użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
101.MKSz GRYF Debica221520719
102.BKS "Chemik" Bydgoszcz2214159525
103."Strzelec" Strzelce Opolskie2207170410
104.UKS "Palac Mlodziezy" Katowice2205157425
105.MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn2204153516
106.KSz "Gambit" Swiecie2195170015
107.KS DORS Ruda Slaska2193183619
108.UKS "Ognisko" Rydultowy2192167119
109.KS "Roszada" Zory2191192211
110.PKS "Wiatrak" Bydgoszcz2188182319
111.AZS Poznan2186176619
112.KS KORONA Zakrzewo2184190912
113.KSz Gryf Szczecin2181165028
114.LUKSz "Orient" Sokolka2181155510
115.MGLKS "Parnas" Olawa218118249
116.MLKSz Myslenice2179193120
117.MUKS "Wieza Kornicka" Kornik2175166913
118.SSz BDK Biskupiec217319053
119.UKS "POGON Olesnica"2172186710
120.UKS "Czternastka" Warszawa2169152838
121.KSz "Warsaw Sharks" Warszawa216520163
122.LKS "Sparta" Lubliniec216318018
123.UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski2163178913
124.PUKS "Karolina" Tarnow215718974
125.UKS "KSM Tecza" Koscian2154181710
126.SSz "Modus" Warszawa2153168213
127.St Eurobeskidy Lodygowice2151179013
128.UKS "Hetman Koronny" Trzebinia2150173614
129.UKS SP11 "Skoczek" Tczew2149151610
130.LKS "Szach-Centrum" Lodz2149178519
131.MKS przy MDK Trzcianka2147186913
132.TMS "Roszada" Gliwice2146178827
133.LKS "Sanovia" Lesko214321431
134.AKS Mikolow2139169218
135.LKS "Stomil" Belchatow2137166012
136.Hetman Wschowa213721371
137.LZS "Mewa" Goliszow213517852
138.WKSz 1938 Wloclawek2134176512
139.KS "Korona" Krakow2134185811
140.UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice2132174312
141.RKS "MAT" Ruda Slaska213015578
142.UKS "Debiut" Przedwojow2129199410
143.UKS "Centrum" Tczew2128168615
144.LUKKS Kielce2127168320
145.AZS UMK Torun2121170112
146.LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski2121187910
147.MKSz DIAGONALIA Imielin2120148214
148.SKS SMOL - BUD Gizycko2117167710
149.UKS "Czarny Kon" Olkusz211718029
150.RUKS Korona-Rawbud Rawicz2117136011
151.TKKF Leskowiec -Wieza Wadowice210418015
152.PKS MAT Bialoleka209918765
153.KS HETMAN Marklowice209819144
154.KKSz "Urania" Krosno2096157415
155.OSz "Baszta" Szamotuly2095174010
156.GLKS Goniec Zarow2094170111
157.UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski2087170917
158.UKS przy SP 8 Chrzanow2085162717
159.WOK Walbrzych2085163011
160.KS "Polanica-Zdroj"2083176516
161.UKS SP1 Lezajsk208016985
162.UKS "Polan" Poznan207716375
163.UKS "Gedanensis" Gdansk2076170716
164.UKS "Trzydziestka" Olsztyn207016308
165.LKSz Lublin2067163035
166.LKSz "Caissa" Lubsko206719049
167.UKS SP1 "Jedynka" Tychy2066154320
168.SCS "Sokol" Chorzow206217708
169.UKS "Bialy Pion" Gryfino206116626
170.OSiR Tuchola205818085
171.Szachowy Uniwersytet Warszawa205620561
172.WKSz HETMAN Walbrzych205616803
173.MKS "Wicher" Zbaszyn2054161120
174.Raszyn Poznan2050164318
175.KSz Sulechow204118826
176.UKS Koscielec2033162411
177.NOK Naklo203316766
178.L-UKS "Burza" Rogi203218004
179.GKSz "Kornuty" Gorlice203116449
180.KS "Wesola" Warszawa2023167913
181.MKS "EMDEK" Bydgoszcz2021165722
182.TKSzach Tarnobrzeg202019392
183.UKS "Szach" Gryfice2017166111
184.UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn201616018
185."Hetman" Ostrowiec Sw.2015170614
186.LKS "Wisla" Strumien201519702
187.PKS "Lesny" Bydgoszcz201414297
188.LKS "Olszanica"201117254
189.S-KKS Przemysl201116276
190.ChTS Chorzow201016427
191.WKS "Gornovia" Gorno200317114
192."Caissa Pion" Zielona Gora200116834
193.OKSz "Spolem" Opole199917407
194.JKSz-W Jarocin1998167810
195.STMGK Strzelce Krajenskie199816539
196.UKS MDK Otwock1997157214
197.UKS "WDA" Lipusz1993168912
198.LKS "Piast" Srem1992175418
199.KLIM UKSz Gambit Starachowice1987163112
200.PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemysl198716685

1 2 3 4

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Izolowany pionek rzadko lub prawie nigdy nie robi kariery."

~Francois Philidor

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies