użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
1.MTS Kwidzyn2744172018
2.MKS MOS Wieliczka2724190718
3.KSz Polonia Wroclaw2659195180
4.KSz Stilon Gorzow Wlkp.2642198538
5.UKS "Rotmistrz" Grudziadz2620196632
6.KSz "HETMAN" Katowice2601209238
7."WIEZA PEGOW"2599209126
8.KSz "Miedz" Legnica2589189334
9.Akademia Szachowa Gliwice2583187228
10.MUKS "Stoczek 45" Bialystok2561175558
11.KSz "Polonia Warszawa"2534184534
12.ZTMS "Baszta" Znin2528197323
13.SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza2520219319
14.KSz "Silesia" Raciborz2515182129
15.LKS "Wrzos" Miedzyborow2510210218
16.WKS Kopernik2508197422
17.TS Wisla Krakow2505183923
18.LKS "Pasjonat" Dankowice249221704
19.KS "64" Zielona Gora247917287
20.MLKS "Nadnarwianka" Pultusk2469209611
21.Bialy Krol Wisznia Mala2460208224
22.MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw2450166352
23.KSz "Odrodzenie" Kozuchow2434193615
24.MKS "Sandecja" Nowy Sacz2432188622
25.OTSz Ostrow Wielkopolski2431184926
26.LKS "Chrobry" Gniezno2429179746
27.MLKS "Ostrodzianka" Ostroda2420191320
28.UKS "Hetman Elblag"242021132
29.Stowarzyszenie AS Plock240820568
30.SSz "Olimpia" Goleszow240821705
31.TKKF "Drogowiec" Krakow2406200811
32.KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice2406178432
33.LKSz GCKiP Czarna2403196421
34.RPW Okucia Budowlane Lodz2403210810
35.KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2398167222
36.MMKS "Wieniawa" Leszno239418257
37.LKS "Parnas" Stara Wies2389209213
38.MKSz Rybnik2387190624
39.SzUKS Gostmat 83 Gostynin2386207221
40.TS-R "Hetman" Konin2381169621
41.KSz "HETMAN" Koszalin2378180641
42.KKS "Ormuzd" Kartuzy237319267
43.UKS "Hetman" Czestochowa2371172640
44.KSz SKOCZEK TROJANSKI2370194915
45.GKSz "Solny" Grzybowo2356180915
46.WKSz GANT HETMAN2356181152
47.SSz GMINY PAWLOWICE2356215710
48.TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski2355169316
49.KLIM UKSz Gambit Starachowice2354165912
50.KSz Jagiellonia Bialystok235219464
51.ASSz "Lipno" Steszew2351180218
52.LZS "Victoria" Chroscice2351201316
53.ZMCh Polska YMCA Warszawa2349195714
54.KSz "DRAKON" Lublin2348192522
55.UKS "Lady" Raszyn234318145
56.KSz "Maraton" Lomza2343161625
57.KU AZS UW w Warszawie2342202211
58.KSz "LECH-WSUS Poznan"2339171222
59.UMKSz "Jacwiez" Suwalki2338169620
60.HUSARIA233517597
61.UKS "OPP" Torun2329172023
62.SSz "Szachpol" Lukow232818015
63.KS LAURA Chylice2322173237
64.KS "Entropia" NZSPW Warszawa2317176630
65.KSz. "Hancza" Suwalki2315171437
66.KTS Kalisz2313169120
67.UKS "Osemka" Chojnice2309184416
68.UKS "21 Podlesie"2309177319
69.KSz "Pod Wieza" Szczecin230919379
70.ZKSz Zary2306182810
71.KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny2305188913
72.UKS "Rodlo" Opole2303162230
73.KSz "Piatka" Skierniewice2300161621
74.UKS "GONIEC" Staniatki2299164010
75.Pszczynskie Szachy2295166924
76.GKSz "Hetman" Pilzno2294173222
77.KKSz Krakow2290178647
78.TTSz "Tecza" Turek228518336
79.OLIMPIJCZYK Chrzanow227919656
80.UKS "Smecz" Konin2278174518
81.KSz "Torfarm-64" Torun2277182618
82.UKS Zawisza Kolbudy2275186215
83.MTSz Minsk Mazowiecki2275175929
84.KSz "Skoczek" Siedlce226717339
85.LKS "Zarzewie" Prudnik2266197311
86.UKS TSz Zieloni Zielonka2265180137
87.PKS "Wiatrak" Bydgoszcz2262184318
88.UKS SP3 w Bogatyni2260179815
89.UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj2255185913
90.KS Cracovia 1906 Krakow2250189317
91.UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz2249178037
92.UKS "Korona" Gdansk2249167121
93.MDK Bochnia224518585
94.KS AZS Wratislavia2240201919
95.KS LogIN Skierniewice224022401
96.UKSz "Hetman" Warszawa2236173927
97.MUKS "SZS" Cieszyn2234165111
98.UMKS "Na Pieterku" Poznan2229154825
99.UKS Gambit Swiebodzin222416854
100.MCKiS Jaworzno2218184234

1 2 3 4

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Partia szachów jest zawsze wygrana w następstwie błędu: partnera lub własnego."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies