użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
101.MKS "Polonia" Przemysl221818408
102.MGLKS "Parnas" Olawa221518339
103.BKS "Chemik" Bydgoszcz2214159425
104.RzKSz Rzeszow2212168311
105.LKS "PARK" Starzenice220917225
106."Strzelec" Strzelce Opolskie2207172012
107.UKS "Palac Mlodziezy" Katowice2205157425
108.UKS KOPERNIK Olsztyn220419755
109.KS KORONA Zakrzewo2198190810
110.KSz "Gambit" Swiecie2195169215
111.UKS "Czternastka" Warszawa2195153038
112.SSz Pocztowiec Bydgoszcz2191187016
113.UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn2189171010
114.MKSz GRYF Debica218720878
115.AZS Poznan2186175819
116.TG "Sokol" Mielec218620302
117.LUKSz "Orient" Sokolka218115959
118.MLKSz Myslenice2179188122
119.KS DORS Ruda Slaska2179182719
120.UKS "WDA" Lipusz2177174714
121.MUKS "Wieza Kornicka" Kornik2175165013
122.UKS "POGON Olesnica"2170185810
123.KSz Gryf Szczecin2168164828
124.LZS CKTiS Biskupiec216618973
125.KSz "Warsaw Sharks" Warszawa216520163
126.LKS "Sparta" Lubliniec216418008
127.UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski2163178913
128.KS "Roszada" Zory2162191811
129.PUKS "Karolina" Tarnow215718864
130.AKS Mikolow2155171717
131.UKS "Trzydziestka" Olsztyn215516508
132.UKS "KSM Tecza" Koscian2154181710
133.SSz "Modus" Warszawa2153168113
134.UKS "Hetman Koronny" Trzebinia2150173913
135.UKS SP11 "Skoczek" Tczew2149152510
136.LKS "Szach-Centrum" Lodz2149177419
137.MKS przy MDK Trzcianka2147186913
138.TMS "Roszada" Gliwice2146177826
139.RKS "MAT" Ruda Slaska214615778
140.LZS "Mewa" Goliszow213817862
141.LKS "Stomil" Belchatow2137166012
142.Hetman Wschowa213721371
143.UKS "Ognisko" Rydultowy2135169220
144.KS "Korona" Krakow2134185611
145.St Eurobeskidy Lodygowice2133176812
146.UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice2132174312
147.UKS "Giecek" Radkow2129175118
148.UKS \"Debiut\" Przedwojow2129198510
149.UKS "Centrum" Tczew2128168615
150.LUKKS Kielce2127168620
151.LKS "Sanovia" Lesko212519932
152.AZS UMK Torun2124168413
153.MAT Myslenice212416309
154.LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski2121188110
155.SKS SMOL - BUD Gizycko211716879
156.RUKS Korona-Rawbud Rawicz2117136011
157.UKS przy SP 8 Chrzanow2106162920
158.WKSz 1938 Wloclawek2100175112
159.KKSz "Urania" Krosno2096157514
160.PKS MAT Bialoleka209618725
161.OSz "Baszta" Szamotuly2095174010
162.MKSz DIAGONALIA Imielin2092148414
163.UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski2087170717
164.KS "Polanica-Zdroj"2083176517
165.TKKF Leskowiec -Wieza Wadowice208317875
166.UKS SP1 Lezajsk208017035
167.UKS "Polan" Poznan207716375
168.UKS "Gedanensis" Gdansk2076168517
169.ChTS Chorzow2074174811
170.KS HETMAN Marklowice206819135
171.LKSz Lublin2067163535
172.LKSz "Caissa" Lubsko2067187310
173.WOK Walbrzych2066159012
174.UKS SP1 "Jedynka" Tychy2066154720
175.SCS "Sokol" Chorzow206217558
176.GKSz "Kornuty" Gorlice206216489
177.UKS "Bialy Pion" Gryfino206116626
178.COR CORDIUM Starogard Gdanski205918254
179.Raszyn Poznan2058166019
180.Szachowy Uniwersytet Warszawa205620561
181.WKSz HETMAN Walbrzych205616803
182.MKS "Wicher" Zbaszyn2054161120
183.GLKS Goniec Zarow2053167811
184.KLUB MARYNARKI WOJENNEJ205117814
185.LKS "Olszanica"204717444
186.NOK Naklo203316836
187.L-UKS "Burza" Rogi203217844
188.KS "Wesola" Warszawa2023167813
189.KSz Sulechow202218575
190.MKS "EMDEK" Bydgoszcz2021165723
191.MCKiE Malbork2017166210
192.UKS "Szach" Gryfice2017165711
193.PKS "Lesny" Bydgoszcz201614188
194.LKS "Piast" Srem2016175618
195.S-KKS Przemysl201616135
196.UKS Koscielec2015160512
197."Hetman" Ostrowiec Sw.2015171214
198.TKSzach Tarnobrzeg201519362
199.LKS "Wisla" Strumien201519702
200.OSiR Tuchola200517875

1 2 3 4

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Nie wierzę w psychologię, wierzę w dobre posunięcia."

~Bobby Fischer

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies