użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
1.MTS Kwidzyn2730170118
2.MKS MOS Wieliczka2697190618
3.KSz Polonia Wroclaw2647194883
4.LKS "Pasjonat" Dankowice263523067
5.KSz Stilon Gorzow Wlkp.2632196638
6.KSz "HETMAN" Katowice2628206840
7.UKS "Rotmistrz" Grudziadz2611196031
8.Akademia Szachowa Gliwice2606190930
9.KSz "Miedz" Legnica2605192933
10.SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza2550227517
11.ZTMS "Baszta" Znin2538199424
12.KSz "Polonia Warszawa"2537176938
13.LKS "Wrzos" Miedzyborow2535210817
14.KSz "Silesia" Raciborz2518182628
15."WIEZA PEGOW"2515204021
16.WKS Kopernik2512204122
17.TS Wisla Krakow2488189228
18.KS "64" Zielona Gora247917227
19.MLKS "Nadnarwianka" Pultusk2469213813
20.Bialy Krol Wisznia Mala2460209421
21.MUKS "Stoczek 45" Bialystok2455173860
22.MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw2450165653
23.MLKS "Ostrodzianka" Ostroda2436191820
24.KSz "Odrodzenie" Kozuchow2434193415
25.OTSz Ostrow Wielkopolski2431184826
26.UKS "Hetman Elblag"242220982
27.LKS "Chrobry" Gniezno2418179146
28.MKSz Rybnik2414189024
29.TKKF "Drogowiec" Krakow2406204113
30.KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny2404196412
31.KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice2401181333
32.LKS "Parnas" Stara Wies2398209313
33.MMKS "Wieniawa" Leszno239118028
34.SzUKS Gostmat 83 Gostynin2389206217
35.RPW Okucia Budowlane Lodz238821548
36.TS-R "Hetman" Konin2385174022
37.MKS przy MDK Trzcianka2381188215
38.AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin2378179541
39.KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2363170221
40.ZMCh Polska YMCA Warszawa2358195914
41.KKS "Ormuzd" Kartuzy235819267
42.UKS "Hetman" Czestochowa2357172840
43.GKSz "Solny" Grzybowo2356179615
44.WKSz GANT HETMAN2356182053
45.KU AZS UW w Warszawie2355204812
46.TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski2352165115
47.LZS "Victoria" Chroscice2351202216
48.UMKSz "Jacwiez" Suwalki2350169620
49.KSz "DRAKON" Lublin2348193522
50.SSz GMINY PAWLOWICE2347217410
51.LKSz GCKiP Czarna2344194821
52.KSz "Maraton" Lomza2343161926
53.KSz "LECH-WSUS Poznan"2339169724
54.SSz "Szachpol" Lukow232818574
55.UKS "Lady" Raszyn232218095
56.UKS "Osemka" Chojnice2321184716
57.KSz "Pod Wieza" Szczecin232019379
58.KS "Entropia" NZSPW Warszawa2317177631
59.KTS Kalisz2316167420
60.KSz. "Hancza" Suwalki2315171438
61.KS LAURA Chylice2310172536
62.MKS "Sandecja" Nowy Sacz2308181920
63.UKS "Rodlo" Opole2302162732
64.GKSz "Hetman" Pilzno2294175823
65.OLIMPIJCZYK Chrzanow229119736
66.UKS "KSM Tecza" Koscian2291186011
67.TTSz "Tecza" Turek228518336
68.KSz "Skoczek" Siedlce2283173311
69.ZKSz Zary2278182210
70.KSz "Torfarm-64" Torun2277182618
71.UKS Zawisza Kolbudy2275186415
72.UKS TSz Zieloni Zielonka2266176235
73.MTSz Minsk Mazowiecki2262175428
74.UKS SP3 w Bogatyni2260176515
75.KS AZS Wratislavia2260200421
76.MCKiS Jaworzno2260185233
77.KKSz Krakow2258178145
78.LKS "Zarzewie" Prudnik2256197912
79.PSSz Pszczyna2255167123
80.UKS "Giecek" Radkow2252175118
81.KS Cracovia 1906 Krakow2250189617
82.UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz2249177937
83.LKS "PARK" Starzenice224017285
84.KS LogIN Skierniewice224022401
85.MDK Bochnia223818555
86.ASSz "Lipno" Steszew2237180714
87.UKSz "Hetman" Warszawa2234172629
88.MUKS "SZS" Cieszyn2234174410
89.SSz Pocztowiec Bydgoszcz2233186518
90.UKS "Smecz" Konin2232172217
91.UKS "21 Podlesie"2231173819
92.BKS "Chemik" Bydgoszcz2230159025
93.UMKS "Na Pieterku" Poznan2229152420
94.PKS "Wiatrak" Bydgoszcz2226181916
95.UKS Gambit Swiebodzin222416854
96.MKSz GRYF Debica222420828
97.UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj2219172614
98.MKS "Polonia" Przemysl221818689
99.RzKSz Rzeszow2210169911
100."Strzelec" Strzelce Opolskie2207170710

1 2 3 4

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Remis może powstać nie tylko przez powtórzenie trzech ruchów, ale także przez wykonanie jednego słabszego."

~Ksawery Tartakower

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies