użytkownik:
hasło:

zaloguj / zarejestruj (ale po co?)

Zawodnicy / baza klubów

lp.nazwa klubumax elośr. elo liczba zaw.
1.MKS MOS Wieliczka2737190918
2.MTS Kwidzyn2733172218
3.KSz Polonia Wroclaw2663195480
4.KSz Stilon Gorzow Wlkp.2620199939
5.KSz "HETMAN" Katowice2607209138
6.Akademia Szachowa Gliwice2600187328
7.UKS "Rotmistrz" Grudziadz2598193730
8."WIEZA PEGOW"2597208825
9.KSz "Miedz" Legnica2595192736
10.MUKS "Stoczek 45" Bialystok2561173870
11.KSz "Polonia Warszawa"2525185434
12.LKS "Wrzos" Miedzyborow2524212619
13.SzSON ZAGLEBIE Dabrowa Gornicza2514217718
14.TS Wisla Krakow2511186725
15.KSz "Silesia" Raciborz2508182329
16.ZTMS "Baszta" Znin2483194522
17.KS "64" Zielona Gora247917766
18.MLKS "Nadnarwianka" Pultusk2469209611
19.Bialy Krol Wisznia Mala2460206826
20.MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw2450167253
21.WKS Kopernik2447192620
22.KSz "Odrodzenie" Kozuchow2434193315
23.MKS "Sandecja" Nowy Sacz2431188622
24.OTSz Ostrow Wielkopolski2431184826
25.LKS "Chrobry" Gniezno2429179545
26.KS AZS Politechniki Slaskiej Gliwice2417179633
27.TKKF "Drogowiec" Krakow2406200911
28.SSz "Olimpia" Goleszow240421665
29.RPW Okucia Budowlane Lodz2403215512
30.UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj2399188914
31.Stowarzyszenie AS Plock239720508
32.TS-R "Hetman" Konin2386169921
33.SzUKS Gostmat 83 Gostynin2386207321
34.KSz SKOCZEK TROJANSKI2383194415
35.MKSz Rybnik2380190424
36.LKS "Parnas" Stara Wies2379209013
37.KSz "HETMAN" Koszalin2378178243
38.UKS "Hetman Koronny" Trzebinia2364178715
39.MLKS "Ostrodzianka" Ostroda2361188319
40.LKSz GCKiP Czarna2361197719
41.KLIM UKSz Gambit Starachowice2357166512
42.GKSz "Solny" Grzybowo2356181015
43.WKSz GANT HETMAN2356181151
44.SSz GMINY PAWLOWICE2356215710
45.UKS TSz Zieloni Zielonka2353181738
46.UKS "Hetman" Czestochowa2352172341
47.ZMCh Polska YMCA Warszawa2352195814
48.KSz Jagiellonia Bialystok235219464
49.ASSz "Lipno" Steszew2351180518
50.LZS "Victoria" Chroscice2351202215
51.KSz "DRAKON" Lublin2348192322
52.UKS "Rodlo" Opole2344161228
53.UKS "Lady" Raszyn234318145
54.KSz "Maraton" Lomza2343160724
55.KU AZS UW w Warszawie2342202011
56.KSz "LECH-WSUS Poznan"2339170421
57.TSz "Skoczek" Sedziszow Malopolski2339166515
58.UMKSz "Jacwiez" Suwalki2338169920
59.KS LAURA Chylice2335172140
60.SSz "Szachpol" Lukow232818015
61.KS "Entropia" NZSPW Warszawa2317176430
62.KTS Kalisz2315170520
63.KSz. "Hancza" Suwalki2315171637
64.KSz "Piatka" Skierniewice2314160120
65.UKS "Osemka" Chojnice2310184216
66.KSz "Pod Wieza" Szczecin230919389
67.ZKSz Zary2308182812
68.KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny2305188513
69.UKS "GONIEC" Staniatki2299164010
70.Pszczynskie Szachy2298169423
71.UKS "21 Podlesie"2296177019
72.GKSz "Hetman" Pilzno2294175424
73.KKSz Krakow2290178747
74.TTSz "Tecza" Turek228518336
75.UKS "Smecz" Konin2282174418
76.OLIMPIJCZYK Chrzanow227919686
77.KSz "Torfarm-64" Torun2277182718
78.UKS "OPP" Torun2277168020
79.PKS "Wiatrak" Bydgoszcz2276183818
80.UKS Zawisza Kolbudy2275183016
81.MTSz Minsk Mazowiecki2275177730
82.UKS "Czternastka" Warszawa2272153738
83.KSz "Skoczek" Siedlce226717369
84.UKS "Korona" Gdansk2262166820
85.UKS SP3 w Bogatyni2260176314
86.UKSz "Hetman" Warszawa2254173027
87.KS Cracovia 1906 Krakow2250189317
88.UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz2249178037
89.MDK Bochnia224518585
90.KS LogIN Skierniewice224022401
91.LKS "Zarzewie" Prudnik2238199112
92.MKSz GRYF Debica223820908
93.MUKS "SZS" Cieszyn2234166312
94.UMKS "Na Pieterku" Poznan2229156025
95.UKS Gambit Swiebodzin222416854
96.MCKiS Jaworzno2223184434
97.KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2222164621
98.RzKSz Rzeszow2219168911
99."Strzelec" Strzelce Opolskie2207172012
100.UKS "Palac Mlodziezy" Katowice2205157825

1 2 3 4


Baza turniejów

...to setki turniejów rozgrywanych na terenie kraju wraz z wynikami, partiami oraz galerią zdjęć

zakończone, nadchodzące, szukaj

Kącik cytatów

"Pionki są duszą gry."

~Francois Philidor

Partnerzy


stat4u © Katalog Baz Szachowych
Piotr Szumilas 2011-2018

Polityka prywatnści · Polityka plików cookies