użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
101.LKS "PARK" Starzenice220817225
102."Strzelec" Strzelce Opolskie2207170410
103.UKS "Palac Mlodziezy" Katowice2205157425
104.MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn2204153416
105.MGLKS "Parnas" Olawa220118259
106.RzKSz Rzeszow2199167911
107.KSz "Gambit" Swiecie2195169215
108.KS KORONA Zakrzewo2191191712
109.SSz Pocztowiec Bydgoszcz2191187016
110.AKS Mikolow2188170018
111.AZS Poznan2186177620
112.UKS "Ognisko" Rydultowy2184171220
113.KSz Gryf Szczecin2181165328
114.LUKSz "Orient" Sokolka218115889
115.MLKSz Myslenice2179192920
116.UKS "WDA" Lipusz2177175314
117.MUKS "Wieza Kornicka" Kornik2175166913
118.SSz BDK Biskupiec217319053
119.St Eurobeskidy Lodygowice2171179713
120.KS DORS Ruda Slaska2166182519
121.KSz "Warsaw Sharks" Warszawa216520163
122.UKS "POGON Olesnica"2164185111
123.LKS "Sparta" Lubliniec216418008
124.UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski2163178913
125.KS "Roszada" Zory2162192111
126.ChTS Chorzow2158173511
127.PUKS "Karolina" Tarnow215718805
128.UKS "KSM Tecza" Koscian2154181710
129.SSz "Modus" Warszawa2153168013
130.UKS "Hetman Koronny" Trzebinia2150172613
131.UKS SP11 "Skoczek" Tczew2149151310
132.LKS "Szach-Centrum" Lodz2149177619
133.MKS przy MDK Trzcianka2147186913
134.TMS "Roszada" Gliwice2146178827
135.LZS "Mewa" Goliszow213817862
136.LKS "Stomil" Belchatow2137166012
137.Hetman Wschowa213721371
138.KS "Korona" Krakow2134185711
139.UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice2132174312
140.UKS "Trzydziestka" Olsztyn213216408
141.RKS "MAT" Ruda Slaska213015918
142.UKS "Debiut" Przedwojow2129198710
143.UKS "Centrum" Tczew2128168615
144.LUKKS Kielce2127168420
145.LKS "Sanovia" Lesko212519932
146.AZS UMK Torun2124168613
147.LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski2121188110
148.SKS SMOL - BUD Gizycko2117170911
149.RUKS Korona-Rawbud Rawicz2117136011
150.WKSz 1938 Wloclawek2115175812
151.MAT Myslenice210816029
152.MKSz DIAGONALIA Imielin2107147814
153.TKKF Leskowiec -Wieza Wadowice210417925
154.KKSz "Urania" Krosno2096156614
155.PKS MAT Bialoleka209618926
156.OSz "Baszta" Szamotuly2095174010
157.UKS przy SP 8 Chrzanow2091166422
158.GLKS Goniec Zarow2090170912
159.UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski2087170617
160.KS "Polanica-Zdroj"2083176517
161.UKS SP1 Lezajsk208016975
162.UKS "Polan" Poznan207716375
163.UKS "Gedanensis" Gdansk2076168517
164.KS HETMAN Marklowice207519225
165.WOK Walbrzych2073159312
166.LKSz Lublin2067163335
167.LKSz "Caissa" Lubsko206719049
168.UKS SP1 "Jedynka" Tychy2066154320
169.UKS "Czternastka" Warszawa2064152538
170.SCS "Sokol" Chorzow206217688
171.UKS "Bialy Pion" Gryfino206116626
172.Szachowy Uniwersytet Warszawa205620561
173.WKSz HETMAN Walbrzych205616803
174.OSiR Tuchola205418035
175.MKS "Wicher" Zbaszyn2054161120
176.Raszyn Poznan2051166419
177.LKS "Olszanica"204217384
178.NOK Naklo203316786
179.L-UKS "Burza" Rogi203217914
180.GKSz "Kornuty" Gorlice203116449
181.KSz Sulechow203018866
182.KS "Wesola" Warszawa2023167913
183.MKS "EMDEK" Bydgoszcz2021165723
184.UKS Koscielec2018161911
185.UKS "Szach" Gryfice2017166111
186.UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn201616048
187."Hetman" Ostrowiec Sw.2015170814
188.TKSzach Tarnobrzeg201519362
189.LKS "Wisla" Strumien201519702
190.PKS "Lesny" Bydgoszcz201414218
191.S-KKS Przemysl201116276
192.WKS "Gornovia" Gorno200317114
193.MCK Aleksandrow Kujawski200218272
194."Caissa Pion" Zielona Gora200116834
195.OKSz "Spolem" Opole199917407
196.JKSz-W Jarocin1998166210
197.STMGK Strzelce Krajenskie199816599
198.UKS MDK Otwock1997157014
199.LKS "Piast" Srem1992175518
200.PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemysl198716685

1 2 3 4

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Sześćdziesiąt cztery pola to granica wszechświata."

~Abu Maghrib

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies