użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
101.UKS "GONIEC" Staniatki220115649
102.MKSz GRYF Debica219720768
103.LZS "Mewa" Goliszow219619504
104.KSz "Gambit" Swiecie2195169615
105.PKS "Wiatrak" Bydgoszcz2194181716
106.KS DORS Ruda Slaska2193185222
107.UKS "Ognisko" Rydultowy2191170421
108.KS "Roszada" Zory2191192411
109.MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn2190152516
110.AZS Poznan2186177520
111.KS KORONA Zakrzewo2184189412
112.LUKSz "Orient" Sokolka2181157210
113.MGLKS "Parnas" Olawa218118229
114.MLKSz Myslenice2179193220
115.MUKS "Wieza Kornicka" Kornik2175167113
116.UKS "POGON Olesnica"2172186710
117.KSz SKOCZEK TROJANSKI2167191714
118.KSz Gryf Szczecin2165164728
119.KSz "Warsaw Sharks" Warszawa216520163
120.TG "Sokol" Mielec216518703
121.UKS "OPP" Torun2164172423
122.LKS "Sparta" Lubliniec216318038
123.UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski2163178913
124.PUKS "Karolina" Tarnow215718914
125.SSz BDK Biskupiec215418993
126.SSz "Modus" Warszawa2153168513
127.AZS UMK Torun2151170612
128.UKS "Hetman Koronny" Trzebinia2150174014
129.UKS SP11 "Skoczek" Tczew2149151310
130.St Eurobeskidy Lodygowice2149179813
131.LKS "Szach-Centrum" Lodz2149177519
132.TMS "Roszada" Gliwice2146178427
133.LKS "Sanovia" Lesko214321431
134.UKS "Czarny Kon" Olkusz213917948
135.LKS "Stomil" Belchatow2137166012
136.Hetman Wschowa213721371
137.WKSz 1938 Wloclawek2136176712
138.KS "Korona" Krakow2134186711
139.UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice2132174616
140.RKS "MAT" Ruda Slaska213015598
141.UKS "Debiut" Przedwojow2129199410
142.UKS "Centrum" Tczew2128168615
143.LUKKS Kielce2127168620
144.LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski2121188710
145.MKSz DIAGONALIA Imielin2120148214
146.SKS SMOL - BUD Gizycko2117172511
147.RUKS Korona-Rawbud Rawicz2117136311
148.UKS "Trzydziestka" Olsztyn211416289
149.KSz "Piatka" Skierniewice2111157120
150.MAT Myslenice2110155610
151.TKKF Leskowiec -Wieza Wadowice210418015
152.AKS Mikolow2100168818
153.KS HETMAN Marklowice209819144
154.KKSz "Urania" Krosno2096158615
155.OSz "Baszta" Szamotuly2095174010
156.UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski2087171217
157.WOK Walbrzych2085163011
158.KS "Polanica-Zdroj"2083177716
159.UKS SP1 Lezajsk208017035
160.UKS "Polan" Poznan207716375
161.UKS "Gedanensis" Gdansk2076175115
162.LKSz "Caissa" Lubsko207319099
163.LKSz Lublin2067161835
164.UKS SP1 "Jedynka" Tychy2066154220
165.GLKS Goniec Zarow2062169811
166.SCS "Sokol" Chorzow206217678
167.UKS "Bialy Pion" Gryfino206116626
168.OSiR Tuchola205818085
169.Szachowy Uniwersytet Warszawa205620561
170.WKSz HETMAN Walbrzych205616803
171.PKS MAT Bialoleka205318756
172.MKS "Wicher" Zbaszyn2052160620
173.UKS przy SP 8 Chrzanow2051158718
174.LKS "Strazak" Zabrzeg205115084
175.Raszyn Poznan2050165418
176.KSz Sulechow204118826
177.UKS Koscielec2033161511
178.NOK Naklo203316816
179.L-UKS "Burza" Rogi203218233
180.GKSz "Kornuty" Gorlice203116449
181.KS "Wesola" Warszawa2023167913
182.KKS "Ormuzd" Kartuzy202318546
183.MKS "EMDEK" Bydgoszcz2021165423
184.TKSzach Tarnobrzeg202019392
185.UKS "Szach" Gryfice2017166011
186.UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn201616028
187."Hetman" Ostrowiec Sw.2015169914
188.LKS "Wisla" Strumien201519702
189.PKS "Lesny" Bydgoszcz201414307
190.LKS "Olszanica"201117254
191.S-KKS Przemysl201116276
192.ChTS Chorzow201016157
193.OKSz "Spolem" Opole200517477
194.WKS "Gornovia" Gorno200317014
195."Caissa Pion" Zielona Gora200116834
196.JKSz-W Jarocin1998167510
197.STMGK Strzelce Krajenskie199816399
198.UKS MDK Otwock1997157214
199.UKS "WDA" Lipusz1993168712
200.LKS "Piast" Srem1992175218

1 2 3 4

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Szachy są dziedziną, w której krytyka nie ma tej siły, co w sztuce. Albowiem w szachach rezultat partii jest czynnikiem decydującym w sposób bezapelacyjny i ostateczny."

~Richard Reti

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies