użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
1.MTS Kwidzyn2736171318
2.MKS MOS Wieliczka2707190718
3.LKS "Pasjonat" Dankowice264823097
4.KSz Polonia Wroclaw2638194781
5.KSz Stilon Gorzow Wlkp.2637198339
6.KSz "HETMAN" Katowice2630208739
7.UKS "Rotmistrz" Grudziadz2611195630
8.KSz "Miedz" Legnica2599191734
9.Akademia Szachowa Gliwice2596190730
10.SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza2561227617
11.ZTMS "Baszta" Znin2538197623
12.LKS "Wrzos" Miedzyborow2532210817
13.KSz "Silesia" Raciborz2518179927
14.KSz "Polonia Warszawa"2515178039
15.WKS Kopernik2512199424
16."WIEZA PEGOW"2510206223
17.TS Wisla Krakow2488189328
18.KS "64" Zielona Gora247917227
19.MLKS "Nadnarwianka" Pultusk2469213713
20.MKSz Rybnik2464190627
21.MUKS "Stoczek 45" Bialystok2455173960
22.Bialy Krol Wisznia Mala2455208921
23.MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw2450165853
24.Stowarzyszenie AS Plock244720817
25.MLKS "Ostrodzianka" Ostroda2436192420
26.KSz "Odrodzenie" Kozuchow2434193415
27.OTSz Ostrow Wielkopolski2431187525
28.KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny2422196612
29.LKS "Chrobry" Gniezno2418178946
30.TKKF "Drogowiec" Krakow2406204113
31.KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice2401181634
32.LKS "Parnas" Stara Wies2398209313
33.MMKS "Wieniawa" Leszno239517988
34.TS-R "Hetman" Konin2390172520
35.SzUKS Gostmat 83 Gostynin2389205115
36.RPW Okucia Budowlane Lodz238821548
37.MKS przy MDK Trzcianka2380190514
38.KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2380170421
39.AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin2378179541
40.UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj2372176615
41.ZMCh Polska YMCA Warszawa2358196014
42.UKS "Hetman" Czestochowa2357173440
43.GKSz "Solny" Grzybowo2356179515
44.WKSz GANT HETMAN2356182153
45.KU AZS UW w Warszawie2355204812
46.TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski2352165215
47.LZS "Victoria" Chroscice2351202116
48.UMKSz "Jacwiez" Suwalki2350169820
49.KSz "DRAKON" Lublin2348193522
50.SSz GMINY PAWLOWICE2347217410
51.KSz "Maraton" Lomza2343161625
52.LKSz GCKiP Czarna2341195021
53.KSz "LECH-WSUS Poznan"2339168823
54.SSz "Szachpol" Lukow232818025
55.UKS "Lady" Raszyn232218095
56.KSz "Pod Wieza" Szczecin232019389
57.KS "Entropia" NZSPW Warszawa2317177130
58.KSz. "Hancza" Suwalki2315171438
59.KTS Kalisz2314167520
60.KS LAURA Chylice2310171538
61.UKS "Osemka" Chojnice2309184616
62.UKS "Rodlo" Opole2303163633
63.ZKSz Zary2297182110
64.MKS "Sandecja" Nowy Sacz2296183919
65.GKSz "Hetman" Pilzno2294176023
66.OLIMPIJCZYK Chrzanow229119736
67.UKS "KSM Tecza" Koscian2291186011
68.TTSz "Tecza" Turek228518336
69.KSz "Skoczek" Siedlce2283173311
70.KSz "Torfarm-64" Torun2277182618
71.UKS Zawisza Kolbudy2275186215
72.PSSz Pszczyna2272167323
73.UKS TSz Zieloni Zielonka2266176135
74.MTSz Minsk Mazowiecki2262175828
75.KS AZS Wratislavia2262200421
76.UKS SP3 w Bogatyni2260174014
77.MCKiS Jaworzno2260185332
78.KKSz Krakow2258179246
79.LKS "Zarzewie" Prudnik2256198411
80.UKS "Giecek" Radkow2252174217
81.KS Cracovia 1906 Krakow2250189517
82.UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz2249177937
83.LKS "PARK" Starzenice224017285
84.KS LogIN Skierniewice224022401
85.MDK Bochnia223818555
86.ASSz "Lipno" Steszew2237179015
87.UKS "Smecz" Konin2237169218
88.UKSz "Hetman" Warszawa2234172629
89.MUKS "SZS" Cieszyn2234173311
90.SSz Pocztowiec Bydgoszcz2233186518
91.UKS "21 Podlesie"2231174019
92.UKS "Czternastka" Warszawa2230154539
93.BKS "Chemik" Bydgoszcz2230159125
94.UMKS "Na Pieterku" Poznan2229152722
95.UKS Gambit Swiebodzin222416854
96.MKS "Polonia" Przemysl221818769
97.RzKSz Rzeszow2210169911
98."Strzelec" Strzelce Opolskie2207171511
99.UKS "Palac Mlodziezy" Katowice2205157425
100.UKS "Korona" Gdansk2205166321

1 2 3 4

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Partia szachów ma trzy fazy: w pierwszej ma się nadzieję, że stoi się lepiej, w drugiej wierzy się, że pozycja jest lepsza, w trzeciej widzi się, że pozycja jest przegrana."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies