka218115909
114.KS DORS Ruda Slaska2180183219
115.MLKSz Myslenice2179192820
116.UKS "WDA" Lipusz2177175614
117.MUKS "Wieza Kornicka" Kornik2175166913
118.SSz BDK Biskupiec217319053
119.KSz "Warsaw Sharks" Warszawa216520163
120.UKS "POGON Olesnica"2164185911
121.LKS "Sparta" Lubliniec216318018
122.UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski2163178913
123.KS "Roszada" Zory2162192111
124.St Eurobeskidy Lodygowice2159179613
125.ChTS Chorzow2158174111
126.PUKS "Karolina" Tarnow215718845
127.UKS "KSM Tecza" Koscian2154181710
128.SSz "Modus" Warszawa2153168013
129.UKS "Hetman Koronny" Trzebinia2150173013
130.UKS SP11 "Skoczek" Tczew2149151610
131.LKS "Szach-Centrum" Lodz2149177819
132.MKS przy MDK Trzcianka2147186913
133.TMS "Roszada" Gliwice2146179027
134.LKS "Sanovia" Lesko214319882
135.AKS Mikolow2139169518
136.LKS "Stomil" Belchatow2137166012
137.Hetman Wschowa213721371
138.LZS "Mewa" Goliszow213517852
139.KS "Korona" Krakow2134185811
140.UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice2132174312
141.UKS "Trzydziestka" Olsztyn213216398
142.RKS "MAT" Ruda Slaska213015858
143.UKS "Debiut" Przedwojow2129198610
144.UKS "Centrum" Tczew2128168615
145.LUKKS Kielce2127168420
146.UKS "Czternastka" Warszawa2125152838
147.AZS UMK Torun2124168213
148.MKSz DIAGONALIA Imielin2122147914
149.LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski2121188110
150.SKS SMOL - BUD Gizycko2117170911
151.GLKS Goniec Zarow2117171412
152.RUKS Korona-Rawbud Rawicz2117136011
153.MAT Myslenice210815959
154.WKSz 1938 Wloclawek2104175412
155.TKKF Leskowiec -Wieza Wadowice210418015
156.PKS MAT Bialoleka209918936
157.KKSz "Urania" Krosno2096156914
158.OSz "Baszta" Szamotuly2095174010
159.UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski2087170517
160.WOK Walbrzych2085163211
161.KS "Polanica-Zdroj"2083177317
162.UKS SP1 Lezajsk208016965
163.UKS "Polan" Poznan207716375
164.UKS "Gedanensis" Gdansk2076169117
165.KS HETMAN Marklowice207519285
166.LKSz Lublin2067163035
167.LKSz "Caissa" Lubsko206719049
168.UKS SP1 "Jedynka" Tychy2066154620
169.UKS przy SP 8 Chrzanow2063166022
170.SCS "Sokol" Chorzow206217678
171.UKS "Bialy Pion" Gryfino206116626
172.OSiR Tuchola205818085
173.Szachowy Uniwersytet Warszawa205620561
174.WKSz HETMAN Walbrzych205616803
175.MKS "Wicher" Zbaszyn2054161120
176.Raszyn Poznan2050166519
177.UKS Koscielec2033162611
178.NOK Naklo203316766
179.L-UKS "Burza" Rogi203218004
180.GKSz "Kornuty" Gorlice203116449
181.KSz Sulechow203018866
182.KS "Wesola" Warszawa2023167913
183.MKS "EMDEK" Bydgoszcz2021165523
184.UKS "Szach" Gryfice2017166111
185.UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn201616018
186."Hetman" Ostrowiec Sw.2015170614
187.TKSzach Tarnobrzeg201519362
188.LKS "Wisla" Strumien201519702
189.PKS "Lesny" Bydgoszcz201414268
190.LKS "Olszanica"201117254
191.S-KKS Przemysl201116276
192.WKS "Gornovia" Gorno200317114
193.MCK Aleksandrow Kujawski200218272
194."Caissa Pion" Zielona Gora200116834
195.OKSz "Spolem" Opole199917407
196.JKSz-W Jarocin1998167810
197.STMGK Strzelce Krajenskie199816599
198.UKS MDK Otwock1997157014
199.LKS "Piast" Srem1992175418
200.PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemysl198716685

1 2 3 4

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Nikt jeszcze nie wygrał partii przez jej poddanie."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies