użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
1.MKS MOS Wieliczka2731190718
2.MTS Kwidzyn2730172218
3.KSz Polonia Wroclaw2657195480
4.KSz Stilon Gorzow Wlkp.2631198738
5.UKS "Rotmistrz" Grudziadz2608195131
6.KSz "HETMAN" Katowice2607209139
7."WIEZA PEGOW"2601208825
8.KSz "Miedz" Legnica2599192836
9.Akademia Szachowa Gliwice2598187528
10.MUKS "Stoczek 45" Bialystok2561174966
11.KSz "Polonia Warszawa"2525185534
12.LKS "Wrzos" Miedzyborow2521212619
13.SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza2514218619
14.TS Wisla Krakow2509186424
15.KSz "Silesia" Raciborz2508182129
16.LKS "Pasjonat" Dankowice249221704
17.ZTMS "Baszta" Znin2483194622
18.KS "64" Zielona Gora247917766
19.MLKS "Nadnarwianka" Pultusk2469209611
20.Bialy Krol Wisznia Mala2460206626
21.MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw2450165952
22.WKS Kopernik2447195021
23.KSz "Odrodzenie" Kozuchow2434193315
24.MKS "Sandecja" Nowy Sacz2431188922
25.OTSz Ostrow Wielkopolski2431184826
26.LKS "Chrobry" Gniezno2429179445
27.UKS "Hetman Elblag"242021132
28.KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice2417178732
29.TKKF "Drogowiec" Krakow2406200811
30.SSz "Olimpia" Goleszow240421665
31.RPW Okucia Budowlane Lodz2403210710
32.Stowarzyszenie AS Plock240220528
33.KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2398168022
34.TS-R "Hetman" Konin2386169721
35.SzUKS Gostmat 83 Gostynin2386207321
36.KKS "Ormuzd" Kartuzy238419287
37.KSz SKOCZEK TROJANSKI2383194815
38.MKSz Rybnik2380190424
39.LKS "Parnas" Stara Wies2379209113
40.KSz "HETMAN" Koszalin2378178243
41.MLKS "Ostrodzianka" Ostroda2361188419
42.LKSz GCKiP Czarna2361197120
43.KLIM UKSz Gambit Starachowice2357166712
44.GKSz "Solny" Grzybowo2356181015
45.WKSz GANT HETMAN2356181052
46.SSz GMINY PAWLOWICE2356215710
47.UKS "Hetman" Czestochowa2353172540
48.ZMCh Polska YMCA Warszawa2352195814
49.KSz Jagiellonia Bialystok235219464
50.ASSz "Lipno" Steszew2351180518
51.LZS "Victoria" Chroscice2351202015
52.KSz "DRAKON" Lublin2348192422
53.TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski2347166515
54.UKS "Lady" Raszyn234318145
55.KSz "Maraton" Lomza2343160824
56.KU AZS UW w Warszawie2342202111
57.KSz "LECH-WSUS Poznan"2339171322
58.UMKSz "Jacwiez" Suwalki2338169620
59.KS LAURA Chylice2335172240
60.SSz "Szachpol" Lukow232818015
61.UKS "Rodlo" Opole2322161329
62.KS "Entropia" NZSPW Warszawa2317176630
63.KTS Kalisz2315169920
64.KSz. "Hancza" Suwalki2315171937
65.UKS "Osemka" Chojnice2310184216
66.KSz "Pod Wieza" Szczecin230919389
67.ZKSz Zary2308186211
68.KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny2305188413
69.KSz "Piatka" Skierniewice2300162021
70.UKS "GONIEC" Staniatki2299164010
71.UKS "21 Podlesie"2296176619
72.GKSz "Hetman" Pilzno2294172922
73.Pszczynskie Szachy2293168223
74.KKSz Krakow2290178647
75.TTSz "Tecza" Turek228518336
76.UKS "Smecz" Konin2282174518
77.OLIMPIJCZYK Chrzanow227919686
78.KSz "Torfarm-64" Torun2277182718
79.PKS "Wiatrak" Bydgoszcz2276183818
80.UKS Zawisza Kolbudy2275183016
81.MTSz Minsk Mazowiecki2275175929
82.UKS "OPP" Torun2274168220
83.KSz "Skoczek" Siedlce226717369
84.UKS TSz Zieloni Zielonka2265180137
85.UKS "Korona" Gdansk2262167421
86.UKS SP3 w Bogatyni2260179515
87.UKSz "Hetman" Warszawa2254173527
88.UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj2254186213
89.KS Cracovia 1906 Krakow2250189317
90.UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz2249178037
91.MDK Bochnia224518585
92.KS LogIN Skierniewice224022401
93.LKS "Zarzewie" Prudnik2238198012
94.MKSz GRYF Debica223820908
95.RzKSz Rzeszow2235169011
96.MUKS "SZS" Cieszyn2234164811
97.UKS "Czternastka" Warszawa2230153538
98.UMKS "Na Pieterku" Poznan2229154224
99.UKS Gambit Swiebodzin222416854
100.MCKiS Jaworzno2223184534

1 2 3 4


Baza zawodników

...to zbiór aktywnych szachistów z całej Polski pozwalający na przeglądanie ich statystyk rankingowych, debiutowych czy turniejowych

baza klubów, szukaj gracza

Kącik cytatów

"Partia szachów jest zwykle opowieścią o 1001 omyłkach."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies