użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
1.MTS Kwidzyn2739171618
2.MKS MOS Wieliczka2698190818
3.KSz Stilon Gorzow Wlkp.2651197938
4.LKS "Pasjonat" Dankowice264223077
5.KSz Polonia Wroclaw2638194681
6.KSz "HETMAN" Katowice2630207639
7.UKS "Rotmistrz" Grudziadz2619197032
8.KSz "Miedz" Legnica2595190035
9.Akademia Szachowa Gliwice2583190029
10.SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza2573227517
11.ZTMS "Baszta" Znin2538197523
12.KSz "Silesia" Raciborz2529181628
13.KSz "Polonia Warszawa"2524178939
14.LKS "Wrzos" Miedzyborow2522211919
15.WKS Kopernik2512201025
16.TS Wisla Krakow2497189627
17."WIEZA PEGOW"2490207223
18.KS "64" Zielona Gora247917227
19.MLKS "Nadnarwianka" Pultusk2469210411
20.Bialy Krol Wisznia Mala2462209122
21.MUKS "Stoczek 45" Bialystok2450174260
22.MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw2450165453
23.MLKS "Ostrodzianka" Ostroda2439192620
24.KSz "Odrodzenie" Kozuchow2434193715
25.OTSz Ostrow Wielkopolski2431185326
26.Stowarzyszenie AS Plock242220718
27.LKS "Chrobry" Gniezno2418180246
28.UKS "Hetman Elblag"241821082
29.MKSz Rybnik2406188025
30.TKKF "Drogowiec" Krakow2406201312
31.KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice2406182334
32.LKS "Parnas" Stara Wies2398209213
33.KKS "Ormuzd" Kartuzy239419297
34.RPW Okucia Budowlane Lodz239421839
35.TS-R "Hetman" Konin2390172820
36.SzUKS Gostmat 83 Gostynin2389207521
37.MMKS "Wieniawa" Leszno238718028
38.AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin2378179840
39.ZMCh Polska YMCA Warszawa2360195814
40.UKS "Hetman" Czestochowa2357173239
41.GKSz "Solny" Grzybowo2356179715
42.WKSz GANT HETMAN2356182253
43.KU AZS UW w Warszawie2354204812
44.TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski2352166815
45.LZS "Victoria" Chroscice2351201616
46.KSz "DRAKON" Lublin2348193222
47.SSz GMINY PAWLOWICE2347216511
48.LKSz GCKiP Czarna2346194820
49.KSz SKOCZEK TROJANSKI2345194415
50.KSz "Maraton" Lomza2343162426
51.KSz "LECH-WSUS Poznan"2339172522
52.UKS "Lady" Raszyn233318125
53.UMKSz "Jacwiez" Suwalki2332169420
54.SSz "Szachpol" Lukow232818035
55.ZKSz Zary2325181410
56.KS "Entropia" NZSPW Warszawa2317177230
57.KSz. "Hancza" Suwalki2315170036
58.KTS Kalisz2314167220
59.ASSz "Lipno" Steszew2313179618
60.KS LAURA Chylice2310171136
61.UKS "Osemka" Chojnice2309184616
62.KSz "Pod Wieza" Szczecin230919399
63.UKS "Rodlo" Opole2303162632
64.UKS "Smecz" Konin2300173318
65.UKS "GONIEC" Staniatki2299163910
66.PSSz Pszczyna2299167023
67.MKS "Sandecja" Nowy Sacz2299182420
68.UKS TSz Zieloni Zielonka2295180737
69.GKSz "Hetman" Pilzno2294177424
70.KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny2292187412
71.OLIMPIJCZYK Chrzanow229118629
72.TTSz "Tecza" Turek228518336
73.KSz "Skoczek" Siedlce2283173311
74.KSz "Torfarm-64" Torun2277182618
75.UKS Zawisza Kolbudy2275188015
76.KS AZS Wratislavia2265200321
77.UKS "21 Podlesie"2263175519
78.MTSz Minsk Mazowiecki2261175429
79.UKS SP3 w Bogatyni2260179315
80.UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj2260174614
81.MCKiS Jaworzno2260185433
82.KKSz Krakow2258178945
83.LKS "Zarzewie" Prudnik2256197911
84.UKS "Giecek" Radkow2252173817
85.KS Cracovia 1906 Krakow2250189517
86.UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz2249177937
87.KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2245166021
88.UKS "Korona" Gdansk2240166321
89.KS LogIN Skierniewice224022401
90.MDK Bochnia223818555
91.UKSz "Hetman" Warszawa2234172329
92.MUKS "SZS" Cieszyn2234172911
93.SSz Pocztowiec Bydgoszcz2233186318
94.UKS "OPP" Torun2230170822
95.UMKS "Na Pieterku" Poznan2229152621
96.UKS Gambit Swiebodzin222416854
97.LKS "PARK" Starzenice222317255
98.KSz "Piatka" Skierniewice2222161121
99.RzKSz Rzeszow2219168311
100.MKS "Polonia" Przemysl221818769

1 2 3 4

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Można zostać wielkim mistrzem, ale tylko wtedy, gdy poznamy swoje błędy i słabe strony. Zupełnie jak w życiu."

~Aleksander Alechin

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies