użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
1.MTS Kwidzyn2750172118
2.MKS MOS Wieliczka2724190718
3.KSz Polonia Wroclaw2657195480
4.KSz Stilon Gorzow Wlkp.2633198638
5.UKS "Rotmistrz" Grudziadz2620195131
6.KSz "HETMAN" Katowice2604208838
7."WIEZA PEGOW"2601208825
8.KSz "Miedz" Legnica2590189634
9.Akademia Szachowa Gliwice2589187228
10.MUKS "Stoczek 45" Bialystok2561175264
11.KSz "Polonia Warszawa"2534185534
12.ZTMS "Baszta" Znin2521197123
13.SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza2514219419
14.LKS "Wrzos" Miedzyborow2512210418
15.TS Wisla Krakow2509184023
16.KSz "Silesia" Raciborz2508182129
17.WKS Kopernik2507197522
18.LKS "Pasjonat" Dankowice249221704
19.KS "64" Zielona Gora247917287
20.MLKS "Nadnarwianka" Pultusk2469209611
21.Bialy Krol Wisznia Mala2460209325
22.MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw2450166152
23.KSz "Odrodzenie" Kozuchow2434193315
24.MKS "Sandecja" Nowy Sacz2431189022
25.OTSz Ostrow Wielkopolski2431185126
26.LKS "Chrobry" Gniezno2429179646
27.UKS "Hetman Elblag"242021132
28.MMKS "Wieniawa" Leszno241818297
29.KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice2417178632
30.MLKS "Ostrodzianka" Ostroda2414191020
31.Stowarzyszenie AS Plock240820538
32.TKKF "Drogowiec" Krakow2406200811
33.SSz "Olimpia" Goleszow240421665
34.RPW Okucia Budowlane Lodz2403211010
35.KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2398167422
36.LKS "Parnas" Stara Wies2389209213
37.TS-R "Hetman" Konin2386169721
38.SzUKS Gostmat 83 Gostynin2386207221
39.LKSz GCKiP Czarna2384197520
40.MKSz Rybnik2380190524
41.KSz "HETMAN" Koszalin2378179442
42.KKS "Ormuzd" Kartuzy237319267
43.UKS "Hetman" Czestochowa2372172640
44.KSz SKOCZEK TROJANSKI2369194715
45.KLIM UKSz Gambit Starachowice2357165212
46.GKSz "Solny" Grzybowo2356181015
47.WKSz GANT HETMAN2356181052
48.SSz GMINY PAWLOWICE2356215710
49.TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski2355169216
50.ZMCh Polska YMCA Warszawa2352195814
51.KSz Jagiellonia Bialystok235219464
52.ASSz "Lipno" Steszew2351180618
53.LZS "Victoria" Chroscice2351201216
54.KSz "DRAKON" Lublin2348192422
55.UKS "Lady" Raszyn234318145
56.KSz "Maraton" Lomza2343162025
57.KU AZS UW w Warszawie2342202111
58.KSz "LECH-WSUS Poznan"2339171322
59.UMKSz "Jacwiez" Suwalki2338169620
60.KS LAURA Chylice2335173537
61.SSz "Szachpol" Lukow232818015
62.KS "Entropia" NZSPW Warszawa2317176630
63.KTS Kalisz2315169520
64.KSz. "Hancza" Suwalki2315171437
65.UKS "Osemka" Chojnice2309184416
66.KSz "Pod Wieza" Szczecin230919389
67.ZKSz Zary2308186211
68.KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny2305188413
69.UKS "Rodlo" Opole2303162330
70.KSz "Piatka" Skierniewice2300161721
71.UKS "GONIEC" Staniatki2299164010
72.UKS "21 Podlesie"2296177319
73.GKSz "Hetman" Pilzno2294173322
74.Pszczynskie Szachy2293168223
75.KKSz Krakow2290178747
76.TTSz "Tecza" Turek228518336
77.UKS "Smecz" Konin2282174518
78.OLIMPIJCZYK Chrzanow227919696
79.KSz "Torfarm-64" Torun2277182618
80.PKS "Wiatrak" Bydgoszcz2276183918
81.UKS Zawisza Kolbudy2275186215
82.MTSz Minsk Mazowiecki2275175929
83.KSz "Skoczek" Siedlce226717369
84.UKS TSz Zieloni Zielonka2265180137
85.UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj2263186113
86.UKS "OPP" Torun2261171623
87.UKS SP3 w Bogatyni2260179615
88.KS Cracovia 1906 Krakow2250189317
89.UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz2249178037
90.UKS "Korona" Gdansk2249167121
91.MDK Bochnia224518585
92.KS LogIN Skierniewice224022401
93.LKS "Zarzewie" Prudnik2238197911
94.UKSz "Hetman" Warszawa2236173527
95.MUKS "SZS" Cieszyn2234164811
96.UKS "Czternastka" Warszawa2233153338
97.UMKS "Na Pieterku" Poznan2229154224
98.MKSz GRYF Debica222520928
99.UKS Gambit Swiebodzin222416854
100.MCKiS Jaworzno2218184334

1 2 3 4

Baza partii

...to tysiące partii do pobierania i oglądania online, a także szybki i wygodny sposób na wyszukiwanie interesujących rozgrywek

baza online, pobierz bazę

Kącik cytatów

"Przy pomocy szachów ukształtowałem swój charakter."

~Aleksander Alechin

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies