użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
1.MTS Kwidzyn2734170118
2.MKS MOS Wieliczka2693190518
3.KSz Polonia Wroclaw2649194783
4.LKS "Pasjonat" Dankowice264323077
5.KSz Stilon Gorzow Wlkp.2638196538
6.KSz "HETMAN" Katowice2634206740
7.UKS "Rotmistrz" Grudziadz2618196031
8.Akademia Szachowa Gliwice2615190830
9.KSz "Miedz" Legnica2606192933
10.SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza2556227817
11.ZTMS "Baszta" Znin2538199424
12.LKS "Wrzos" Miedzyborow2532210817
13.KSz "Polonia Warszawa"2530177138
14.KSz "Silesia" Raciborz2530184029
15.WKS Kopernik2529215319
16."WIEZA PEGOW"2507204121
17.TS Wisla Krakow2485189228
18.KS "64" Zielona Gora247917227
19.MLKS "Nadnarwianka" Pultusk2469213813
20.Bialy Krol Wisznia Mala2460209321
21.MUKS "Stoczek 45" Bialystok2454175658
22.MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw2450165653
23.MLKS "Ostrodzianka" Ostroda2436191820
24.KSz "Odrodzenie" Kozuchow2434193415
25.OTSz Ostrow Wielkopolski2431184626
26.UKS "Hetman Elblag"242220982
27.LKS "Chrobry" Gniezno2418179645
28.MKSz Rybnik2408188724
29.TKKF "Drogowiec" Krakow2406204313
30.LKS "Parnas" Stara Wies2405209113
31.KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice2401181033
32.SzUKS Gostmat 83 Gostynin2397206317
33.MMKS "Wieniawa" Leszno239117739
34.KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny2390193011
35.RPW Okucia Budowlane Lodz238821548
36.TS-R "Hetman" Konin2385174022
37.MKS przy MDK Trzcianka2384188215
38.AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin2378179541
39.KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2363171720
40.KKS "Ormuzd" Kartuzy235819267
41.GKSz "Solny" Grzybowo2356179615
42.WKSz GANT HETMAN2356182053
43.KU AZS UW w Warszawie2355204812
44.TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski2352162214
45.LZS "Victoria" Chroscice2351202216
46.UMKSz "Jacwiez" Suwalki2349169820
47.KSz "DRAKON" Lublin2348193522
48.SSz GMINY PAWLOWICE234721719
49.KSz "Maraton" Lomza2343161926
50.ZMCh Polska YMCA Warszawa2340195714
51.KSz "LECH-WSUS Poznan"2339170125
52.UKS "Hetman" Czestochowa2337172840
53.SSz "Szachpol" Lukow232818574
54.LKSz GCKiP Czarna2326194921
55.UKS "Lady" Raszyn232218095
56.UKS "Osemka" Chojnice2321184716
57.KSz "Pod Wieza" Szczecin232019379
58.KS "Entropia" NZSPW Warszawa2317177631
59.KSz. "Hancza" Suwalki2315174836
60.KS LAURA Chylice2310171736
61.MKS "Sandecja" Nowy Sacz2308181820
62.KTS Kalisz2306167020
63.UKS "Rodlo" Opole2303162732
64.GKSz "Hetman" Pilzno2294175823
65.UKS "Jantar" Pruszcz Gdanski2292182514
66.OLIMPIJCZYK Chrzanow229119736
67.UKS "KSM Tecza" Koscian2291186011
68.TTSz "Tecza" Turek228518336
69.KSz "Skoczek" Siedlce2283173311
70.ZKSz Zary2278182210
71.KSz "Torfarm-64" Torun2277182818
72.UKS Zawisza Kolbudy2275186415
73.UKS TSz Zieloni Zielonka2266176235
74.MTSz Minsk Mazowiecki2262175428
75.PSSz Pszczyna2261167123
76.UKS SP3 w Bogatyni2260176715
77.UKS "21 Podlesie"2260173419
78.KS AZS Wratislavia2260200421
79.MCKiS Jaworzno2260184933
80.KKSz Krakow2258178145
81.LKS "Zarzewie" Prudnik2256197912
82.UKS "Giecek" Radkow2252175118
83.KS Cracovia 1906 Krakow2250189717
84.UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz2249177937
85.UKS "Smecz" Konin2240172317
86.LKS "PARK" Starzenice224017285
87.KS LogIN Skierniewice224022401
88.MDK Bochnia223818555
89.ASSz "Lipno" Steszew2237180714
90.UKSz "Hetman" Warszawa2234172429
91.MUKS "SZS" Cieszyn2234174410
92.SSz Pocztowiec Bydgoszcz2233186418
93.MKS "Polonia" Przemysl223218789
94.BKS "Chemik" Bydgoszcz2230161624
95.UMKS "Na Pieterku" Poznan2229152420
96.PKS "Wiatrak" Bydgoszcz2226182216
97.UKS Gambit Swiebodzin222416854
98.MKSz GRYF Debica222420828
99."Strzelec" Strzelce Opolskie2207170710
100.UKS "FALA" Swiekatowo220716274

1 2 3 4

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Partia szachów ma trzy fazy: w pierwszej ma się nadzieję, że stoi się lepiej, w drugiej wierzy się, że pozycja jest lepsza, w trzeciej widzi się, że pozycja jest przegrana."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies