użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
1.MTS Kwidzyn2737171618
2.MKS MOS Wieliczka2706190818
3.KSz Stilon Gorzow Wlkp.2651197938
4.KSz Polonia Wroclaw2639195281
5.LKS "Pasjonat" Dankowice263823067
6.KSz "HETMAN" Katowice2630207739
7.UKS "Rotmistrz" Grudziadz2619197132
8.KSz "Miedz" Legnica2595190135
9.Akademia Szachowa Gliwice2583190029
10.SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza2573226618
11.ZTMS "Baszta" Znin2537197623
12.KSz "Polonia Warszawa"2533178739
13.KSz "Silesia" Raciborz2529182429
14.LKS "Wrzos" Miedzyborow2517212219
15.WKS Kopernik2512199724
16.TS Wisla Krakow2497190027
17."WIEZA PEGOW"2490207223
18.KS "64" Zielona Gora247917287
19.MLKS "Nadnarwianka" Pultusk2469210411
20.Bialy Krol Wisznia Mala2456208324
21.MUKS "Stoczek 45" Bialystok2450175659
22.MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw2450165253
23.MLKS "Ostrodzianka" Ostroda2439191621
24.KSz "Odrodzenie" Kozuchow2434193715
25.OTSz Ostrow Wielkopolski2431184926
26.LKS "Chrobry" Gniezno2429180046
27.UKS "Hetman Elblag"241321052
28.Stowarzyszenie AS Plock241220688
29.MKSz Rybnik2406189125
30.TKKF "Drogowiec" Krakow2406201312
31.LKSz GCKiP Czarna2404196220
32.KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice2404182334
33.RPW Okucia Budowlane Lodz240321548
34.LKS "Parnas" Stara Wies2401209313
35.KKS "Ormuzd" Kartuzy239319297
36.SzUKS Gostmat 83 Gostynin2389208320
37.TS-R "Hetman" Konin2382172920
38.AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin2378180041
39.MMKS "Wieniawa" Leszno237218008
40.KSz SKOCZEK TROJANSKI2363195215
41.UKS "Hetman" Czestochowa2357173239
42.GKSz "Solny" Grzybowo2356179515
43.WKSz GANT HETMAN2356181852
44.SSz GMINY PAWLOWICE2356216710
45.UMKSz "Jacwiez" Suwalki2355169520
46.KU AZS UW w Warszawie2354204812
47.KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2352169722
48.TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski2352166815
49.LZS "Victoria" Chroscice2351201516
50.ZMCh Polska YMCA Warszawa2349195714
51.KSz "DRAKON" Lublin2348193022
52.KSz "Maraton" Lomza2343162526
53.ASSz "Lipno" Steszew2340180718
54.KSz "LECH-WSUS Poznan"2339172522
55.UKS "Lady" Raszyn233318125
56.SSz "Szachpol" Lukow232818015
57.ZKSz Zary2325181410
58.KS "Entropia" NZSPW Warszawa2317177230
59.KSz. "Hancza" Suwalki2315170937
60.KTS Kalisz2314167220
61.KS LAURA Chylice2311169038
62.UKS "Osemka" Chojnice2309184616
63.KSz "Pod Wieza" Szczecin230919399
64.MKS "Polonia" Przemysl230718929
65.KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny2305187112
66.UKS "Rodlo" Opole2303162632
67.UKS "GONIEC" Staniatki2299163910
68.PSSz Pszczyna2299167323
69.MKS "Sandecja" Nowy Sacz2297182220
70.GKSz "Hetman" Pilzno2294177524
71.UKS "Smecz" Konin2293173417
72.TTSz "Tecza" Turek228518336
73.MTSz Minsk Mazowiecki2284175529
74.KSz "Skoczek" Siedlce2283173311
75.OLIMPIJCZYK Chrzanow227920144
76.KKSz Krakow2278179345
77.KSz "Torfarm-64" Torun2277182618
78.UKS Zawisza Kolbudy2275188015
79.UKS TSz Zieloni Zielonka2265180537
80.KS AZS Wratislavia2265200519
81.UKS SP3 w Bogatyni2260179315
82.UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj2259174314
83.LKS "Zarzewie" Prudnik2256197911
84.UKS "Giecek" Radkow2252173817
85.KS Cracovia 1906 Krakow2250189517
86.UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz2249177937
87.UKS "21 Podlesie"2243176219
88.UKS "Korona" Gdansk2240166521
89.KS LogIN Skierniewice224022401
90.MDK Bochnia223818555
91.UKSz "Hetman" Warszawa2234172329
92.MUKS "SZS" Cieszyn2234172811
93.SSz Pocztowiec Bydgoszcz2233189317
94.UMKS "Na Pieterku" Poznan2229153622
95.MCKiS Jaworzno2225184733
96.UKS Gambit Swiebodzin222416854
97.LKS "PARK" Starzenice222317255
98.KSz "Piatka" Skierniewice2222160721
99.MKSz GRYF Debica222020888
100.UKS "OPP" Torun2217171823

1 2 3 4

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Językiem ojczystym Capablanci były szachy."

~Richard Reti

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies