użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
1.MTS Kwidzyn2745171818
2.MKS MOS Wieliczka2707190918
3.KSz Stilon Gorzow Wlkp.2650198238
4.LKS "Pasjonat" Dankowice264423077
5.KSz Polonia Wroclaw2638195081
6.KSz "HETMAN" Katowice2630206539
7.UKS "Rotmistrz" Grudziadz2611197332
8.Akademia Szachowa Gliwice2598191030
9.KSz "Miedz" Legnica2595189935
10.SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza2568227217
11.ZTMS "Baszta" Znin2538197623
12.LKS "Wrzos" Miedzyborow2532209717
13.KSz "Silesia" Raciborz2515181928
14.KSz "Polonia Warszawa"2514178939
15.WKS Kopernik2512200624
16."WIEZA PEGOW"2490205622
17.TS Wisla Krakow2488189828
18.KS "64" Zielona Gora247917227
19.MLKS "Nadnarwianka" Pultusk2469213613
20.Bialy Krol Wisznia Mala2456209522
21.MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw2450165753
22.MUKS "Stoczek 45" Bialystok2444174060
23.Stowarzyszenie AS Plock244120797
24.MLKS "Ostrodzianka" Ostroda2439192920
25.KSz "Odrodzenie" Kozuchow2434193415
26.OTSz Ostrow Wielkopolski2431185026
27.KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny2424191413
28.UKS "Hetman Elblag"242021092
29.LKS "Chrobry" Gniezno2418179446
30.TKKF "Drogowiec" Krakow2406203713
31.MKSz Rybnik2401189625
32.LKS "Parnas" Stara Wies2398209213
33.KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice2396182034
34.RPW Okucia Budowlane Lodz239421568
35.TS-R "Hetman" Konin2390172520
36.SzUKS Gostmat 83 Gostynin2389205118
37.MMKS "Wieniawa" Leszno237917958
38.AKSz "Hetman-Politechnika Koszalinska" Koszalin2378179340
39.KKS "Ormuzd" Kartuzy237319237
40.KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2368168522
41.ZMCh Polska YMCA Warszawa2360196014
42.MKS przy MDK Trzcianka2359190414
43.UKS "Hetman" Czestochowa2357173440
44.GKSz "Solny" Grzybowo2356179815
45.WKSz GANT HETMAN2356182153
46.KU AZS UW w Warszawie2354204812
47.TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski2352165515
48.LZS "Victoria" Chroscice2351201816
49.KSz "DRAKON" Lublin2348193222
50.SSz GMINY PAWLOWICE2347217211
51.LKSz GCKiP Czarna2346195721
52.UMKSz "Jacwiez" Suwalki2344169820
53.KSz "Maraton" Lomza2343161926
54.KSz "LECH-WSUS Poznan"2339172022
55.UKS "Lady" Raszyn233318125
56.SSz "Szachpol" Lukow232818075
57.ZKSz Zary2320180810
58.KS "Entropia" NZSPW Warszawa2317177330
59.KSz. "Hancza" Suwalki2315171538
60.KTS Kalisz2314167220
61.KS LAURA Chylice2310172736
62.UKS "Osemka" Chojnice2309184616
63.KSz "Pod Wieza" Szczecin230919329
64.UKS "Rodlo" Opole2303162932
65.PSSz Pszczyna2299167223
66.MKS "Sandecja" Nowy Sacz2299182520
67.GKSz "Hetman" Pilzno2294176023
68.UKS "Czternastka" Warszawa2294155039
69.UKS "Smecz" Konin2294173418
70.OLIMPIJCZYK Chrzanow229119706
71.TTSz "Tecza" Turek228518336
72.KSz "Skoczek" Siedlce2283173311
73.KSz "Torfarm-64" Torun2277182618
74.ASSz "Lipno" Steszew2277180018
75.UKS "21 Podlesie"2276174319
76.UKS Zawisza Kolbudy2275187615
77.UKS TSz Zieloni Zielonka2266177734
78.KS AZS Wratislavia2265200221
79.MTSz Minsk Mazowiecki2262175928
80.UKS SP3 w Bogatyni2260177715
81.MCKiS Jaworzno2260185433
82.KKSz Krakow2258178645
83.LKS "Zarzewie" Prudnik2256198311
84.UKS "Giecek" Radkow2252175317
85.KS Cracovia 1906 Krakow2250189517
86.UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz2249177837
87.KS LogIN Skierniewice224022401
88.MDK Bochnia223818555
89.UKSz "Hetman" Warszawa2234172129
90.MUKS "SZS" Cieszyn2234173611
91.SSz Pocztowiec Bydgoszcz2233186418
92.BKS "Chemik" Bydgoszcz2230159625
93.UMKS "Na Pieterku" Poznan2229152621
94.UKS Gambit Swiebodzin222416854
95.UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj2222172914
96.LKS "PARK" Starzenice222217255
97.UKS "Korona" Gdansk2222165921
98.MKS "Polonia" Przemysl221818769
99.RzKSz Rzeszow2210169311
100."Strzelec" Strzelce Opolskie2207170410

1 2 3 4

Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Izolowany pionek rzadko lub prawie nigdy nie robi kariery."

~Francois Philidor

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2016

Polityka plików cookies