użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
101.UKS "Palac Mlodziezy" Katowice2205157825
102.UKS "GONIEC" Staniatki220115649
103.RzKSz Rzeszow2200168911
104.UKS "Korona" Gdansk2199165021
105.LZS "Mewa" Goliszow219619504
106.KSz "Gambit" Swiecie2195169015
107.MKSz "Hetman-Pionier" Ketrzyn2190152516
108.MGLKS "Parnas" Olawa219018219
109.AZS Poznan2186176819
110.KS KORONA Zakrzewo2184189912
111.LUKSz "Orient" Sokolka2181156810
112.MLKSz Myslenice2179193120
113.UKS "Hetman" Puszcza Marianska217915907
114.UKS "OPP" Torun2178172222
115.KSz "Piatka" Skierniewice2176158621
116.UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj2176171714
117.MUKS "Wieza Kornicka" Kornik2175167113
118.KSz SKOCZEK TROJANSKI2167192613
119.KS "Roszada" Zory2166190210
120.KSz Gryf Szczecin2165164328
121.KSz "Warsaw Sharks" Warszawa216520163
122.UKS "POGON Olesnica"2160186710
123.TG "Sokol" Mielec216018723
124.PUKS "Karolina" Tarnow215719044
125.KS DORS Ruda Slaska2154185022
126.SSz BDK Biskupiec215418993
127.SSz "Modus" Warszawa2153168513
128.WKSz 1938 Wloclawek2151176312
129.AZS UMK Torun2151170612
130.UKS "Hetman Koronny" Trzebinia2150174414
131.UKS SP11 "Skoczek" Tczew2149151310
132.St Eurobeskidy Lodygowice2149179813
133.LKS "Szach-Centrum" Lodz2149177519
134.TMS "Roszada" Gliwice2146178327
135.LKS "Sparta" Lubliniec214518098
136.LKS "Sanovia" Lesko214321431
137.UKS "Centrum" Tczew2141169315
138.UKS "Czarny Kon" Olkusz213917899
139.UKS "Ognisko" Rydultowy2137167220
140.LKS "Stomil" Belchatow2137166012
141.RKS "MAT" Ruda Slaska213715578
142.Hetman Wschowa213721371
143.KS "Korona" Krakow2134187111
144.LUKS Tomasovia Tomaszow Lubelski2134189610
145.UKS "Mat" Zabrze-Grzybowice2132175016
146.UKS "Debiut" Przedwojow2129199510
147.LUKKS Kielce2127166419
148.SKS SMOL - BUD Gizycko2117172511
149.RUKS Korona-Rawbud Rawicz2117135711
150.UKS "Trzydziestka" Olsztyn211416349
151.UKS SP1 Lezajsk210617756
152.TKKF Leskowiec -Wieza Wadowice210418015
153.MKSz DIAGONALIA Imielin2103147314
154.AKS Mikolow2099168518
155.KS HETMAN Marklowice209818565
156.KKSz "Urania" Krosno2096158615
157.OSz "Baszta" Szamotuly2095174010
158.UKS przy SP 8 Chrzanow2092164020
159.KLIM UKSz Gambit Starachowice2092165313
160.UKS "GIM Dwojka" Tomaszow Lubelski2087171217
161.UKS "Czternastka" Warszawa2085152939
162.WOK Walbrzych2085162911
163.KS "Polanica-Zdroj"2083177616
164.UKS "Polan" Poznan207716375
165.UKS "Gedanensis" Gdansk2076174615
166.ITS "Kopernik" Inowroclaw2071165813
167.LKSz Lublin2067162035
168.UKS SP1 "Jedynka" Tychy2066153920
169.GLKS Goniec Zarow2062168211
170.SCS "Sokol" Chorzow206217788
171.UKS "Bialy Pion" Gryfino206116626
172.OSiR Tuchola205818085
173.Szachowy Uniwersytet Warszawa205620561
174.WKSz HETMAN Walbrzych205616803
175.MKS "Wicher" Zbaszyn2052160620
176.LKS "Olszanica"205217434
177.Raszyn Poznan2050165418
178.PKS MAT Bialoleka204718746
179.KSz Sulechow204118826
180.LKS "Strazak" Zabrzeg203715264
181.UKS Koscielec2033159210
182.NOK Naklo203316896
183.L-UKS "Burza" Rogi203218233
184.GKSz "Kornuty" Gorlice203116389
185.KS "Wesola" Warszawa2023167913
186.MKS "EMDEK" Bydgoszcz2021164823
187.UKS "Szach" Gryfice2017166611
188.UKS Debiut Dziesiatka Olsztyn201616088
189."Hetman" Ostrowiec Sw.2015169914
190.LKS "Wisla" Strumien201519702
191.PKS "Lesny" Bydgoszcz201414048
192.TKSzach Tarnobrzeg201119342
193.S-KKS Przemysl201116276
194.ChTS Chorzow201016237
195.OKSz "Spolem" Opole200517557
196.WKS "Gornovia" Gorno200317014
197."Caissa Pion" Zielona Gora200116834
198.JKSz-W Jarocin1998167510
199.STMGK Strzelce Krajenskie199816399
200.UKS MDK Otwock1997157414

1 2 3 4

Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Za przewagę pionka warto trochę pocierpieć."

~Wilhelm Steinitz

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies