użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
1.MTS Kwidzyn2741171618
2.MKS MOS Wieliczka2710190818
3.KSz Stilon Gorzow Wlkp.2659197838
4.KSz Polonia Wroclaw2639195281
5.LKS "Pasjonat" Dankowice263823087
6.UKS "Rotmistrz" Grudziadz2616196832
7.KSz "HETMAN" Katowice2607207739
8.KSz "Miedz" Legnica2597190335
9.Akademia Szachowa Gliwice2587189629
10.SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza2584221820
11.KSz "Polonia Warszawa"2533178839
12.ZTMS "Baszta" Znin2531197623
13.LKS "Wrzos" Miedzyborow2520212219
14.KSz "Silesia" Raciborz2517182429
15.WKS Kopernik2512199923
16.TS Wisla Krakow2494190027
17.KS "64" Zielona Gora247917287
18."WIEZA PEGOW"2476205124
19.MLKS "Nadnarwianka" Pultusk2469210111
20.MUKS "Stoczek 45" Bialystok2452175659
21.MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw2450165152
22.Bialy Krol Wisznia Mala2449208524
23.KSz "Odrodzenie" Kozuchow2434193615
24.MLKS "Ostrodzianka" Ostroda2433191721
25.OTSz Ostrow Wielkopolski2431185426
26.LKS "Chrobry" Gniezno2429179746
27.UKS "Hetman Elblag"241321052
28.Stowarzyszenie AS Plock241220688
29.MKSz Rybnik2406189025
30.TKKF "Drogowiec" Krakow2406201312
31.LKSz GCKiP Czarna2404196420
32.KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice2404182234
33.RPW Okucia Budowlane Lodz240321608
34.LKS "Parnas" Stara Wies2401209413
35.KKS "Ormuzd" Kartuzy239319297
36.SzUKS Gostmat 83 Gostynin2389208320
37.AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin2378180041
38.TS-R "Hetman" Konin2378172920
39.MMKS "Wieniawa" Leszno237218059
40.UKS "Hetman" Czestochowa2366173239
41.KSz SKOCZEK TROJANSKI2362195215
42.GKSz "Solny" Grzybowo2356180615
43.WKSz GANT HETMAN2356182453
44.UMKSz "Jacwiez" Suwalki2356169520
45.SSz GMINY PAWLOWICE2356216710
46.TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski2355166715
47.KU AZS UW w Warszawie2354204812
48.KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2352169822
49.LZS "Victoria" Chroscice2351201316
50.ZMCh Polska YMCA Warszawa2349195714
51.KSz "DRAKON" Lublin2348193022
52.KSz "Maraton" Lomza2343162526
53.ASSz "Lipno" Steszew2340178816
54.KSz "LECH-WSUS Poznan"2339172522
55.UKS "Lady" Raszyn233318125
56.SSz "Szachpol" Lukow232818015
57.ZKSz Zary2325181410
58.KTS Kalisz2318167420
59.KS "Entropia" NZSPW Warszawa2317177230
60.KSz. "Hancza" Suwalki2315171037
61.KS LAURA Chylice2311170736
62.UKS "Osemka" Chojnice2309184616
63.KSz "Pod Wieza" Szczecin230919399
64.MKS "Polonia" Przemysl230718929
65.KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny2305187112
66.UKS "Rodlo" Opole2303162532
67.UKS "GONIEC" Staniatki2299163910
68.PSSz Pszczyna2298167723
69.MKS "Sandecja" Nowy Sacz2297182320
70.GKSz "Hetman" Pilzno2294177724
71.UKS "Smecz" Konin2291173317
72.TTSz "Tecza" Turek228518336
73.MTSz Minsk Mazowiecki2284175529
74.KSz "Skoczek" Siedlce2283173311
75.OLIMPIJCZYK Chrzanow227920144
76.KKSz Krakow2278179345
77.KSz "Torfarm-64" Torun2277182618
78.UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj2276175114
79.UKS Zawisza Kolbudy2275188015
80.UKS TSz Zieloni Zielonka2265180637
81.KS AZS Wratislavia2265200519
82.UKS SP3 w Bogatyni2260179315
83.LKS "Zarzewie" Prudnik2256196710
84.KS Cracovia 1906 Krakow2250189517
85.UKSz "Hetman" Warszawa2249172429
86.UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz2249177937
87.UKS "21 Podlesie"2243174118
88.UKS "Korona" Gdansk2240166821
89.KS LogIN Skierniewice224022401
90.MDK Bochnia223818376
91.MUKS "SZS" Cieszyn2234172811
92.PKS "Wiatrak" Bydgoszcz2233183717
93.UMKS "Na Pieterku" Poznan2229153522
94.MCKiS Jaworzno2229184833
95.UKS "Giecek" Radkow2228175318
96.UKS Gambit Swiebodzin222416854
97.LKS "PARK" Starzenice222317255
98.KSz "Piatka" Skierniewice2222160221
99.MKSz GRYF Debica222020888
100.UKS "OPP" Torun2217171823

1 2 3 4

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Sześćdziesiąt cztery pola to granica wszechświata."

~Abu Maghrib

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies