użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
1.MTS Kwidzyn2735171918
2.MKS MOS Wieliczka2724191018
3.KSz Stilon Gorzow Wlkp.2671197638
4.KSz Polonia Wroclaw2649195481
5.LKS "Pasjonat" Dankowice262023027
6.UKS "Rotmistrz" Grudziadz2614196732
7.KSz "HETMAN" Katowice2601208339
8.SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza2582221720
9.KSz "Miedz" Legnica2582190735
10.Akademia Szachowa Gliwice2579189629
11.KSz "Polonia Warszawa"2550178939
12.KSz "Silesia" Raciborz2531182729
13.ZTMS "Baszta" Znin2529197823
14.LKS "Wrzos" Miedzyborow2524212319
15.WKS Kopernik2510199923
16.TS Wisla Krakow2505190427
17.KS "64" Zielona Gora247917287
18.MUKS "Stoczek 45" Bialystok2478175559
19."WIEZA PEGOW"2473205324
20.MLKS "Nadnarwianka" Pultusk2469210111
21.MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw2450165252
22.Bialy Krol Wisznia Mala2446208524
23.KSz "Odrodzenie" Kozuchow2434193715
24.OTSz Ostrow Wielkopolski2431185126
25.LKS "Chrobry" Gniezno2429179746
26.MLKS "Ostrodzianka" Ostroda2422191721
27.MKSz Rybnik2417191325
28.UKS "Hetman Elblag"241121042
29.Stowarzyszenie AS Plock240720658
30.TKKF "Drogowiec" Krakow2406200912
31.LKSz GCKiP Czarna2404194820
32.KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice2404182034
33.RPW Okucia Budowlane Lodz240321598
34.KKS "Ormuzd" Kartuzy239919307
35.LKS "Parnas" Stara Wies2398209713
36.SzUKS Gostmat 83 Gostynin2386208620
37.AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin2378180041
38.TS-R "Hetman" Konin2375172120
39.MMKS "Wieniawa" Leszno237318069
40.UKS "Hetman" Czestochowa2371172740
41.KSz SKOCZEK TROJANSKI2361195615
42.GKSz "Solny" Grzybowo2356180515
43.WKSz GANT HETMAN2356182153
44.SSz GMINY PAWLOWICE2356217010
45.TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski2355167115
46.KU AZS UW w Warszawie2354204912
47.KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2352169522
48.LZS "Victoria" Chroscice2351201316
49.ZMCh Polska YMCA Warszawa2349195714
50.KSz "DRAKON" Lublin2348192322
51.UMKSz "Jacwiez" Suwalki2347169120
52.KSz "Maraton" Lomza2343162226
53.ASSz "Lipno" Steszew2340178416
54.KSz "LECH-WSUS Poznan"2339172422
55.UKS "Lady" Raszyn233318125
56.SSz "Szachpol" Lukow232818015
57.ZKSz Zary2325181410
58.KS "Entropia" NZSPW Warszawa2317177030
59.KSz. "Hancza" Suwalki2315171037
60.KTS Kalisz2314168120
61.KS LAURA Chylice2311170736
62.UKS "Osemka" Chojnice2309184616
63.KSz "Pod Wieza" Szczecin230919399
64.MKS "Polonia" Przemysl230718929
65.KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny2305186912
66.UKS "Rodlo" Opole2303163132
67.UKS "GONIEC" Staniatki2299164010
68.MKS "Sandecja" Nowy Sacz2297183020
69.GKSz "Hetman" Pilzno2294177624
70.UKS "Smecz" Konin2292173517
71.TTSz "Tecza" Turek228518336
72.MTSz Minsk Mazowiecki2284175529
73.KSz "Skoczek" Siedlce2283173311
74.OLIMPIJCZYK Chrzanow227920144
75.KKSz Krakow2278179645
76.PSSz Pszczyna2278168023
77.KSz "Torfarm-64" Torun2277182618
78.LKS "Zarzewie" Prudnik2277196810
79.UKS Zawisza Kolbudy2275187615
80.UKS TSz Zieloni Zielonka2265180737
81.KS AZS Wratislavia2265200519
82.UKS SP3 w Bogatyni2260179415
83.KS Cracovia 1906 Krakow2250189517
84.UKSz "Hetman" Warszawa2249172229
85.UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz2249177937
86.UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj2248175114
87.PKS "Wiatrak" Bydgoszcz2247184017
88.UKS "21 Podlesie"2246174618
89.MDK Bochnia224518536
90.UKS "Korona" Gdansk2240166721
91.KS LogIN Skierniewice224022401
92.UKS "Giecek" Radkow2234175818
93.MUKS "SZS" Cieszyn2234167212
94.UMKS "Na Pieterku" Poznan2229153922
95.MCKiS Jaworzno2225184833
96.UKS Gambit Swiebodzin222416854
97.KSz "Piatka" Skierniewice2222160221
98.MKSz GRYF Debica222020848
99.UKS "OPP" Torun2217171423
100.BKS "Chemik" Bydgoszcz2214159425

1 2 3 4

Baza debiutów

...to encyklopedia najpopularniejszych otwarć szachowych wraz z niezliczoną ilością wariantów

debiuty, warianty

Kącik cytatów

"Pionki są duszą gry."

~Francois Philidor

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies