użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
101.BKS "Chemik" Bydgoszcz2214159925
102.LKS "PARK" Starzenice220917225
103."Strzelec" Strzelce Opolskie2207172012
104.UKS "Palac Mlodziezy" Katowice2205157425
105.UKS KOPERNIK Olsztyn220419755
106.KS AZS Wratislavia2203201619
107.MGLKS "Parnas" Olawa220118329
108.KSz "Gambit" Swiecie2195165621
109.KS KORONA Zakrzewo2193190610
110.SSz Pocztowiec Bydgoszcz2191187715
111.UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn2189172610
112.MKS "Polonia" Przemysl218718278
113.AZS Poznan2186175819
114.TG "Sokol" Mielec218620302
115.LUKSz "Orient" Sokolka218115959
116.UKS "WDA" Lipusz2180170415
117.MLKSz Myslenice2179190921
118.KS DORS Ruda Slaska2179182719
119.MUKS "Wieza Kornicka" Kornik2175165013
120.UKS "POGON Olesnica"2168185610
121.KSz Gryf Szczecin2168164828
122.LZS CKTiS Biskupiec216617355
123.KSz "Warsaw Sharks" Warszawa216520163
124.LKS "Sparta" Lubliniec216418008
125.UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski2163178913
126.KS "Roszada" Zory2162191111
127.PUKS "Karolina" Tarnow215718864
128.UKS "KSM Tecza" Koscian2154181710
129.SSz "Modus" Warszawa2153168513
130.MAT Myslenice2151161410
131.UKS "Hetman Koronny" Trzebinia2150174414
132.RKS "MAT" Ruda Slaska215015788
133.UKS SP11 "Skoczek" Tczew2149152510
134.LKS "Szach-Centrum" Lodz2149177219
135.MKS przy MDK Trzcianka2147186913
136.TMS "Roszada" Gliwice2146178326
137.AKS Mikolow2145169718
138.LZS "Mewa" Goliszow213817862
139.LKS "Stomil" Belchatow2137166012
140.Hetman Wschowa213721371
141.UKS "Giecek" Radkow2136175118
142.UKS "Ognisko" Rydultowy2135170820
143.KS "Korona" Krakow2134185511
144.St Eurobeskidy Lodygowice2133176912
145.UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice2132174312
146.GLKS Goniec Zarow2131172213
147.UKS \"Debiut\" Przedwojow2129198510
148.UKS "Centrum" Tczew2128167515
149.LUKKS Kielce2127168620
150.LKS "Sanovia" Lesko212519932
151.AZS UMK Torun2124168413
152.UKS "Trzydziestka" Olsztyn212316478
153.LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski2121188110
154.RUKS Korona-Rawbud Rawicz2117136011
155.LKS "Olszanica"211517795
156.WKSz 1938 Wloclawek2100175712
157.KKSz "Urania" Krosno2096158314
158.OSz "Baszta" Szamotuly2095174010
159.SKS SMOL - BUD Gizycko209416849
160.KS HETMAN Marklowice209419205
161.PKS MAT Bialoleka209418695
162.MKSz DIAGONALIA Imielin2092148614
163.UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski2087170717
164.KS "Polanica-Zdroj"2083176417
165.TKKF Leskowiec -Wieza Wadowice208317875
166.UKS przy SP 8 Chrzanow2082162920
167.UKS SP1 Lezajsk208017015
168.UKS "Polan" Poznan207716375
169.UKS "Gedanensis" Gdansk2076170116
170.LKSz "Caissa" Lubsko2076186210
171.ChTS Chorzow2074174112
172.LKSz Lublin2067163535
173.WOK Walbrzych2066159012
174.UKS SP1 "Jedynka" Tychy2066154820
175.MMKS "Wieniawa" Leszno206517306
176.SCS "Sokol" Chorzow206217558
177.GKSz "Kornuty" Gorlice206216489
178.UKS "Bialy Pion" Gryfino206116626
179.Szachowy Uniwersytet Warszawa205620561
180.WKSz HETMAN Walbrzych205616803
181.KLUB MARYNARKI WOJENNEJ205417774
182.Raszyn Poznan2050166019
183.MKS "Wicher" Zbaszyn2040161220
184.NOK Naklo203316856
185.L-UKS "Burza" Rogi203217844
186.HUSARIA202816576
187.KS "Wesola" Warszawa2023167813
188.MKS "EMDEK" Bydgoszcz2021165423
189.LKS "Piast" Srem2019175818
190.KSz Sulechow201818495
191.UKS "Szach" Gryfice2017165711
192.PKS "Lesny" Bydgoszcz201614048
193.S-KKS Przemysl201616135
194.UKS Koscielec2015161312
195."Hetman" Ostrowiec Sw.2015169215
196.LKS "Wisla" Strumien201519702
197.OSiR Tuchola200517875
198.WKS "Gornovia" Gorno200317114
199.MCK Aleksandrow Kujawski200218272
200.MCKiE Malbork2001165910

1 2 3 4


Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Pionki są duszą gry."

~Francois Philidor

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies